نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 27 شهریور 1393
حسن محصل از دو دهه قبل به ستاد امنیت منتقل شد و از آن زمان تاکنون به کار خیانت و وطن فروشی مشغول می باشد. او یکی از نفرات کلیدی سازمان در قسمت ضد اطلاعات می باشد که به قول سازمان در بخش ضد نفوذ کار می کند. در سال ۷۳ یکی از بازجویان اصلی و مسئول شکنجه و بازجویی نفرات بسیاری بوده است و در آن جریان مسئول بررسی پرونده های کل نفرات به لحاظ چک امنیتی بوده است. او شخصیت بسیار منفی در بین نفرات دارد و همه نفراتی که در پروسه زندان های ۷۳ به تور وی خورده اند از او متنفر ند و دافعه زیادی نسبت به او دارند ...

شكنجه گران فرقه رجوی
محمد سادات دربندی:
محمد سادات دربندی معروف به کاک عادل از مهره های قدیمی و مرکزیت فرقه رجوی بوده است. وی از زمان استقرار رسمی سازمان در عراق، مسئول قسمت خروجی و بطور مستقیم مسئول شکنجه و سرکوب جدا شدگان در سازمان است؛ ۴۰۰ الی ۵۰۰ نفر از مردانی که در سال ۷۳ زندانی شدند همه او را شناخته و بسیاری از نفرات بدست وی کتک خورده و شکنجه شده اند. در آن زندان ها حدود ۶ الی ۷ نفر هم تا کنون مشخص شده به قتل رسیده اند. او در سازمان مجاهدین به نام عادل زندانبان معروف است. عادل زندانبان یا همان محمد سادات دربندی بیش از دو دهه است که به شغل زندانبانی و شکنجه گری در درون تشکیلات مخوف فرقه رجوی مفتخر شده است. او در نزد افراد بسیار منفور است و علیرغم ظاهر آرامی که از خود نشان می دهد، فرد خیلی خشن و بی رحمی می باشد و اکثر خاطراتی که از وی در ذهن افراد زندانی در سالهای 73 به جا مانده، کتک و فحاشی و خشونت می باشد. او بطور مستقیم یا غیر مستقیم در زندانی کردن و کتک و شکنجه نفرات در سال ۷۳ نقش داشته است و در مرگ اعضایی که در سال ۱۳۷۳ شمسی به قتل رسیده اند سهیم بوده و شاید هم نقش اصلی را داشته است.

در خاطرات آقای محمد رزاقی یكی از زندانیان سال ۱۳۷۳ چنین می خوانیم:«بعد از مرگ قربانعلی ترابی در سلول، این فرد به شکنجه گران دستور داد تا به سلول ما یورش ببرند و همه را با مشت و لگد می زدند و داد میزد که حق ندارید در سلول هم در مورد مرگ قربانعلی ترابی حرف بزنید»

یكی دیگر از زندانیان در خاطرات خود قید کرده اند که عادل و سایر دوستانش روزها و هفته ها آنها را در درون سلول هایشان با پوتین نظامی زیر مشت و لگد خود می گرفتند و تا سرحد مرگ آنها را کتک می زدند.(1)

حسن حسن زاده محصل:
حسن حسن زاده محصل با نام مستعار جلال و حسن محصل، در زمان شاه یک افسر بی رحم شهربانی بوده است. در دو دهه اخیر نیز در قسمت ضد اطلاعات سازمان به پرونده سازی علیه نفرات مشغول است او تنها پسرش را نیز فریب داده و به درون تشکلیلات کشاند.
حسن محصل یک پروسه بعنوان فرمانده توپخانه کار کرده ولی از دو دهه قبل به ستاد امنیت منتقل شد و از آن زمان تاکنون به کار خیانت و وطن فروشی مشغول می باشد. او یکی از نفرات کلیدی سازمان در قسمت ضد اطلاعات می باشد که به قول سازمان در بخش ضد نفوذ کار می کند. در سال ۷۳ یکی از بازجویان اصلی و مسئول شکنجه و بازجویی نفرات بسیاری بوده است و در آن جریان همراه با نادر رفیعی (متوفی) مسئول بررسی پرونده های کل نفرات به لحاظ چک امنیتی بوده است. او شخصیت بسیار منفی در بین نفرات دارد و همه نفراتی که در پروسه زندان های ۷۳ به تور وی خورده اند از او متنفر ند و دافعه زیادی نسبت به او دارند.

حسن محصل با انجام کارهای شکنجه و اطلاعات فروشی و خوشخدمتی هایش ارتقاء رده پیدا کرده و به سطح فرمانده قرارگاه رسیده بود. او در کارنامه سیاه خود همکاری با افسران بعث عراقی را نیز یدک می کشد. در سالهای سلطه صدام در کشور عراق مدتی در همکاری پنهانی با افسران استخبارات علیه اسرای وطن و در کنار افسران متجاوز به خاک میهنش وطن فروشی و خیانت بسیار نموده و آنها را در بازجویی، اذیت و آزار هموطنانش آموزش می داده است.
حسن محصل همچنین یکی از شکنجه گران بی رحم، فحاش و هتاک بود که در نوع خود هیچ حد و مرزی را باقی نگذاشت.

در خاطرات آقای علی بخش آفریدنده که شخصاً به دست وی شکنجه و بازجویی شده، می خوانیم: «حسن محصل و محمد سادات دربندی پرورده های مکتب و ایدئولوژی نکبت و سیاهی مسعود رجوی هستند.»

- حسن عزتی با نام مستعار «نریمان»
حسن عزتی از نفرات قدیمی تشکیلات، آذری و ترک زبان است. اسم مستعار وی در تشکیلات نریمان است. نریمان طی سه دهه اخیر از نفرات اصلی و ثابت زندانبان در قسمت تشکیلات سازمان بوده است. بسیاری از افرادی که در سال ۱۳۷۳ زندانی بوده اند نقل می کنند که بوسیله او شکنجه شده و کتک خورده اند.
نریمان به عنوان زندانبان، شخصاً عمده جداشدگان را شکنجه کرده است.
حسن عزتی دستیار کاک عادل شکنجه گر است و تمام اتفاقاتی که برای سر به نیست کردن جداشده ها و افراد ناراضی سازمان انجام داده اند چه در سال ۷۳ و چه در تمامی این سالها از این موارد با اطلاع می باشد و همه نفرات سازمان وی را بعنوان زندانبان می شناسند.

حسن عزتی حتی از تنها فرزندش نیز نگذشت و ابتدا او را به بهانه های واهی به درون سازمان کشاند و در حالیکه، پسر باهوشی بود که بسرعت به وضعیت مخوف و بسته تشکیلات پی برد و قصد جدایی داشت، بارها بوسیله پدر بی رحمش تطمیع و سرزنش می شد و او را از خارج شدن باز می داشت تا اینکه خوشبختانه پسرش توانست از چنگال تشکیلات رجوی بگریزد.

ولی در اصل در قسمت تشکیلات سازمان زندان های مخوفی بر سر خروج نفرات بنا شده بود و بایستی افراد ناراضی و به جان آمده و هوشیاری که قصد جدایی از سازمان داشتند از هفت خان خروجی می گذشتند تا شاید بتوانند به دنیای بیرون برسند. زندان های مخوف رجوی با زندانبانی افراد فوق سالها پابرجا بود.
(1) منبع: انجمن جوانان پارسیان
27 شهریور
93طبقه بندی: آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  نقض حقوق اعضاء، 
برچسب ها: حسن محصل، سه شكنجه گر، حسن عزتی، انجمن جوانان پارسیان، علی بخش آفریدنده، حسن حسن زاده محصل، محمد سادات دربندی معروف به کاک عادل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی