نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

25شهریور مصادف است با تخلیه کامل قرارگاه عنکبوتی اشرف از عناصر و وابسته های فرقه رجوی. قرارگاهی که یادآور ، دردها و رنج های پدران و مادران چشم انتظار است. به همیمن منظور ویژه نامه ای را که خاطرات آن روزها را به تصویر می کشد، تنظیم نموده ایم. امید است یادآوری آن خاطرات بر عزم خانواده ها بر تلاشی این فرقه تروریستی بیفزاید ...
ویژه نامه نقش و پایداری خانواده ها در سقوط قرارگاه اشرف، لانه فرقه رجوی


25شهریور مصادف است با تخلیه کامل قرارگاه عنکبوتی اشرف از عناصر و وابسته های فرقه رجوی. قرارگاهی که یادآور ، دردها و رنج های پدران و مادران چشم انتظار است . به همیمن منظور ویژه نامه ای را که خاطرات آن روزها را به تصویر می کشد ، تنظیم نموده ایم . امید است یادآوری آن خاطرات بر عزم خانواده ها بر تلاشی این فرقه تروریستی بیفزاید .

اهمیت قرارگاه اشرف برای فرقه رجوی

 قرارگاه اشرف به عنوان استراتژی نظامی – سیاسی این فرقه ، در واقع حیات و هستی سازمان را متضمن می گردد و استراتژی « بال نظامی سازمان » بر اساس قرارگاه اشرف تعریف شده است و به اذعان مسعود رجوی : " اگر کوهها زجا بجنبند ، اشرف نمی جنبد و هیچ تغییری نخواهد داشت »
 و از منظر تعریف و بقای « فرقه گرایی » پادگانهای بسته و تجهیز شده می توانند نیروهای فریب خورده و اسیر فرقه را در خود حفظ کنند و از گسست و پراکندگی آنها جلوگیری نمایند و ضرورت آنها ملزم به اصول زیر می باشد :
 - امکان اعمال و پیاده سازی مناسبات تشکیلاتی – فرقه ای روی افراد محصور در قرارگاه فراهم می گردد .
 - گردآوری افراد فریب خورده حول محور واحد ، حفظ نیرو ، عدم اختیار ، سازماندهی ، کنترل نیرو ، ایجاد ترس و زندان ، ایزوله نمودن ذهن و فکر و ... در محیط اسارتگاه از اصول اجتناب ناپذیر فرقه می باشد .

نقش و حضور خانواده ها

 از زمستان سال 1389 تا شهریور ماه 1392 بیش از 10 هزار سفر از طرف خانواده های اسیران اشرف انجام شد و این خانوادهها خود را به عراق رسانده بودند و در جلوی در اسارتگاه اشرف به تناوب متحصن شدند .     
 در بین این خانواده ها مادرها و پدرهای سالخورده ای وجود داشتند که سالها موفق به دیدار فرزندان اسیر خود نشده بودند _ خواست آنها ساده و طبیعی بود : « دیدار فرزندانشان خارج از چهارچوب سرکوبگرانه تشکیلاتی دراین اسارتگاه » _ اما سران این فرقه تروریستی از این گونه دیدار ها به شدت وحشت داشتند و هرگز  به این درخواست های انسانی که حداقل حقوق تعریف شده اسیران و خانواده هاست جلوگیری نموده اند.    
 اصلی ترین دلیل فروپاشی قرارگاه اشرف در عراق به علت حضور خانوادهها و ایستادگی آنها میسر شد.     
 سران فرقه رجوی که از حضور خانواده ها در جلوی در قرارگاه اشرف به وحشت افتاده بودند سعی نمودند حالت تدافعی گرفته و اسیران را از وقوع چنین رخدادی دور نگاه دارند _ ولی تداوم یافتن این اقدام خانواده ها و سفرخانواده های بیشتر به عراق سران این فرقه را به سراسیمگی و وحشت انداخت و باعث شد سران این فرقه از مرحله تدافعی گذر کرده و وارد مرحله رودررویی با حضور خانواده ها گردند.     
 دراین راستا فرقه رجوی تصمیم گرفت گروهی از سرسپرده ترین افراد را آنسوی حصارهای قرارگاه گرد آورده و آنها را وادار به دادن شعار علیه خانوادههایشان بکشاند !     
 شعار " ننگ ما ننگ ما فامیل الدنگ ما " شاید دردآورترین شعاری باشد که از زبان این اسیران هستی باخته از داخل قرارگاه به گوش می رسید _ تأسف بارتر از این نمی شود که چند ده نفر انسان تحت شسششوی مغزی قرارگرفته علیه خانواده های خود و دوستان خود چنین توهین زننده ای را برزبان بیاورند و اقدام به پرتاب سنگ به سوی خانوادههای خود نمایند .    
 خروج نوبه ای تعدادی از اسرای اشرف و نشستن پای صحبت های این فرزندان فریب خوده فرقه ، عزم خانوادهها را برای فشار بیشتر بر سازمان و دیدار و ملاقات با فرزندانشان بیشتر کرد .    
 خبرهای رسیده از عراق نشان می داد گروههای بسیاری از خانواده ها از ایران و سایر نقاط جهان بسوی اشرف در سفر بودند تا زمان فروپاشی یک فرقه تروریستی و آزادی اسیران ذهنی در آن را تسریع نمایند.     
 پس حضور گسترده و قابل توجه خانواده ها و تحصن آنها جلوی قرارگاه اشرف بی تردید اخبار این رویداد را جهانی کرد و این درست همان نقطه ایست که سران فرقه سخت از آن وحشت داشتند _ حضور صدها نفر از اعضای خانواده اسیران و تحصن نامحدود آنها پای خبرگزاریها و مجامع حقوق بشری را به عراق کشاند و با توجه به خواست انسانی این خانواده ها جهت دیدار عزیزان خود و ممانعت سران فرقه از این خواست طبیعی گوشه دیگری از سرکوبگری تشکیلاتی و اسارت ذهنی چند صد نفر درکشوری نا امن و پرخطر بیشک این سئوال را درافکار عمومی شکل می داد که راستی چرا سران این فرقه حاظر نیستند به این خواست ابتدایی خانواده ها تن در دهند؟ _ آیا این نقض فاحش حقوق انسانی و بشری از جانب یک فرقه تروریستی نیست؟ آیا سران این فرقه با این عمل ضدانسانی در پی مخفی کردن جرم -  زندانی کردن _ شکنجه نمودن و حتی کشتن تعدادی از این اسیران ناراضی نیستند؟

خواست خانواده ها چیست؟

 - امکان برقراری ارتباط مکاتبهای و تلفنی با عزیزانشان
 - امکان ملاقات حضوری و نوبه ای با آنها
 بر آن شدیم تا با انعکاس عکسهایی از حضور و پایمردی خانوادهها آن دوران خستگی ناپذیر را بیان نمائیم و متعاقباً مسرت و شادی خانوادههای عزیز از تخلیه کامل قرارگاه اشرف را یادآوری نمائیم .
 باشد تا با عنایت خداوند منان و حضور چشمگیر خانوادهها هر چه زودتر شاهد برچیده شدن قرارگاه لیبرتی و حضور ساکنان آن در آغوش گرم خانوادههایشان باشیم .

برای دانلود ویژه نامه روی لینک زیر کلیک کنید

ویژه نامه نقش و پایداری خانوادهها در سقوط قرارگاه اشرف، لانه فرقه رجوی


.....................
نوید رهایی
23 شهریور 93
 
منبع: انجمن نجات مرکز تهران
شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۳طبقه بندی: آرشیو 93،  تهران،  اشرف نیوز،  مناسبت ها، 
برچسب ها: تخلیه اشرف، انجمن نجات مرکز تهران، ویژه نامه نقش و پایداری خانواده ها در سقوط قرارگاه اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی