نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

نمایندۀ پارلمان عراق از فراکسیون پارلمانی بدر (یکی از فراکسیونهای ائتلاف ملی)، رزاق عبد الأئمه الحیدری گفت که سازمان تروریستی مجاهدین خلق روی گروه داعش در عراق حساب می کرد و چنین می پنداشت که داعش با آنها برای نگهداشتن افرادشان که در اردوگاه لیبرتی عراق هستند و بازگرداندن آنان به قرارگاه اشرف همکاری و هماهنگی خواهد کرد.
 
داعش و منافقین
وی افزود که سازمان مجاهدین خلق آمادۀ همکاری با هر گروه تروریستی ضد عراق جدید و دولت و مردمش می باشد و تأکید کرد که عراق و دولت جدیدش در اخراج آنان از خاک عراق جدی هستند زیرا آنان برای آیندۀ کشورمان خطرناک می باشند.
  این نماینده از ائتلاف ملی عراق گفت: “هر کس رسانه های سازمان مجاهدین خلق را پیگیری کند در می یابد که این سازمان پیوسته جنایاتهای رسوا و وحشیگریهای گروه تکفیری داعش در عراق را مورد ستایش قرار داده و می دهد و رهبری این سازمان تروریستی که در فرانسه می باشد معتقد بود که کناره گیری آقای مالکی از ریاست دولت عراق راه را برای باقی ماندن آنان در عراق هموار خواهد کرد.
  رزاق الحیدری نمایندۀ پارلمان عراق در این مورد خاطر نشان ساخت که رهبران این سازمان در توهم و رؤیا به سر می برند ولی آقای حیدر العبادی نخست وزیر عراق راه را بر آنان بست و در نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود تأکید کرد که “همۀ گروههای تروریستی باید از عراق بیرون بروند” و این موضوع شامل سازمان تروریستی و جنایتکار مجاهدین خلق نیز می شود.
 بغداد ـ سایت الرأی
  ...........................
 منبع: سایت بنیاد خانواده سحر
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  تحولات عراق،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: سایت الرأی، رزاق عبد الأئمه الحیدری، داعش، منافقین، اشرف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی