نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مجاهدین براى تداوم كار شبكه ماهواره اى سیما، به هیچ عنوان به كمك مالى و همیارى نیاز ندارند و برنامه به اصطلاح گل ریزان و كمك مالى، فریبى بیش نیست و تمام ارتباطات و تماسها از قبل مشخص و برنامه ریزى شده است و این ترفند و دروغ فقط و فقط خورند تشكیلاتى دارد و بس. مجاهدین و شخص مریم رجوى، چنان ولخرجیهاى سرسام آورى از پول هاى بادآورده مزدوریشان براى بیگانه، راه میاندازد كه هزینه تلویزیون شان در برابر آن قطره در برابر دریاست ...

آقای عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس
 تلویزیون مجاهدین یا سیماى به اصطلاح آزادى، حامی تزویر و تروریسم

 عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 28.08.2014


شبكه ارتباطى مجاهدین موسوم به سیماى به اصطلاح آزادى، اهرمى است كه در سمت و سو دادن به ذهن افراد تشكیلات در راستاى هدف رجوى در مغز شویى افراد نقش تعیین كننده اى دارد و همین رسانه است كه در سازمان مجاهدین، افراد در سه وعده غذایى روزانه بایستى بالاجبار اخبار و تحلیلهاى انتخاب شده آنرا از طرف مسئولین مربوطه، دیده و بشنوند و غیر از این هم هیچگونه رسانه صوتى یا تصویرى در سازمان براى افراد درون تشكیلات، وجود ندارد.

خودم كه به مدت بیست و پنج سال در سازمان عمرم و جوانى ام را به هدر دادم، یادآور میشوم كه در این مدت فقط چرندیات مسعود و مریم را می شنیدم و از آنطرف اخبار و تحولات جهان و منطقه را گوش میكردم، در واقع از دنیاى بیرون خبرى نبود و هیچ ارتباطى هم وجود نداشت و فقط در ذهن و ضمیرم این بود كه واقعیت دنیاى بیرون همین است كه در درون تشكیلات منعكس میشود و با توجه به نارضایتى بى اندازه از فشارهاى درون تشكیلاتى، به هیج عنوان توان تصمیم گیرى براى بیرون آمدن از آن حصار جهنمى تشكیلات را نداشتم و فاقد اراده غلبه بر آن بودم. الان كه از آن حصار بیرون آمدم و در دنیاى آزاد هستم، به عینه دیده و فهم كردم كه رجوى از هر اهرمى براى چنگ انداختن بر تشكیلات و زیر سیطره خودش قرار دادن افراد، چگونه مزورانه سوء استفاده كرده و افراد را در حصار تشكیلاتى خود برده و اسیر نگه میدارد.

سیماى به اصطلاح آزادى، تنها و تنها مخاطبانش آن عده افرادى هستند كه بالاجبار در درون تشكیلات اسیرند و عده قلیلى در بیرون كه به انحاء مختلف در ارتباط با مجاهدین بوده و یا منفعتى در این ارتباط دارند و هوادار سازمان نامیده میشوند.

تمام چرندیات مجاهدین در رابطه با مردمى بودن این رسانه دروغ و مخاطبان بى شمار آن گزافه گوئى بى حد و حصر رجوى است، همانگونه كه در مسائل دیگر این شیوه مزورانه  و دروغ را سر لوحه فریب و نیرنگ خود قرار داده است.

واقعیت این است كه مجاهدین براى تداوم كار این شبكه ماهواره اى به هیچ عنوان به كمك مالى و همیارى نیاز ندارند و برنامه به اصطلاح گل ریزان و كمك مالى، فریبى بیش نیست و تمام ارتباطات و تماسها از قبل مشخص و برنامه ریزى شده است و این ترفند و دروغ فقط و فقط خورند تشكیلاتى دارد و بس. مجاهدین و شخص مریم رجوى، چنان ولخرجیهاى سرسام آورى از پول هاى بادآورده مزدوریشان براى بیگانه، راه میاندازد كه هزینه تلویزیون شان در برابر آن قطره در برابر دریاست.

من الان در یك كشور اروپایى هستم و زندكى میكنم و با ایرانیان ارتباط دارم و در رابطه با سیماى آزادى، از هر ایرانى كه میبینم و سوال میكنم اصلاً اسمش را نشنیده كه ماهیت آنرا بدانند. از طریق شبكه هاى اجتمائى هم این كنجكاوى ام را تست كردم. باور كنید كمتر كسى است كه آشنایى داشته باشد.

فقط و فقط مخاطبان آن در عراق، تشكیلات مجاهدین و در خارج همان لانه هاى تشكیلات یا سرپل هاى سازمان، در كشورهاى اروپایى است. برنامه هاى آن را مانند درون تشكیلات شان به خورد افرادشان میدهند و لاغیر. در ایران هم ارتباطم با خانواده و دوستان زیاد است و كنجكاوى ام را در این رابطه تست كرده ام و موردى نداشتم كه گفته باشند چنین برنامه تلویزیونى سراغ دارند.

در رابطه با همیارى و برنامه به اصطلاح گلریزان كه هر چند ماه یكبار دستگاه فریب و نیرنگ رجوى، آنرا هوا كرده و زیر این چتر به مظلوم نمائى و سپیدسازی چهره تروریستى خود مى پردازد، یك دروغ و حقه بیش نیست و اصلاً هم نیازى به تهیه هزینه آن به این صورت ندارد و كسى هم در واقع كمكى نمى كند. این هم مثل كادرهاى تشكیلاتى سازمان میماند كه در كشورهاى اروپایى براى سرگرم كردنشان باید كاسه گدائى دست بگیرند و بعنوان كمك مالى از این و آن عابر اروپائى، گدائى كرده و چهره سازمان را مظلوم نشان دهند و نیز رجوى آنرا منبع تأمین مالى خود قلمداد نماید. با مزدورى براى بیگانگان پولهاى هنگفت دریافت کردن و با فریب به چنین جعلیات رو مى آورند و افرادشان را هزینه سرپوش مزدوریشان میكنند. واقعیت این است كه برنامه گلریزان و همیارى، فریبى بیش نیست و برنامه ریزى آن از قبل تنظیم شده و تماس گیرنده و ... مشخص است و سمت و سوى آن هم بیشتر در جهت فریب افراد تشكیلات است كه در درون حصار جهل رجوى اسیرند و خبرى از بیرون ندارند و فكر میكنند كه دنیایى غیر از آن زندان و اسارتگاه، وجود ندارد.

در سازمان مجاهدین با برنامه همیارى باید به عنوان كلاس آموزشى تنظیم می شد، در زمانبندى پخش آن تمام كارهاى اجرائى و ... تعطیل میشد و همه باید این برنامه را میدیدند و اجبارى بود، هیچ كس حق غیبت در این برنامه را نداشت و بعد از پایان برنامه، نشست حول آن گذاشته میشد كه باید همه درك و فهم خودشان را از برنامه مفصلا ً بازگو میكردند، شور و فتورهاى الكى و چاپلوسى هاى فراوان در این نشست موج میزد. طورى در اذهان جا مى انداختند كه محبوب ترین كسان در عالم هستى، فقط سازمان مجاهدین است و بس و با این شیوه حلقه گردن عناصر تشكیلات را تنگ تر میكردند.

نمونه حقه و فریب آنها در این برنامه این بود، از مسئولین سازمان پشت خط میرفتند مثلا مژگان پارسائى كه از طرف ارتش آزادیبخش كمك هزینه سیما را تقدیم میكرد، در صورتى كه همه میدانستند این یك فریب است و واقعیت ندارد و جابجا كردن پول از جیب چپ به جیب راست، معنا می دهد.

دیروز در شبكه هاى اجتماعى خبرى در رابطه با برنامه همیارى مجاهدین را خواندم، مرا واداشت كه دست به قلم شوم و با توجه به تجربه ام در تشكیلات مجاهدین و اشرافى كه به نیات شوم سران رجوى دارم، واقعیاتى هر چند اندک در این مورد را بازگو كنم.

"پایان"
...............................
نوید رهایی
1393/06/06
طبقه بندی: آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  تلویزیون،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: تلویزیون مجاهدین، سیماى به اصطلاح آزادى، حامی تزویر و تروریسم، عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی