نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 29 مرداد 1393
حسن هانی‌زاده

یک کارشناس سیاست خارجی گفت: اگر کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا بخواهند، می‌توانند عربستان را وادار به تحریم مالی گروه‌های تروریستی و در رأس آنها داعش کنند.

یک کارشناس سیاست خارجی مطرح کرد
عربستان کانون پرورش تمام تروریست‌های جاهل

"حسن هانی‌زاده" در رابطه با همکاری ایران و عربستان در راستای دفع خطر گروه تروریستی داعش گفت: عربستان به علت اینکه خود کانون و محل پرورش تمامی تروریست‌های جاهل و متعصب است نمی‌تواند شریک مناسبی برای ایران در جهت حل بحران داعش باشد.

این کارشناس سیاست خارجی افزود: اگر کشورهای غربی و در رأس آنها آمریکا بخواهند، می‌توانند عربستان را وادار به تحریم مالی گروه‌های تروریستی و در رأس آنها داعش کنند.  

هانی‌زاده در پاسخ به این پرسش که آیا گسترش حملات گروه تروریستی تکفیری داعش به سمت مرزهای عربستان امکان همکاری ریاض با تهران در مورد سرکوب داعش را ممکن می‌سازد، گفت: اختلافات ایران و عربستان در این بازه زمانی به قدری زیاد است که امکان همکاری در این حوزه وجود ندارد مگر اینکه عربستان از گذشته خود در مورد تقویت گروهک‌های تروریستی در مقابل جبهه مقاومت از جمله حزب‌الله لبنان، سوریه و عراق عذرخواهی کرده تا بتواند همکاری دوستانه‌ای با ایران داشته باشد.  

شایان ذکر است با نزدیک شدن نیروهای گروه تروریستی تکفیری داعش به مرزهای عربستان، مسئولان سیاسی این کشور در تلاش برای ایجاد رابطه با کشورهای قدرتمند منطقه از جمله ایران، به منظور بالا بردن امنیت مرزهای خود هستند.

باشگاه خبرنگاران
طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  گروه تروریستی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: حسن هانی‌زاده، داعش، عربستان، ایران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی