نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مسعود رجوی رهبری سازمان مجاهدین (فرقه رجوی )، با شعارهای تحریک آمیز تلاش میکند نفرات تحت کنترل خود را به بهانه هایی واهی در عراق نگاه داشته و سرنوشتی شوم را برای آنان رقم بزند. مریم رجوی که از مسعود رجوی فرمان می گیرد در مصاحبه و پیام هایش که درسایت های منتسب به این سازمان نشر می یابد ، حتی تلویحا تلاشی نمی کند تا برای انتقال ساکنان کمپ لیبرتی به کشور ثالث فراخوان بدهد ، بلکه برعکس به ماندن آنها در عراق اصرار  می ورزد ...

نوید رهایی ، فراخوان فوری: بازاسکان فوری و نجات جان ساکنان لیبرتی


فراخوان فوری: بازاسکان فوری و نجات جان ساکنان لیبرتی

دفتر سازمان ملل متحد – عراق   

خانم جین هال لوت ، مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد

با سلام و احترام                                    

خانم جین هال لوت عزیز "مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد جهت انتقال ساکنان اردوگاه لیبرتی به خارج از عراق" درودهای مرا پذیرا باشید.

اینجانب زهراسادات میرباقری کاندیدای شورای رهبری سابق سازمان مجاهدین (فرقه رجوی) بودم و در سال 2011 از بیمارستان عراق جدید و ازدرب خروجی قرارگاه اشرف موفق به فرار شدم .

اکنون 2خواهرم به اسامی کبری میرباقری متولد 1345و اکرم السادات میرباقری متولد 1351و یک برادرم به نام سیدعلیرضا میرباقری متولد 1348 درکمپ لیبرتی و گروگان سازمان مجاهدین می باشند .

با توجه به موج درگیریهای عراق که از ژوئن 2014 در نواحی قابل توجهی از عراق ادامه پیدا كرده است و موجب جابجایی صدها هزار نفر از عراقی ها شده است كه یا در داخل عراق جابجا شده و یا از مرزها عبور كرده اند و درسرزمینی جدید پناهنده شده اند. مایلم نگرانی عمیق خود را نسبت به وضیعت شدیدا وخیم عراق، بویژه محل کمپ ساکنان لیبرتی اعلام نمایم .
مسعود رجوی رهبری سازمان مجاهدین (فرقه رجوی )، با شعارهای تحریک آمیز تلاش میکند نفرات تحت کنترل خود را به بهانه هایی واهی در عراق نگاه داشته و سرنوشتی شوم را برای آنان رقم بزند .
مریم رجوی که از مسعود رجوی فرمان می گیرد در مصاحبه و پیام هایش که درسایت های منتسب به این سازمان نشر می یابد ، حتی تلویحا تلاشی نمی کند تا برای انتقال ساکنان کمپ لیبرتی به کشور ثالث فراخوان بدهد ، بلکه برعکس به ماندن آنها در عراق اصرار  می ورزد.
مریم رجوی درصحبت اخیرش در ژنو گفت ما میخواهیم :

" كلاه‌آبی‌ها حفاظت ساكنان در كمپ لیبرتی را تأمین كنند"!

چنان که ملاحظه می کنید این خواسته در وضعیت شدیدا وخیم امنیتی عراق ابراز می شود . آیا غیراز این می توان استنباط کرد که هدف رهبری سازمان مجاهدین به کشتن دادن هرچه بیشتر ساکنان لیبرتی می باشد ؟ تحلیل های مسعود رجوی هیچ گاه از خاطراتم پاک نمی شود  که به ما القاء می کرد ، با کشته های هرچه بیشتر وخونی که بر زمین میریزد راه بن بست سازمان مجاهدین ورهبری اش درعراق گشوده خواهد شد!.

خانم جین هال لوت ، شیوه های کنترلی ونشست های کنترل ذهن وسرکوب روانی و تفتیش عقاید روزانه و هفتگی همچنان و به سان گذشته  با شدت هرچه بیشتر برای مغزشوئی و القای تفکرات فرقه ای درکمپ لیبرتی  ادامه دارند.

اینجانب ازطرف خانواده و مادر دردمندم ، اعتراض شدید خود را به رهبری سازمان مجاهدین خلق که اصرار دارد ساکنان کمپ لیبرتی همچنان در عراق بمانند وکشته شوند اعلام می داریم، ونگرانی شدید خود را نسبت به حفظ جان عزیزانمان اعلام می کنیم و از شما تقاضا می کنیم که کوشش های جدی و فوری نسبت به انتقال ساکنان کمپ لیبرتی مبذول فرمایید .

شرایط شدیدا وخیم عراق جا به جایی آنها را به محلی امن فوریتی چند برابر می بخشد. امروز صحبت اصلی انتقال گام به گام نیست. ضروری است ساکنان لیبرتی بطور فوق العاده به مكانی موقت جابجا شده كه از آنجا به كشور سومی و بطور دائم منتقل شوند .

همچنین ضروری است ،  امکان دیدارحضوری عزیزانمان را در حضور مسئولین کمیساریا عالی پناهندگی فراهم نمایید.

 مصرانه از شما تقاضا می نمائیم تا پاسخی در این خصوص به ما بدهید و تصویری از آینده عزیزانمان و برنامه دیدارحضوری واعزام آنها به کشورهای دیگر ارائه نمائید.

زهرا سادات میرباقری
رونوشت به کمیساریا عالی پناهندگان
 
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز تهران       ارسال شده در : چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳
 طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  اخبار ایران و جهان،  خانم زهرا سادات میرباقری،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: خانم جین هال لوت، مشاور ویژه دبیر کل ملل متحد، فراخوان فوری، زهراسادات میرباقری، کبری میرباقری، اکرم السادات میرباقری، سیدعلیرضا میرباقری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی