نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

امروز وقتی به یکی از فیلم های عملیات نظامی داعش در منطقه سلیمان بیگ و قره تپه دقت می کردم انگار تمام این صحنه ها را قبلا دیدم و از قبل می دانستم که چند دقیقه دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد خیلی شنیدم از تکرار تاریخ اما تا امروز اینقدر برایم ملموس نبود اجساد غیر نظامیانی که نشان می داد که در حین فرار کشته شدن و به صورت نامنظمی اجساد افتاده بودند ...

آقای نادر نادری: جنایات داعش، آینه تمام نمای «كردكشی» رجوی در عراق

افشاگری اعضای جداشده از فرقه مافیایی رجوی، افشای دیده ها و شنیده هایی كه هر كدام پرده از جنایات ضد بشری رجوی بر می دارند، بهترین روش افشای ماهیت فرقه تروریستی رجوی (منافقین) و وجه مشترك آنها با گروهك وحشی داعش است.
داعش در مناطق کردنشین عراق، پایش را جای پای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) می گذارد.
داعش راهنمایی و تجربه اش در حرکت نیرو و عملیات سریع با خودرو را از چه کسانی گرفته؟
 
امروز وقتی به یکی از فیلم های عملیات نظامی داعش در منطقه سلیمان بیگ و قره تپه دقت می کردم انگار تمام این صحنه ها را قبلا دیدم و از قبل می دانستم که چند دقیقه دیگر چه اتفاقی خواهد افتاد خیلی شنیدم از تکرار تاریخ اما تا امروز اینقدر برایم ملموس نبود اجساد غیر نظامیانی که نشان می داد که در حین فرار کشته شدن و به صورت نامنظمی اجساد افتاده بودند.
 بله این صحنه ها را یک بار دیگر دیده بودم، در سال ۱۹۹۱ یا به تاریخ خودمان اواخر سال ۱۳۷۹عملیات مروارید زمانی که معارضین عراقی می خواستند از فرصت بدست آمده در عراق متلاشی شدن ارتش عراق توسط متفقین به حقوق حقه که سالیان برایش جنگیده بودند، استفاده کنند و تقریبا موفق هم شده بودند، اما بدستور شخص صدام و با فرماندهی عزت ابراهیم الدوری و مسعود رجوی نیروهای نظامی مجاهدین وارد عمل شدند و از همین مناطق سلیمان بیگ و قره تپه طوز خرماطو دست به حمله زدند و با تانک و توپ این شهرها را به گلوله بستند که هیچ رزمنده ای در این شهرها نبود، چون همه در حال پیشروی به سمت بغداد بودند و فقط نیروهای مردمی و عشایر از این مناطق حفاظت و نگهداری می کردند و وقتی هم شهر خرماطوز پاکسازی شد حتی یک نفر نظامی در میان اجساد یا اسرا نبود همه مردم عادی بودن زن و بچه و افراد سالخورده و تعدای هم دستگیر شدن توسط مجاهدین تحویل نیروهای استخبارات عراق داده شد، در همان میدان شهر تیرباران شدند. بعد از ۲۰ دقیقه که هیچکدام نظامی نبودند فقط در حال فرار بودند بالاترین سلاح آنها چند قبضه اسلحه ساچمه زنی شکاری بود که برای حفاظت زن بچه ها همراه داشتند، اما مجاهدین که همین افشین علوی، امید برومند و هوشنگ دودکانی به دروغ به نیروهای استخبارات گفتند: که از پیشمرگه ها هستند ما آنها را اسیر کردیم که همه را تیرباران کردند. افشین علوی الان در حال حاضر مترجم سخنرانی های دمکراتیک مریم رجوی است و در فرانسه اقامت دارد و هوشنگ دودکانی هم در فرانسه، آلمان و آلبانی در حال رفت و آمد است. صحنه های کشته شده ها و تیرباران افراد غیر نظامی توسط داعشی ها قبل از آنها مجاهدین این ریل را در آن مناطق رفتند و الان داعشی ها دارند پایشان جای پای ۲۳ سال پیش مجاهدین می گذارند. وقتی اجساد را می بینم تمام آن صحنه ها دوباره برایم تداعی می شود و شیوه کشتن ها و تیرباران ها در میدان شهر در فاصله ۱۰۰ متری خانه ها را با تانک می زدند و هر چی به فرماندهان می گفتیم که در آن خانه زن و بچه هست، گفته می شد که این حیله پیشمرگه ها است و از آنها برای سپر و جلوگیری از عملیات ما این کار را می کنند؛ دستور خواهر مریم است و فرماندهی این عملیات با خواهر مریم است، شما کاری به این کارها نداشته باشید اگر کسی هم باید جواب بدهد چه در پیشگاه خدا و چه سیاسی رهبری بهای آن را می دهد، هیچ گناهی به گردان شما نیست.
 وقتی این صحنه ها را نیرو ها می دیدند، بهم ریخته می شدند و حتی چند نفر از دستورات سر پیچی کردند. مهوش سپهری دستور داد آنها را خلع سلاح کنید و حکمشان اعدام است چون فضای بدی ایجاد شده بود و کسی انتظار نداشت که سازمان این کارها را بکند، از جمله کسانی که خلع سلاح شدن حمیدرضا آگاهی (رشید)، سهراب اهل پلدختر، منصور بهشتی و خود من (نادر نادری) که ما را بعد چند روز به اشرف فرستادند و در یک بنگال تحت نظر بودیم و تعدای دیگر هم از جاهای دیگر آورده بودند.
 
خدایا چه می بینم این روزها حتی ثانیه هایش برایم کابوس است که در سازمانی بودم که همین ایدئولوژی داعش را دارد اما به دلیل اینکه خودم در داخل آن بودم نمیتوانستم تمام قد این سازمان و رهبریش را ببینم و حال با دیدن داعش و جنایاتش باور کنید بیشتر از گذشته عذاب وجدان دارم، چون الان از بیرون و از فاصله بیشتری این سازمان را می بینم تمام قد این سازمان جهنمی و رهبریش را می بینم و از طرفی هم داعش الان آینه خوبی است برای دیدن جنایت های سازمان در کشتار کردها و چند منطقه شیعه نشین، داعش نو بنیاد نیست داعش بوده، ایدئولوژی داعش بوده، تحت القاب و رهبری دیگر و جنایاتی که من شاهد آن بودم. در عملیات مروارید قسمتی از منطقه ای بود که سازمان عملیات کرد در مناطق دیگر هم بعدها که با دوستانم حرف می زدیم جنایاتی را بازگو می کردند که الان وحشت دارم، حتی این روز به خودم میگم وقتی با سازمان بودم من به اسم و شکلی دیگر داعشی بودم، به اسم مجاهد خلق ارتش آزادیبخش ...
 
تمام صحنه های کشتار داعش را می بینم انگار آن روز فتوکپی شده و برای مردم این منطقه تاسف می خورم که این دومین باری است که شاهد جنایت علیه آنها بودم. بار اول سازمان مجاهدین به فرماندهی مریم رجوی و دومین بار هم داعش با رهبری ابوبکر البغدادی. هنوز پیام شروع عملیات مروارید یادم نمیرود که مریم رجوی با تقلید از مردها با صدای کلفت پیام شروع عملیات را داد و در حین پیام هم اعلام کرد گلوله هایتان را بیخودی مصرف نکنید آنها را بگذارید برای جنگ با پاسداران با تانک از روی این کردها که مزدور رژیم هستند، رد شوید و زیر شنی تانک ها له کنید و وجود زن بچه در این مناطق عاملی برای کند شدن عملیات شما نشود، مسئولیت شما اطاعت است و شما از طرف رهبر عقیدتی مجوز دارید و سه بار اعلام کرد با استناعت از مولای متقیان، آتش، به پیش، آتش به پیششش، نمی دانم چرا وقتی می خواهند جنایت کنند یاد مولای متقیان می افتند. این روزها روزهای سختی است برای خودم و بالطبع دوستانی که در آن زمان بودند و شاهد این جنایات سازمان بودند. حتماً حالی بهتر از من ندارند چون تمام صحنه ها همان شکل است بعضی وقتها فکر می کردم که این فیلم ها شاید از آرشیوهای سازمان است که بدست آنها افتاده و استفاده می کنند رجوی حق داشت که از داعش دفاع کند و بزرگترین حامی و همکار داعش باشد و رسانه هایش را برای سخنگوهای آنها تحت عنوان ارتش آزادی یا همان جیش الحر قرار بدهد، در سوریه و داعشی ها عراق را انقلابیون عشایر بخواند و سنگ داعش را به سینه بزند، مثل داستان ۱۱ سپتامبر که برای کشته شدن مردم بی دفاع در امریکا جشن پایکوپی راه بیندازد، بعد هم پوز القاعده را بدهد و خطاب به امریکائی ها بگوید: این تازه اسلام ارتجاعی است، حال منتظر اسلام انقلابی باش، امیدوارم دوستانی که در آن زمان شاهد تکرار این جنایات بودند، دیده های خود را در اختیار جامعه جهانی قرار بدهند.
 
بنابرین میتوان نتیجه گرفت كه فرقه تروریستی رجوی و گروهك وحشی داعش مثل و مانند یا مكمل یكدیگرند. رفتار، گفتار و كردارشان آینه تمام نما، تقلید و تكرار اعمال یكدیگر است.
وبلاگ آیندگان- نادر نادری
 20 شهریور 93
 

 طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری،  کردکشی،  عراق ستیزی، 
برچسب ها: نادر نادری، کردکشی، منافقین، تروریست، رجوی، داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی