نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

فرقه رجوی در سایت آفتابکاران در مقاله ای به عنوان حیدر العبادی نخست وزیر جدید عراق کیست تلاش کرده است باز بحران تشکیلاتی خود و حضور نامشروع و غیر قانونی اش در عراق را که بیش از این به شخص آقای مالکی نسبت میداد این بار به حضور عناصر رهبری حزب الدعوه در نخست وزیری عراق یعنی آقای حیدرالعبادی نسبت دهد و ...

رجوی و صدام

فرقه رجوی برای لاپوشی بحران تشکیلاتیش در عراق باز انگشت اتهام را به سوی نخست وزیری عراق گرفت

فرقه رجوی در سایت آفتابکاران در مقاله ای به عنوان حیدر العبادی نخست وزیر جدید عراق کیست تلاش کرده است باز بحران تشکیلاتی خود و حضور نامشروع و غیر قانونی اش در عراق را که بیش از این به شخص آقای مالکی نسبت میداد این بار به حضور عناصر رهبری حزب الدعوه در نخست وزیری عراق یعنی آقای حیدرالعبادی نسبت دهد و در این مقاله متذکر میشود که آقای حیدر العبادی از ۱۵ سالگی عضو حزب الدعوه بوده است . حزب الدعوه حزبی است که به کمک جمهوری اسلامی ایران نخست توسط ابراهیم جعفری و بعد توسط مالکی سلطه اش را در عراق گسترده است و َآقای حیدر العبادی در دوران صدام مدتی در ایران بوده است حتی زمانیکه آقای حیدر العبادی به لندن رفته بود به ایران تردد داشته است . ودفتر آقای خامنه ای در سال ۱۳۸۷ از میان سیاستمداران وابسته به خودش ۴۰ نفر را مشخص کرده است تا توسط آنها زمینه اخراج مجاهدین از اشرف و عراق را فراهم سازد و یکی از این نفرات آقای حیدرالعبادی است .
 
فرقه رجوی خوب میداند تماما درمورد بحران تشکیلات فرقه اش در عراق دروغ گفته است و این بحران تشکیلاتی به آقای مالکی ربطی ندارد چرا که بیش از مالکی نیز یعنی در دوران حکومت آقای ایاد علاوی طبق قانون اساسی عراق حکم اخراج فرقه رجوی از عراق صادر شده بود . و حال با کنار رفتن آقای مالکی باز تناقضات و دروغهای فرقه رجوی آشکار میشود از اینرو فرقه رجوی برای لاپوشی مجددا دستپاچه شده و به هذیان گویی مجدد پرداخته است که مشکل در حزب الدعوه است . اما این فرقه هیچوقت نمی خواهد واقعیت را به زبان بیاورد که حضور این گروه در عراق زائیده جنگ ایران و عراق بوده است و با پایان جنگ و سرنگونی دیکتاتوری سابق عراق یعنی صدام حسین دیگر حضور این فرقه در عراق بی معنی است و هیچ دولت همسایه ای طبق قانون اساسی تحمل میزبانی یک گروه تروریستی در خاک خودش را نمیکند چون به نفع منافع ملی آن کشور نیست . اما فرقه تروریستی رجوی از آنجائیکه چاره دیگری برای سر پا نگهداشتن تشکیلات خود ندارد به تکرار مکررات متوسل شده است .
 
همه ما خوب میدانیم که طبق قانون اساسی عراق تقسیم دولت در عراق تعریف شده است مثلا رئیس جمهوری عراق از کردها است و نخست وزیری از شیعه. هیچوقت بخاطر یک گروه تروریستی دوزاری یک دولت قانون اساس اش را تغییر نمیدهد وحال بعد از حملات داعش به بخش وسیعی از عراق به درخواست دولت امریکا در روند تشکیل دولت جدید و فراگیر برای پس زدن داعش ازعراق بعد از جلسات متعدد اتحاد ملی آقای فواد معصوم رئیس جمعهور عراق با استفاده از اختیارات قانونی خود آقای حیدر العبادی را به عنوان نخست وزیر عراق انتخاب کرده است .
 
چون صورت مسئله حضور تروریستی رجوی در عراق عوض نشده است بنا به اخبار جدید آقای صلاح عبدالرزاق عضو دفتر سیاسی حزب اسلام الدعوه اعلام نموده که نخست وزیر جدید عراق گروه تروریستی فرقه رجوی را از عراق اخراج خواهد کرد و در این راستا عراق با سازمانهای بین المللی بصورت جدی همکاری خواهد کرد تا این گروه تروریستی را از عراق اخراج و اعضای متهم به جنایت را محاکمه و حقوق مردم ستم دیده عراق را باز خواهند گرفت . از اینرو خانم مریم رجوی که بوی الرحمان فرقه اش در عراق را خوب شنیده است از تحولات جدید عراق ابراز ناخرسندی کرده وبا دست پاچه گی در کنفرانس بین المللی در مقر ملل متحد در ژنو برای جلوگیری از ادامه جنایات گذشته در عراق دست به دامن امریکا میشود و از دولت امریکا میخواهد تا تعهدات خود در مورد تضمین امنیت و سلامت ساکنان کمپ لیبرتی را به اجرا در آورد , در ادامه خانم مریم رجوی ظهورجریان افراطی داعش را نه ازبابت حمایت مالی و معنوی دولت سعودی بلکه نتیجه ۸ سال حکومت مالکی دانسته و با مخدوش کردن حقایق باز میخواهد فجایع انسانی پیش رو کمپ لیبرتی را محتمل و از سر خود باز کند و بگوید ( دیدی گفته بودم ) و در ادامه خواهان حفظ حقوق پناهند گان ایرانی در لیبرتی تا زمانیکه به اروپا یا امریکا منتقل میشوند میشود اما خانم رجوی اشاره نمیکند که روند مصاحبه یو ان اچ سی آر بخاطر کارشکنی این خانم در عراق و کمپ لیبرتی متوقف شده است و بیش از نیمی از اعضای گروگان فرقه رجوی هنوز استاتوی پناهنده گی ندارند( بخاطر فرمان تشکیلاتی مریم رجوی ریل مصاحبه وریل پناهنده گی این اعضا گروگان و دربند در لیبرتی متوقف شده است ) . با این اوصاف شانس انتقال ساکنان لیبرتی به اروپا و امریکا صفر میباشد .
 
بخاطر شرایط امنیتی عراق هیچکس نمیتواند امنیت و سلامت اعضای فرقه رجوی در کمپ لیبرتی را تضمین کند. لذا مسئولیت هر گونه حمام خون دیگر در کمپ لیبرتی دقیقا به پای خانم مریم رجویست .
 
فرقه رجوی بجای هزینه های میلیون دلاری هر ساله برای گردهمای ویلپنت پاریس وپرداخت ۲۰ الی ۳۰ هزار دلار برای سخنرانی این و آن سناتور باز نشسته که هیچ سود سیاسی برای مردم ایران ندارد میتوانست در این چند سال تمامی عزیزان ما را از کمپ لیبرتی و عراق به کشورهای اروپایی منتقل کند و امنیت و سلامت ساکنان کمپ لیبرتی را برای ابد تضمین کند اما متاسفانه بخاطر گنده کاریهای رهبری فرقه در تشکیلات این عزیزان قربانی متامع رهبری فرقه رجوی در عراق هستند و باید بسوزند و بمیرند .

میر باقر صداقی
 
منبع خبر:  انجمن ایران ستارگان
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳


طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: حیدر العبادی، فرقه رجوی، نخست وزیر عراق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی