نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

 نمایشگاه شهدای ترور و نفاق با هدف پرده‌برداری از چهره ریاكارانه منافقین و مستندسازی ارتباط آنها با اسرائیل و آمریكا و همچنین به تصویر كشیدن استانداردهای دوگانه غرب در مبارزه با تروریسم در خانه فرهنگ اروگوئه برگزار شد. به گزارش انجمن دوستداران عدالت به نقل از خبرگزاری فارس از منطقه آمریكای لاتین، همزمان با سال‌روز عملیات غرورآفرین مرصاد، نمایشگاه "شهدای ترور و نفاق " با حضور شهروندان و نمایندگان رسانه‌های گروهی در محل خانه فرهنگ اروگوئه برگزار شد.

 

    به گزارش انجمن دوستداران عدالت به نقل از خبرگزاری فارس از منطقه آمریكای لاتین، همزمان با سال‌روز عملیات غرورآفرین مرصاد، نمایشگاه "شهدای ترور و نفاق " با حضور شهروندان و نمایندگان رسانه‌های گروهی در محل خانه فرهنگ اروگوئه برگزار شد.

 

پرده برداری از چهره ریاكارانه منافقین، مستندسازی ارتباط آنها با اسرائیل و آمریكا، به تصویر و به چالش كشیدن استانداردهای دوگانه در مبارزه با تروریسم توسط برخی كشورهای غربی به ویژه آمریكا، تأكید بر مظلومیت ملت ایران به عنوان یكی از قربانیان اصلی تروریسم از جمله محورهای اصلی برگزاری این نمایشگاه بود.

 

در این نمایشگاه همچنین اطلاعات و آمار راجع به شهدای ترور و نفاق به همراه عكس، در قالب فایل‌های اطلاعاتی تهیه شده و ترجمه شده به زبان اسپانیایی به مخاطبین ارائه شد.

 

از حواشی این نمایشگاه می‌توان به واكنش مردم اروگوئه كه دارای فرهنگ و روحیه صلح‌طلب هستند اشاره كرد. مشاهده عكس كودكان خردسال به شهادت رسیده توسط گروه نفاق برای بسیاری جای تعجب و سوال داشت كه چگونه یك گروه تروریستی می‌تواند این‌گونه وحشیانه اقدام به قتل‌عام افراد بی‌گناه و معصوم كند.

 

در حاشیه این نمایشگاه همچنین كنفرانس "راست و دروغ در خصوص مبارزه با تروریسم " نیز برگزار شد.

 

در این كنفرانس "ادواردو روبیو " روزنامه‌نگار و رئیس مجلس موسسان اروگوئه، "حجت‌الله سلطانی " سفیر جمهوری اسلامی ایران در اروگوئه و "محمد كرمی‌راد " نماینده مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداختند و در پایان نیز جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.

  

تاریخ انتشار:  10مرداد1390

 
طبقه بندی: اخبار (89 تا 92)،  افشاگری، 
برچسب ها: نمایشگاه، شهدای ترور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی