نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بر اساس شواهد موجود کمیساریای سازمان ملل متحد جهت جابجایی و انتقال قریب الوقوع حدود 850 نفر از ساکنین کمپ ترانزیت لیبرتی از عراق به کشورهای آمریکا  و آلبانی و رومانی رایزنی هایی کرده است . که امید است به زودی محقق گردد ...

اخراج از عراق،

 مقدمه رهایی از چنگال فرقه مخرب رجوی


همزمانی تحرکات تروریستی گروه داعش با دور جدید انتخابات و تحولات صحنه سیاسی دولت عراق برای بسیاری که از دیرباز کیسه های گشادی برای چنین بلوایی دوخته بودند و در رویای خود که تصویری از آمال و آرزو های خیالی شان را ترسیم کرده بودند . امان از کف داده و بی ترمز چهره پلید خود را به زیبایی نمایان کردند.

فرقه تروریستی رجوی که یکی از اصلی ترین هوچی گران معرکه بود،  با پخش اخبار مسموم و شبهه برانگیز از رسانه های در اختیارش، رفتار مشمئز کننده  داعشیها  را با بازی " رد و تایید " زیرکانه مورد حمایت و تحت پوشش تبلیغاتی خود قرار می داد .

به هر صورت هر چه بود ، اوضاع به گونه ای چرخید که با تمام مشکلات موجود ، صفحه جدیدی از نگرش مسالمت آمیز و وفاق ملی بین جریانهای سیاسی و احزاب کشور عراق  رقم زده شد  و بر خلاف انتظارکوته بینانی چون فرقه رجوی با انتخاب رئیس جمهور و نخست وزیر مسیر جدیدی پیش روی دولت عراق قرار گرفته  است  .
و اما داستان حض
ور و عملکرد فرقه رجوی در این ایام ، مصداق مثال :

" زمستان می رود  و روسیاهی به زغال می ماند "
است  و هیچ گاه از یاد و خاطره مردم و دولت مردان عراقی پاک نخواهد شد .
 حیدر العبادی ، نخست وزیر جدید و منتخب عراق ، به صراحت گفت :
" برای جریان تروریستی رجوی هیچ گزینه ای جز اخراج از عراق متصور نیست "
و به نظر می رسد رسیدگی به پرونده های سازمان مجاهدین ( فرقه رجوی ) در عراق یکی از اولویت های دولت جدید عراق خواهد بود ، که از جمله : رسیدگی به پرونده های شاکیان حقیقی و حقوقی دادگستری عراق علیه سازمان مجاهدین  و محاکمه مسولین اصلی فرقه رجوی که در عراق حضور دارند ، میباشد .

همچنین، بر اساس شواهد موجود کمیساریای سازمان ملل متحد جهت جابجایی و انتقال قریب الوقوع حدود 850 نفر از ساکنین کمپ ترانزیت لیبرتی از عراق به کشورهای آمریکا  و آلبانی و رومانی رایزنی هایی کرده است . که امید است به زودی محقق گردد .
انجمن نجات به نمایندگی از خانواده های اسرای تشکیلات رجوی در عراق ، از طرح انتقال آنان به خارج از عراق صمیمانه حمایت می نماید .  و از کمیساریای سازمان ملل متحد  نسبت به اولیه ترین حق خود که دیدار و تماس با عزیزانشان است ، مصرانه استمداد می طلبد .

حسینی
منبع: انجمن نجات مرکز تهران
....................................
نوید رهایی
1393/06/05
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  تهران،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: اخراج منافقین، آمریکا، آلبانی، رومانی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی