نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 30 مرداد 1393
ایجاد مقاومت مردمی در عراق بر علیه داعش، تغییرات جدید در ساختار سیاسی عراق و محکوم کردن داعش از سوی سازمان ملل و نهادهای بین المللی،بحرانی جدی را برای سازمان به وجود آورده است. در روزهای اخیر شاهد هستیم که مریم رجوی طی اقدامی قابل تامل و عجولانه در مصاحبه با شبکه العربیه(وابسته به سرویس جاسوسی عربستان) داعش را محکوم می کند ...

نوید رهایی : چرا موضع منافقین درباره داعش تغییر کرد!

از ابتدای گسترش تحرکات و جنایات داعش در عراق گروهک تروریستی منافقین به امید ایجاد تغییر در وضعیت اعضای این سازمان در لیبرتی حرکت داعش را مردمی قلمداد کرد.

فرافکنی سازمان نفاق تا جایی پیش رفت که با راه انداختن جریانی پوششی از پارلمانتر های حامی منافقین که در دور جدید پارلمان اروپا نتوانستند رای بیاورند؛با نام انجمن اروپایی ایران آزاد به بهانه حمایت از حرکت داعش، سیاست های سازمان را دنبال کنند.

ایجاد مقاومت مردمی در عراق بر علیه داعش،تغییرات جدید در ساختار سیاسی عراق و محکوم کردن داعش از سوی سازمان ملل و نهادهای بین المللی،بحرانی جدی را برای سازمان به وجود آورده است.

سازمان همواره سعی می کند نظر سرویس های جاسوسی غربی و دستگاه های امنیتی کشورهای مرتجع عرب را در معادلات منطقه ای جلب نماید و شرایط جدید منطقه و ورود گزینشی آمریکا به درگیریهای عراقادبیات سازمان را در موضع گیری به نفع داعش تغییر داده است.

در روزهای اخیر شاهد هستیم که مریم رجوی طی اقدامی قابل تامل و عجولانه در مصاحبه با شبکه العربیه(وابسته به سرویس جاسوسی عربستان) داعش را محکوم می کند.

رجوی می گوید:"داعش یک گروه افراطی است، گروهی که ترور می کند، مراقد ائمه و انبیا را منفجر می کند، مسیحیان را کوچ می دهد. به همین دلیل ما داعش را محکوم می کنیم."

در عین حال همکاری داعش و منافقین همواره در گسترده اخبار مربوط به عراق دیده شده است.

حجه الاسلام احمدی عضو کمیسیون امنیت ملی در روزهای اخیر اذعان کرد:"منافقین در صحنه عراق و سوریه و در واقع با ظهور داعش و گروهک های تروریستی به تبادل اخبار و اطلاعات می پردازند.

در عراق اخباری که به دست آمده و غیر قابل انکار است، همراهی سازمان با داعشی‌ها است که بیشتر در قالب همکاری های اطلاعاتی و مسیری است که برای ضربه زدن با مردم عراق انتخاب کرده اند تا به نوعی هم خودشان از تعرض مردم منزجر عراق در امان بمانند و هم اینکه بتوانند ماموریتی که صهیونیست ها برای آنها تعریف کرده اند را بخوبی انجام بدهند."

گفتنی است ارتباط سازمان نفاق با گروهک داعش همچنان ادامه دارد و منافقین تلاش می کنند با استفاده از تجربه سی ساله حضور عراق در مدیریت جنایات داعش و جلوگیری از اشتباهات استراتژیک آنها نقش آفرینی نمایند.

مؤسسه راهبردی دیده‌بان
.....................................
نوید رهایی
30 مرداد 1393


طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  حامیان فرقه رجوی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: داعش، رجوی، تروریست، محكومیت داعش، شبکه العربیه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی