نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 شهریور 1393
ما داعش های دیگری نیز داریم که آشکارا و در خفا از اعمال و پندار داعش عراق و سوریه، حمایت می کنند، گرچه آب ندارند اما شناگر ماهری هستند. اتفاقاً داعش ایرانی که مجاهدین خلق نام دارند، منتظر فرصتی باقیمانده اند تا ادامه اعمال و کردار ناتمام داعش را به سرانجام برسانند. این گروه نیز که هم اکنون در کسوت یک فرقه در لاک خود خزیده و پنهانی از داعش های دیگر حمایت می کند و مشاوره می دهد ...

نوید رهایی

 حقوق بشر و تروریسم

در شهر ژنو سوییس، هر ساله اجلاس حقوق بشر برگزار می شود که امسال نیز این اجلاس با شراکت نمایندگان کشورها و نهادهای حقوق بشری در حالی برگزار شد که در ارتباط با نقض حقوق زنان صحبت به میان آمد که در جای جای این جهان حقوق بشر به بهانه های مختلف، نقض شده و زنانی در گوشه و کنار جهان مورد انواع و اقسام اذیت و آزار قرار می گیرند.

مواردی از این دست، طی ماه ها و هفته های اخیر در عراق اتفاق افتاد که کمتر کسی در این جهان هست که از نقض حقوق بشر و به ویژه ظلم و ستمی که در حق زنان عراقی اعمال شده، بی خبر مانده باشد. گروه تروریستی داعش، با افتخار تبعات اعمال و رفتار و کردار خود را نشان عدالت و مبارزه علیه کفر و الحاد می نامد. گروهی که طبق نوشته یک هفته نامه آلمانی، نزدیک به 400 تن از اعضایش را از کشور آلمان و صدها تن دیگر را از سایر کشورهای متمدن عضوگیری کرده است.

البته ما داعش های دیگری نیز داریم که آشکارا و در خفا از اعمال و پندار داعش عراق و سوریه، حمایت می کنند، گرچه آب ندارند اما شناگر ماهری هستند. اتفاقاً داعش ایرانی که مجاهدین خلق نام دارند، منتظر فرصتی باقیمانده اند تا ادامه اعمال و کردار ناتمام داعش را به سرانجام برسانند. این گروه نیز که هم اکنون در کسوت یک فرقه در لاک خود خزیده و پنهانی از داعش های دیگر حمایت می کند و مشاوره می دهد، در روزگاری نه چندان دور از طریق ترور و ترورهای کور و عملیات های انتحاری و خودسوزی، موجودیت اعلام کرده و آغاز به کار کرد و هر از گاه که خود امکان و فرصت نقض حقوق مردم را به بهانه مبارزه در خود نمی بیند، آرمان و آرزوهای خود را در گروه های تروریستی چون القاعده و داعش و دیگران، جستجو می کند.

اتفاقاً فرقه مجاهدین که در مسیر نقض حقوق بشر ید طولایی دارد و ده ها سال بیشتر از القاعده و داعش، قدمت و تجربه دارد، هم اکنون مشغول نقض حقوق اعضای باقیمانده اش در اردوگاه لیبرتی عراق است و جهت معکوس جلوه دادن اعمال و رفتارش، نماینده ای به نام بهزاد نظیری را به محل اجلاس حقوق بشر در ژنو ارسال داشته تا ضمن سیاه نمایی دیگران، نقض فاحش حقوق اعضایش را به خیال خود بپوشاند و کمافی السابق از ابزار حقوق بشر برای محکوم کردن دیگران و محق جلوه دادن خود، سود ببرد.

 در همین راستا و برای باز کردن مشت فریب و دروغ و تزویر فرقه مجاهدین، نمایندگان انجمن های زنان و فانوس از کشور آلمان، خود را به شهر ژنو سوییس رسانده و به افشاگری علیه فرقه پرداختند.

نمایندگان انجمن های زنان و فانوس، روز جمعه 12 سپتامبر در مقابل مجمع عمومی سازمان ملل، با در دست داشتن صدها برگ از اعمال نقض حقوق بشر رهبران مجاهدین، نوشته ها و اطلاعیه ها را به دست شهروندان و نمایندگان و سفیران حقوق بشر رسانده و ضمن کار توضیحی، به افشاگری علیه اهداف و برنامه تروریست موجود در جلسه پرداختند.

 این آکسیون اعتراضی و افشاگرانه علیه سران فرقه مجاهدین، ساعت ها به طول انجامیده و سرانجام نفرات پس از صدها کیلومتر طی طریق مسافرت طاقت فرسا، شهر ژنو و اجلاس حقوق بشر را ترک نمودند.

 
ایران فانوس، 13.09.2014
.....................................
نوید رهایی
1393/06/24
 طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: حقوق بشر و تروریسم، ایران فانوس، نوید رهایی، آکسیون اعتراضی و افشاگرانه علیه سران فرقه مجاهدین، ژنو سوییس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی