نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 11 مرداد 1390

امروز خانم سینگلتون همراه با وحشت به خاطر می آورد که چگونه گروه، که در عراق مستقر بوده و میخواست رژیم فعلی ایران را سرنگون کند، قادر شد او را متقاعد کند تا زندگی خود را در بریتانیا کنار گذاشته و با آنها به مانند یک برده مغزشویی شده به خارج سفر نماید...

 

 

مادر 48 ساله تنها یک فرزند، که در لیدز زندگی میکند، با فناتیک ها زمانی که در دانشگاه منچستر در دهه 1970 درس میخواند مرتبط شد.

دوست پسر او در آن زمان، یک ایرانی به نام علی، به گروهی رادیکال که به مجاهدین خلق ایران معروف بود علاقمند بود، که یک دهه قبل تأسیس شده بود و قصد داشت ایران را از سرمایه داری، امپریالیزم، نیروهای اسلام ارتجاعی و دیکتاتوری نجات دهد.

امروز خانم سینگلتون همراه با وحشت به خاطر می آورد که چگونه گروه، که در عراق مستقر بوده و میخواست رژیم فعلی ایران را سرنگون کند، قادر شد او را متقاعد کند تا زندگی خود را در بریتانیا کنار گذاشته و با آنها به مانند یک برده مغزشویی شده به خارج سفر نماید.

آن سینگلتون گفت: مسلمانان عادی بریتانیا بطور فزاینده ای در معرض خطر جذب توسط افراطی ها هستند، که از حقه های روانی برای تبدیل آنان به پیروانی که سؤال نمی کنند استفاده نمایند و آنان را آماده اعمال خشونت جهت پیشبرد مقاصدشان کنند.

 

تغییر حالت وی و متقاعد و تسلیم محض شدن در برابر سازمان مجاهدین خلق به تدریج طی یک دوره ده ساله صورت گرفت.

او حالا گروه را به عنوان دختران تانک می شناسد، زیرا دختران زیادی در صفوف آن وجود دارند. از نظر او این یک فرقه خطرناک است که از القائات روانشناختی استفاده می کند.

"من فکر می کردم که ناجی جهان هستم و هر کاری برای مجاهدین انجام می دادم. من آنها را می پرستیدم. من فکر می کردم آنها در مقام بالاتری قرار دارند."

در سال 1992، از خانم سینگلتون خواسته شد تا برای آموزش نظامی برود.

او گفت: "من عاشق قرارگاه بودم و اطاعت از دستورات احساس آزادگی می داد، زیرا شما هرگونه مسئولیتی در قبال خود را از دست می دهید."

ولی یک سال بعد او شروع به شک کردن نمود. در این نقطه او با شوهرش مسعود آشنا شد، یک عضو اغفال شده دیگر سازمان مجاهدین خلق، و در سال 1996 آنها تصمیم گرفتند تا سازمان را ترک کنند. سه سال دیگر طول کشید تا کاملاً با سازمان قطع رابطه نمایند. خانم سینگلتون و شوهرش در یک گروه به نام ایران اینترلینک مشغول هستند که خطر گروه هایی مانند سازمان مجاهدین خلق را برجسته می کند.

او به عنوان یک برنامه ریز کامپیوتر کار می کند و همچنین مشغول بزرگ کردن پسر 6 ساله اش می باشد.

او اخطار کرد که بسیاری از مسلمانان بریتانیایی در خطر صدمه دیدن از همان نوع شستشوی مغزی هستند که او تجربه کرده است.

"به مردان جوان در یورکشایر غربی نگاه کنید که هدفی برای جذب شدن توسط سازمان های تروریستی قرار گرفته اند. القای روانشناختی می تواند بر روی هر کسی در هر زمانی عمل نماید. اگر خوش شانس باشید صرفاً وقتتان تلف می شود. اگر خوش شانس نباشید کارتان به منفجر کردن خودتان و افراد بی گناه در مترو ختم می گردد."

 

روزنامه دیلی میل

نوشته ماتیو هیکلی – فوریه 2007

 
طبقه بندی: افشاگری،  شستشوی مغزی، 
برچسب ها: مغز شویی، فرقه، ان سینگلتون،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی