نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

باند جنایتکار رجوی باید قبل از هر چیز پاسخگوی خیانت به امید و آرزوهای کسانی باشد که تحت تاثیر شعار های در ظاهر فریبنده اما در باطن مملو از دجالیت و شیادی بوده است باشند. در این رابطه چه جوانهایی که پرپر نشدند و چه خانواده هایی که متلاشی نگشتند ...

غفور فتاحیان، یاران ایران

فراخوان برای محاکمۀ مسعود و مریم رجوی به جرم جنایت علیه بشریت

درخواست فوری از تمام ارگانهای قضائی و جامعۀ بین المللی برای رسیدگی به جنایات مسعود رجوی

زمان آن فرارسیده است که کارنامه سیاه زوج رجوی در سرکوب و شکنجۀ جسمی و روحی افراد تشکیلات سازمانش و قطع ارتباط آنان با بیرون و کشتار ناراضیان و هم چنین جنایات فرقۀ تروریست رجوی موسوم به سازمان مجاهدین خلق در عراق به عنوان آلت دست دیکتاتور سابق عراق و یکی از اهرمهای سرکوب و کشتار او که توسط بسیاری از جداشدگان از تشکیلات آنان افشا و بر ملا شده است در یک دادگاه علنی وعادلانه مورد رسیدگی و محاکمه قرار بگیرد تا این دو جنایتکار به سزای اعمال ضد بشری شان برسند.

متاسفانه مسعود رجوی جنایتکار و همسر بیشرم و جنایت پیشۀ او بیش از سه دهه است که از دست عدالت فرارکرده اند و همین مسأله موجب شده که دست این فرقه در اعمال جنایتکارانه اش باز باشد بطوریکه مشخصا مریم قجر با سوءاستفاده ار فضای دموکراتیک موجود در غرب مبلغ تروریسم و خشونت گرایی شده و با حمایت علنی و همه جانبه از تروریست های جنایتکار در عراق و سوریه باعث گسترش تروریسم و بنیاد گرایی در منطقه شده است و بطور مستمر از طریق امکانات رسانه ای که دارد به نا امنی در منطقه و مشخصا عراق و سوریه دامن زده و می زند.

از طرف دیگر بیش از دو هزار نفر از اعضاء را در کمپ لیبرتی زیر شدیدا ترین شکنجه های روحی و جسمی و با شتستشوی مغزی اسیر و برده خودشان کرده و با قطع کلیه ارتباطات آنان با دنیای بیرون و رسانه ها و خانواده هایشان و حتی با افراد خانواده هایشان در داخل تشکیلات، آنان را در بی خیری مطلق نگهداشته و مستمرا از طرق یک رسانه که بلند گوی مریم قجر و هسمر فراری او است اطلاعات و اخبار غیر واقعی و دروغ به خورد این افراد می دهد و با توجه به فضای رعب و وحشتی که رجوی وتشکیلات تحت امر او درکمپ لیبرتی ایجاد کرده اند صدای هر ناراضی را در گلو خفه می کنند و با فضا سازی و وارونه جلوه دادن حقایق و پخش انواع دروغها و تهمتها و برچسبها و بدترین و رکیک ترین فحاشی ها و ناسزا به منتقدین و جدا شدگان و علیه همۀ افرادی که به سختی تمام از هفت خان تشکیلات رجوی گذشته و توانسته اند از این دوزخ فرار کرده و جان سالم بدر ببرند و خودرا به کشورهای غربی برسانند تلاش می کنند که بقیۀ افراد را از جدا شدن و فرار از این تشکیلات مخوف و جهنمی ترسانده و منصرف کنند و در عین حال صدای رسای جداشدگان از فرقه را نیز در محیط اروپا و دنیای آزاد خفه کند و یا حداقل آنها را به سکوت وادار کنند تا جنایات فرقه را که خود از نزدیک شاهد آن بوده اند افشا نکنند در حالیکه کوس رسوایی زوج رجوی عالم گیر شده است و نه مریم قجر و همسرش و نه مواجب بگیران آن یارای خفه کردن صدای جداشدگان را ندارند و همه این افراد وظیفه ملی و میهنی خود می دانند که لحظه ای از پا ننشینند و جنایات و کارنامه سیاه زوج رجوی را در انظار ایرانیان و جهانیان و بویژه برای ایرانیان مقیم خارج افشا کنند تا دست سران فرقه در شکنجه و سرکوب اسیران لیبرتی و هم چنین دجال گری ها این فرقه در جذب جوانان جلای وطن کرده و پناهندگان ایرانی را ببندند. بله آنان اجازه نخواهند داد فرقۀ رجوی آنچه را بر سر آنان آورده بر سر انسانهای دیگری هم در آورده و آنها را به ورطه سقوط و منجلاب اسارت فکری و جسمی و روحی کشانده و در هفت حصار این فرقه گرفتارشان کنند.

باند جنایتکار رجوی باید قبل از هر چیز پاسخگوی خیانت به امید و آرزوهای کسانی باشد که تحت تاثیر شعار های در ظاهر فریبنده اما در باطن مملو از دجالیت و شیادی بوده است باشند. در این رابطه چه جوانهایی که پرپر نشدند و چه خانواده هایی که متلاشی نگشتند.

رجوی باید پاسخگوی اعمال ضد انسانی خودش باشد که چگونه بچه ها را به زور از پدران و مادرانشان جدا کرد و با سپردن و رها کردن آنها به دست افراد بی صلاحیت باعث شد که تعداد زیادی از آنها به دام مافیای قاچاق مواد مخدر و فحشا گرفتار شوند.

رجوی باید پاسخ دهد در شرایطی که خودش با مریم قجر مشغول عیش و نوش بود چرا به زور و اجبار زنان و مردان را از هم جدا کرده و طلاق را برای کلیه اعضاء اجباری کرد و خیلی از زنان راهم در همین رابطه عقیم ساخت.

رجوی باید پاسخگوی تمام عملیات تروریستی خودش در ایران و کشتن افراد بیگناه باشد. عملیات تروریستی رجوی بطور خاص عملیات با خمپاره در شهر های بزرگ باعث کشته شدن تعدادی از غیر نظامیان شده است.

رجوی باید پاسخگوی کلیه اعمال ضدبشری اش در عراق که بعنوان ارتش خصوصی صدام حسین بود و بعنوان بازوی نظامی اداره اطلاعات و امنیت صدام حسین عمل می کرد باشد و بگوید که چگونه در سرکوب قیام کردهای مظلوم عراق و شیعیان بجان آمده از دیکتاتوری صدام مشارکت کرد.

در شرایط کنونی هم فرقه تروریستی رجوی از عوامل اصلی بی ثباتی ونا امنی در عراق شده و عملا بلندگوی آدمکشلن داعش و تروریست های سوری شده است.

اینها شرحی بسیار مختصر و گذرایی از اعمال کثیف فرقه رجوی بود که مشروح آنها را باید در مقالات و سخنان جدا شدگان از این فرقه خواند و شنید.

ما خواستاریم که با گذشت سه دهه پرونده رجوی باز شده و این زوج جنایت پیشه به پای میز محاکمه کشیده شوند.

انجمن یاران ایران – پاریس

غفور فتاحیان
1393/06/15

طبقه بندی: آرشیو 93،  پرونده،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: فراخوان، انجمن یاران، رجوی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی