نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم رجوی درکنفرانس موسوم به پاریس گفت:‌دولت آمریكا و ملل متحد ، باید با استقرار یك واحد كلاه آبی ملل متحد در لیبرتی موافقت كند و ..."

 سخنرانی مریم رجوی در کنفرانس پاریس و اصرار جنایتکارانه بر ماندن اسیران لیبرتی در عراق
مریم رجوی درکنفرانس موسوم به پاریس گفت:‌"در اینجا اعلام می کنم: به رسمیت شناختن و محترم‌شمردن حقوق پناهندگی مجاهدان آزادی در لیبرتی ... معیار مهمی در مورد رفتار دولت جدید در عراق است."مریم رجوی با بیان صحبت های دیکته شده مسعود رجوی جنایتکار گفت: «تنظیم رابطه با دیكتاتوری دینی ایران، مشخصة اصلی و خط قرمز جبهه‌بندی نیروهای سیاسی در عراق است. زیرا دموكراسی در عراق  و دموكراسی در ایران، در این موقعیت ژئوپلیتیكی و در این برهة تاریخی، لازم و ملزوم و تضمین یكدیگرند ،اكنون زمان خاتمة این محاصرة ضد انسانی است.”
ودرادامه گفت :" دولت آمریكا و ملل متحد به‌خاطر تعهدات مكتوب و مكررشان، باید از دولت جدید عراق بخواهند امنیت و حفاظت ساكنان را تضمین نموده، موانع موجود در مقابل تأمین الزامات امنیتی را بردارد، دسترسی آزادانه به خدمات پزشكی و لجستیكی را تضمین كند، 7 گروگان اشرفی را آزاد كند و با استقرار یك واحد كلاه آبی ملل متحد در لیبرتی موافقت كند و ..."
باید به این زن وشوهرخائن وجنایت پیشه علیه بشریت گفت: " شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لب لب خورد گه دانه دانه "
رجوی خائن وجنایتکاراصلا وعمدا با بی شرمی تمام به روی خودنمی آورد که تمام تحلیل هایش اشتباه ازآب درآمده است ، جز روسیاهی و کشتارساکنان اشرف و لیبرتی وشکنجه هرچه بیشترعلیه ساکنان لیبرتی با شیوه های جنایتکارانه مثل اعتصاب غذای بیش از100روزه وغیره چیزی برایش نمانده است .ودراین وضعیت وخیم امنیتی عراق که خود عراقیان روزانه کشته و آواره می شوند درخواست استقرار یك واحد كلاه آبی ملل متحد در لیبرتی واصرار به ماندن اسیران لیبرتی درعراق چیزی جزبه کشته دادن هرچه بیشتر آنها نیست؟
مریم رجوی وهمسر فراری اش با شیادی وبی شرمی هر چه تمام تر می خواهند این را در اذهان القاء کنند که فضا سیاسی و حاکمیت دولت جدید عراق به نفع آنها چرخیده و امکان بقاء فرقه را در عراق فراهم کرده است.که این برای مصرف داخلی فرقه و برای اسیران فرقه در لیبرتی است که امیدی هرچند واهی را در دل آنها ایجاد کند و چند صباحی آنهارا از یاس و نا امیدی در بیاورد وخود چند صباحی بیشتربه ارتزاق ازخون وشکنجه این اسیران ادامه بدهند .
درحالیکه احکام اخراج وموضع نخست وزیرجدید عراق آقای حیدر العبادی ورسانه های عراق برای اخراج درقبال مجاهدین وسایرتروریستها مشخص است ، رجوی وسایت هایش به روی نامبارک خود نمی آورند .اراجیف گذشته را بازتکرارمی کنند.
جالب تر از همه این است که مدعی است فرقه در عراق دارای پایگاه مردمی است و باز هم به امضاء های جعلی و بی خاصیت میلیونی اشاره می کند . امضاء های تماما جعلی که پیش تر توسط مترجم ارشد سابق سرکرده فرقه ،آقای حسین نژاد افشا شده است ،که چگونه و به چه روش هایی این امضاء ها جعل و منتشر شدند،و تماما دروغ وتزویر و کلاه برداری بوده است و هیچ ارزش سیاسی و قانونی ندارد.
رجوی نیزهمچون رژیم های جنایتکارکه ازآزادی زندانیان سیاسی خود وحشت دارند ،همچنان اصرار دارد که اسیران لیبرتی را در زندان فیزیکی وروانی خود نگهدارد.
به این دلیل به ماندن در عراق اصراردارد که مساوی است برکشتن هرچه بیشتراسیران لیبرتی ،زیرا هرچه از تعداد اسیران لیبرتی کاسته شود از تعداد جدا شدگان ومنتقدان آینده اش کاسته خواهد شد.
تاکنون ازکشته هایی که دراسارتگاه اشرف ولیبرتی داده شده است اثبات شده است وهمانطورکه همیشه رجوی به ما القاء می کرد "با خون راه اوگشوده شده است ومی شود" واکنون هم بدنبال ماندن در عراق به هرقیمت وتا آنجا که زورش برسد است،جان عزیزان ما در لیبرتی برایش کوچکترین ارزشی ندارد .به امید‌آن روزکه دیر نباشد خانواده های اسیران لیبرتی با کمک دولت جدید عراق موفق به دیدارعزیزانشان شوند وهرچه زودتر این اسیران لیبرتی آزادی خود را بدست بیاورند وبه کشورهای ثالث منتقل شوند وتشکیلات فرقه جنایتکاررجوی متلاشی شود.
زهرا سادات میرباقری

منبع: انجمن نجات مرکز تهران
1393/06/18طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  تهران،  خانم زهرا سادات میرباقری، 
برچسب ها: مریم رجوی، کنفرانس پاریس، زهرا سادات میرباقری،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی