نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای رحیم اربابی که برادر احمد اربابی، در چندین مرحله از اعزام خانواده ها به جلوی پادگان نظامی اشرف حضور داشتند و از نزدیک با جنایات سران سازمان مجاهدین در اجازه ندادن به پدر و مادرهایی که برای ملاقات با فرزندانشان به آنجا رفته بودند آگاهی کامل داشتند ، درخواست داشت تا با نمایندگان صلیب سرخ و سازمان ملل در تهران دیداری داشته باشد و از آنها بخواهد برای رهایی برادرش از چنگال شیاطین رجوی او را یاری کنند و ...

آقای رحیم اربابی که برادر احمد اربابی
سازمان مجاهدین خلق بعد از آنکه آیت الله خمینی وجود آنها را برای انقلاب خطرناک دانسته و از حضور مسعود رجوی ( که لعنت خدا بر او باد ) در عرصه انقلاب جلوگیری نمود ، این جنایتکار زمانه تمام تلاش بیهوده خود را نمود تا بتواند انقلابی را که توسط مردم و به رهبری امام خمینی به پیروزی رسیده بود را ساقط نماید که در این راه بسیاری از جوانان این مرز و بوم را با حیله و مکر و نیرنگ گول زده و به گروه تروریستی خود ملحق نمود که احمد رحیم اربابی از جمله آنها بود .

آقای ناصر رحیم اربابی که برادر احمد می باشد که برای بازگشت برادرش تلاش مضاعفی داشته و با حضور مرتب خود در دفتر انجمن نجات پیگیر امور برادرش می باشد ، درباره برادرش می گوید که او آدم بسیار ساده ای بود و سران فرقه رجوی با مغزشویی بالایی که داشته و دارند توانستند او را اغفال نمایند وگرنه احمد کسی نبود که از حال و روز مادرش بی خبر باشد چه برسد به اینکه از فوت او نیز اطلاعی ندارد و این باز بر می گردد به افکار غلطی که سران فرقه رجوی در ذهن او وارد کرده اند و افکار او را بدجوری به اعمال جنایتکارانه خودشان معطوف کرده اند .

آقای اربابی که در چندین مرحله از اعزام خانواده ها به جلوی پادگان نظامی اشرف حضور داشتند و از نزدیک با جنایات سران سازمان مجاهدین در اجازه ندادن به پدر و مادرهایی که برای ملاقات با فرزندانشان به آنجا رفته بودند آگاهی کامل داشتند ، درخواست داشت تا با نمایندگان صلیب سرخ و سازمان ملل در تهران دیداری داشته باشد و از آنها بخواهد برای رهایی برادرش از چنگال شیاطین رجوی او را یاری کنند و از مجامع بین المللی نیز درخواست داشت تا برای نجات کسانیکه سالیان سال در زندان سازمان مجاهدین گرفتار شده اند تلاش نمایند و آزادی را به آنها بازگردانند .

وی در مورد ناامنی هایی که توسط گروه تکفیری داعش در عراق بوجود امده می گوید که این گروه تروریستی که جنایتهای آنها همانند سران فرقه رجوی می باشد خیلی برای بچه های در داخل لیبرتی خطرناک هستند چرا که احتمال دارد مسعود رجوی خائن بخواهد از آنها برای کشتار فرزندان ما استفاده کرده و از این طریق بخواهد مظلوم نمائی کند که این باید مورد توجه نهادهای مرتبط با زندانیان فرقه رجوی باشد .

خانواده اربابی در پایان نشستی که داشتیم ، تمامی حرکات مذبوحانه و جنایتکارانه گروه تکفیری داعش و نیز سران سازمان مجاهدین را که برای به خطر افتادن جان فرزندان و برادرانشان در لیبرتی را محکوم نموده و برای رهایی تمامی زندانیان این فرقه ضدبشری دعا کردند .

انجمن نجات استان گلستان نیز از تمامی جوامع حقوق بشری به خصوص کمسیاریای پناهندگی که ارتباط مستقیم با کار زندانیان فرقه رجوی دارد ، درخواست می نماید تا قبل از هر گونه کشتار در لیبرتی برای رهایی آنها تلاش نماید و فرزندان خانواده ها را به آغوش گرم آنها بازگرداند.


منبع: انجمن نجات مرکز گلستان

..........................................
نوید رهایی
1393/06/06


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  استان ها،  خانواده اسرای فرقه رجوی، 
برچسب ها: احمد اربابی، رحیم اربابی، اشرف، انجمن نجات مرکز گلستان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی