نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 1 شهریور 1393
چهارشنبه 20 اوت رئیس جمهور ایالات متحده گروه تروریستی داعش را که در اقدامی وحشیانه بدنبال جنایات قبلی خود، با بریدن سرخبرنگار آمریکایی «جورج فولی» از تنش کرده، این گروه را بنام سرطان نامگذاری نمود.

خبر نگار امریكایی
در پی جنایات روز افزون شاخه تروریستی موسوم به داعش که کاری مشترک از آمریکا و اسرائیل و برخی از متحدان غربی آنها بوده است، بعد از سکوت این کشورها در برابر جنایات بیش ازحد این گروه،اکنون که یک تبعه آمریکایی در کنار باقی انسان های بیگناهی که کشته شده اند به این سرنوشت دچار شده است، اوباما این ساخته و پرداخته خود را سرطان نامیده و با عقاید و اعمال آنها مخالفت و عزم به نابودی آنها دارد. این خبرنگار دو سال پیش که برای مأموریتی از سوی خبرگزاری فرانسه و شرکت رسانه‌ای گلوبال به شمال سوریه رفته بود، ناپدید شد.

اوباما بیان نمود: «داعش نماینده هیچ دینی نیست. هیچ دینی نیست که بگوید سر بی گناهان را از تن جدا کنید. عقیده اینها پوچ است.» وی خواستار بسیج جهان برای جلوگیری از انتشار این گروه سرطانی شد. اوباما همچنین به ادامه جنگ آمریکا با این گروه متعهد شد. در ادامه باراک اوباما شرح داد: «شهرها و روستاها را ویران کردند و در خشونت های بزدلانه، بی گناهان بی سلاح را کشتند.زنان را ربودند، آن ها را شکنجه کردند، به آن ها تجاوز کردند و به عنوان کنیز بردند، هزاران تن از مسلمانان شیعه و سنی را قتل عام کردند، مسیحی ها و دیگر اقلیت های دینی را آماج حملات خود قرار دادند.»

جالب اینجاست که تنها با کشته شدن این خبرنگار آمریکایی ایالات متحده و شخص اوباما بفکر گرفتن انتقام همه مردم ستم دیده و نابودی تروریست های خود ساخته افتاده اند.
عمل سر بریدن این خبرنگار تنها اخطاری به آمریکا برای بمب باران مواضع این گروه تروریستی در شمال عراق بوده یا نوعی بازی سیاسی دیگر با قربانی های خاص خودش؟
تا قبل از چنین اقدامی از سوی این تکفیری های تروریست نقض حقوق بشر در اعمال این گروه وجود نداشته است و دقیقا با کشته شدن این خبرنگار این نقض آشکار حقوق انسانی نمایان می شود و تمامی جنایات جنگی و غیر جنگی آنها بر ملا و آمریکا موضع گیری شدیدی را بر علیه آنها نشان میدهد.!!!


جالب تر اینکه سازمان ملل و شخص بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل در این رابطه، قتل خبرنگار آمریکایی را به شدت محکوم کرد و این اقدام نیروهای داعش را «جنایتی چندش‌آور» خواند.نکته مهم داستان همان قاتل داعشی که چهره خود را با نقابی سیاه پوشانده و مامور گردن زدن بود، با لهجه روان بریتانیایی صحبت می‌کند، که به باور کلیرهارداکر متخصص زبان‌شناسی دانشگاه لنکستر، لهجه لندنی است.

 
در همین رابطه هم به گزارش آسوشیتدپرس، وزیر امور خارجه بریتانیا در گفتگو با شبکه خبری بی بی سی همچنین گفت که دولت او از عضویت شهروندان بریتانیا در گروه تکفیری «داعش» و برخی سازمان‌های دیگر آگاه بوده، و برخطر احتمالی که با بازگشت آنها متوجه کشور خواهد شد را تأکید کرده است.مقام‌های بریتانیا پیشتر اعلام کرده بودند که چندصد نفر از شهروندان آن کشور به سوریه سفر کرده‌اند تا به مبارزه مخالفان حکومت بشار اسد بپیوندند.

در پی همین حمایت های غربی و بعد از انجام این جواب تروریست ها به غربی ها، خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارشی جداگانه نوشت که برخی از شبکه‌های اجتماعی، از جمله توئیتر، در تلاش هستند تا گسترش انتشار تصاویر وحشتناک مربوط به گردن زدن خبرنگار آمریکایی را در فضای اینرتنت محدود کنند.

موسسه راهبردی دیده بان
.......................................
نوید رهایی
1393/06/01



آخرین مطالب



طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: جورج فولی، حقوق بشر، داعش، سربریدن خبرنگار، نوید رهایی، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی