نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 10 شهریور 1393
یک روزنامه انگلیسی با اذعان به شکست برنامه به اصطلاح مبارزه با تروریسم طی سالهای گذشته، تأکید کرد که غرب در حال همکاری با رژیم‌هایی است که حامی تروریسم در دنیا هستند. عربستان سعودی 100 میلیون دلار برای حمایت از برنامه مبارزه با تروریسم کمک کرد، ولی طبق یادداشتهای درز کرده کلینتون، عربستان سعودی بزرگترین حامی گروه‌های تروریستی در دنیا است ...

بزرگترین حامیان تروریسم را بشناسید!
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، "لاوین جونز" روز دوشنبه در مطلبی در روزنامه گاردین نوشت: جنگ علیه تروریسم از 13 سال قبل آغاز شد، ولی هیچ انسان عاقلی نتایج فعالیتها طی این مدت را موفقیت آمیز نمی داند؛ طی این مدت علاوه بر تعرض به آزادی‌های اجتماعی در همه مناطق دنیا، دخالتهای نظامی نه تنها موفق نبود بلکه فاجعه آمیز بود.
جونز نتایج مبارزه با تروریسم طی سالهای گذشته را زیر سؤال برد و گفت که بیشتر انگلیسی‌ها اکنون احساس می‌کنند که کشورشان نسبت به قبل نا امن‌تر شده است و عناصر افراطی در حال خرابکاری در سوریه و عراق هستند، و لیبی هم قربانی باندهای افراطی شده است.
این نویسنده و روزنامه نگار انگلیسی تأکید کرد که شکست جنگ علیه تروریسم نتیجه‌ای است که مشکلاتی را به همراه داشته است.
جونز اظهار داشت: بعد از افزایش سطح هشدار در انگلیس به وضعیت "خطر" و پیشنهاد قوانینی برای مبارزه با تروریسم، باید 13 سال فاجعه بار گذشته را مرور کنیم.
وی خاطرنشان کرد که حلقه‌ای مفقود شده در این بین وجود دارد که همان روابط غرب با رژیم‌های استبدادی در خاورمیانه است، که نقش خباثت باری را در شدت گرفتن تروریسم و افراط گرایی بازی کرد.
جونز تأکید کرد: غرب با این رژیم‌ها که برخی از آنها "وحشی" هستند، روابط نظامی، اقتصادی و دیپلماتیک دارد.
وی افزود: درحالیکه هیچ نشانه‌ای از حمایت مالی مستقیم قطر از گروه داعش وجود ندارد، بدون شک بعضی از اعضای داخل دولت قطر در حال انجام چنین کاری هستند.
این روزنامه نگار انگلیسی خاطرنشان کرد: بر اساس سند محرمانه‌ای که هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق آمریکا آن را امضا و سایت ویکیلیکس هم آن را منتشر کرده است، قطر بدترین کارنامه را در همکاری در زمینه مبارزه با تروریسم با آمریکا داشته است.
جونز اظهار داشت: درحالیکه غرب از قطر می‌خواهد  از حمایت از تروریسم بین المللی دست بکشد، انگلیس کشور استبدادی قطر را تسلیح می‌کند و میلیونها پوند سلاح و تجهیزات نظامی به این کشور می‌فروشد.
وی در پایان گفت: عربستان سعودی 100 میلیون دلار برای حمایت از برنامه مبارزه با تروریسم کمک کرد، ولی طبق یادداشتهای درز کرده کلینتون، عربستان سعودی بزرگترین حامی گروه‌های تروریستی در دنیا است.

..............
نویدرهایی

10 شهریور 1393
 طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  اخبار،  افشاگری،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: بزرگترین حامیان تروریسم، قطر، عربستان سعودی، امریكا، تروریست، داعش، انگلیس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی