نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 31 شهریور 1393
آقای نادر نادری از اعضای نجات یافته فرقه رجوی میباشند که به مدت دو دهه در کمپ اشرف اسیر بودند. ایشان همچنین در سال ۱۳۷۳ در زندان های کمپ اشرف بوده و یکی از شاهدین زندان و شکنجه و قربانی شدن اعضا در کمپ اشرف می باشد. آقای نادری توانستند در سال ۱۳۸۳ از کمپ اشرف گریخته و پس از تحمل ۴ سال دیگر زندان تیف آمریکایی ، که درتبانی سران فرقه زندان دیگری را بر سر راه خروج نجات یافتگان ایجاد نموده بودند… سر انجام در سال ۱۳۸۷ به اروپا برسند ...

آقای نادر نادری
مصاحبه خانم سنجابی با آقای نادر نادری در باره وضعیت بحرانی فرقه رجوی

سایت ندای حقیقت

نادر نادری سایت ندای حقیقت ۳۰ شهریور
۱۳۹۳

مصاحبه زیر به کوشش خانم مریم سنجابی با آقای نادرنادری از اعضای نجات یافته فرقه رجوی انجام شده و برای ما ارسال شده ضمن تشکر از هر دوآنها نظر خوانندگان عزیز را به این مصاحبه جلب می کنیم .


آقای نادر نادری از اعضای نجات یافته فرقه رجوی میباشند که به مدت دو دهه در کمپ اشرف اسیر بودند. ایشان همچنین در سال ۱۳۷۳ در زندان های کمپ اشرف بوده و یکی از شاهدین زندان و شکنجه و قربانی شدن اعضا در کمپ اشرف می باشد. آقای نادری توانستند در سال ۱۳۸۳ از کمپ اشرف گریخته و پس از تحمل ۴ سال دیگر زندان تیف آمریکایی ، که درتبانی سران فرقه زندان دیگری را بر سر راه خروج نجات یافتگان ایجاد نموده بودند… سر انجام در سال ۱۳۸۷ به اروپا برسند. ایشان هم اکنون یکی از فعالین حقوق بشر بوده و در طی سال های اخیر نقش برجسته ای در افشا کردن روابط فرقه ای رجوی برای جوانان و مردم ایران ایفا نموده اند.

ضمن تشکر از آقای نادری از ایشان درخواست کردیم که به سوالات زیر بصورت نوشتاری پاسخ داده و برای ما ارسال نمایند که هم اکنون مصاحبه ایشان به اطلاع خوانندگان عزیز می رسد.

- آقای نادری وضعیت سازمان مجاهدین یا همان فرقه رجوی را در شرایط فعلی درکشور عراق چگونه می بینید.

- ج/ با تشکر از وقتی که در اختیار بنده گذاشتید شرایط سازمان در وضعیت فعلی بگونه ای است که در یک بحران جدی قرار گرفته که شاید حتی شاهد یک خود زنی هم بشود اگه بخواهم بطور خلاصه بگویم سازمان در شرایطی قرار گرفته که در آینده شاید آرزوی دوران مالکی را کند/ دوران مالکی حداقل برایش از این ستون تا آن ستون فرج بود باور کنید همین الان مریم عضدانلو . مسعود رجوی حسرت مالکی را می خورند ببینید چون خود مالکی در شرایط خوبی نبود و دارای قدرت مطلق نبود و اگر بود هم برای مهار او جناحین مخالف از حق وتو حزبی خودشان استفاده می کردن و در مورد مجاهدین هم برای اخراج همیشه با این مشکل روبرو بود و بنوعی میشه گفت کج دار مریز با سازمان تنظیم می کرد و در زیر فشار امریکا و درخواست های غربی هم بود… اما نخست وزیر جدید عراق آقای العبادی دارای حمایت کافی و مطلق است حمایت ها و اتفاق نظر هایی که مالکی نداشت العبادی مورد حمایت و تائید احزاب کردی و دولت خود مختار کردستان و تائید احزاب سنی مخالف و … هم هست . العبادی حتی مورد تائید کشور های منطقه مثل عربستان هم می باشد از طرفی مورد حمایت ۸۵ درصدی امریکا و از طرف دیگر دولتش از حمایت همه جانبه ایران و حتی مقلدین دینی و مراجع شیعه عراقی ومراجع سنی هم برخوردار است حال شما به داشته های آقای العبادی در مقابل نداشته های آقای مالکی نگاه کنید از طرفی آقای العبادی همیشه یکی از سرسخت ترین نفرات اول از همه برای محاکمه و بعد اخراج مجاهدین بوده است حال به همه فاکتور های زمان مالکی نگاه کنید و به فاکتور های آقای العبادی آیا چه میشه ؟ باید منتظر بود ؟ فقط کافی است که یک تلنگر زده شود در رابطه با تصمیم گیری سازمان آن وقت متاسفانه باید منتظر حتی یک تراژدی هم برای اعضای باقی مانده بود اما در حال حاضر مجاهدین با این شانس روبرو شدن موضوع داعش در عراق و الان در حال حاضر تمام مسائل عراق تحت شعاع این موضوع قرار گرفته است و البته این فرصت خوبی است که سران خیانتکار سازمان کمی به خود بیایند و برای خروج نفرات از عراق اقدام کنند . این تنها راه حل ممکن برای نجات آن انسان های نگون بخت است که گرفتار تشکیلات فرقه هستند. سال های سال که کشور عراق حکم اخراج سازمان مجاهدین را صادر کرده است و رجوی با لجاجت و سیاست های ضد انسانی باعث به کشتن دادن بیش از صدتن شده است…از این پس پیش آمدن هر گونه فاجعه انسانی و کشته شدن حتی یک نفر ، تماما” مسئولیتش به عهده شخص رجوی و سران خیانتکار وی می باشد.

آیا فکر می کنید سازمان مجاهدین واقعا قصد خروج از عراق را دارد؟گر بخواهد نفرات اسیر در کمپ لیبرتی را خارج کند آیا این امکان را دارد یا خیر؟

- سوال جالبی است . باید گفت هر زمان سازمان طی یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که انقلاب ایدئولوژیک یا همان انقلاب مریم در تشکیلات منتفی است آن زمان هم می توان باور کرد که سازمان قصد خروج از عراق را دارد شما بهتر می دانید دوستان سابق ما هر کدام پایشان به بیرون عراق برسد و همه چیز را بفهمند و بفهمند این همه سال رجوی به آنها دروغ گفته آیا حتی بعنوان سمپات هم در سازمان خواهند ماند ؟ از آن طرف شما به آمدن نفرات به آلبانی را نگاه کنید چی شد آیا در قالب تشکیلات ماندن ؟آیا پایبند به انقلاب ایدئولوژیک ماندن ؟؟ خودتان شاهد هستید یا شنیدید که در مقابل سازمان شاخ شدن و حتی اقدام به ازدواج کردند. یعنی اولین لگد ها را توی دهن رجوی زدن آیا رجوی برای خودش این معضل را درست خواهد کرد و گور خودش و سازمان را خواهند کند ؟/ در ضمن اگر یادتان باشد رجوی همیشه می گفت که دفتر سازمان را به بهترین شکل خواهم بست معنی این را من و شما بهتر از هر کس می فهمیم پس رجوی یک اقدام نظامی و یک کشتار بسودش هست که طبق معمول نان آنرا هم بخورد یا با یک آلبانی دیگر با وسعت بزرگتری دست به گریبان شود کدام به سودش هست؟

- در مورد اینکه سازمان این امکان را دارد یا نه ؟ اصلا نیازی به سازمان نیست سازمان فقط کافی است که با یو نامی همکاری کند و در کار یو نامی کار شکنی نکند همانطور که در طی چند ماه این تعداد را به آلبانی فرستاد مطمئن باشید که سرعت کارشان بیشتر هم خواهد شد اینکه تا الان همه به کشور ثالث منتقل نشدن کم کاری و یا عدم انجام از طرف یو نامی نبوده بلکه کارشکنی و محدودیت های مهندسی شده از طرف سازمان و بطور مشخص،شخص مریم عضدانلو و مسعود رجوی بوده اینکه سازمان توانش را دارد یا غیر بله خود سازمان هم توانش را دارد هزینه اش را هم دارد نه از نظر لجستیکی مشکل دارد نه از نظر مالی چیزی که هست سازمان خودش نمی خواهد که گورش کنده شود و تمام توانش را بکار گرفته که این کار صورت نگیرد همان هزینه های که می خواهد برای خروج اعضا کند را دارد خرج می کند که با خریدن لابی های استیجاری جلوی خروج این اعضای باقیمانده را بگیرد و از این به بعد بیشتر از همیشه انرژی و هزینه صرف خواهد کرد که جلوی خروج اعضای باقیمانده را بگیرد بدلیل حساسیت شرایط و ویژگی های دولت جدید عراق وجود مالکی در راس قدرت در عراق حسرتی است برای مجاهدین و از دست دادن یک بهشت نسبی

- این مواضعی که برعلیه دولت عراق و سوریه و … می گیرد و یا اینکه در اخبارش مستمر طوری وانمود می کند که انگار همه دنیا طرفدار وی هستند و دولت ایران در حال سقوط است … در حالیکه مردم دنیا دسترسی به اخبار واقعی دارند اینگون خبررسانی را چگونه تفسیر می کنید.؟

- این موضع گیری های سازمان مجاهدین بطرز عجیبی مضحک و خند آور است کسانی که در دنیای بیرون دسترسی به همه گونه خبرگزاری و سایت های خبررسانی دارند بخوبی به وارونه گویی و دجالیت خبری دستگاه خبری رجوی واقف هستند. باید به دستگاه رجوی و سرکردگان آن گفت پرداختن به اخبار سوریه و عراق و شانتاژ و جوسازی در این رابطه که یک روز داعش را انقلابیون و عشایر عراق خواندن و یک روز دیگر آنها را تروریست نامیدن و یا آتش بیار معرکه در موضوعات سوریه شدن… و در حالیکه به شما هیچ ربطی ندارد به کار غیر قانونی تماس و ارتباط با معارضان سوریه پرداختن این کارها برای چیست. و مشخص است جز برای روحیه دادن و نگهداری نیروها در تشکیلات بسته استفاده دیگری ندارد. و رجوی به خوبی میداند که گنده تر از دهانش لقمه برمی دارد. سازمان و فرقه ای که در اولین قدم در مناسبات تشکیلاتی خود ، تمام اعضایش را به بند کشید و زندان و شکنجه به راه انداخت / به بدترین شکل به نقض حقوق اعضایش اقدام نمود. خانواده ها را از هم پاشید و مروج طلاق و زندان روابط غیر اخلاقی شد چگونه وبا چه رویی دم از حقوق بشر می زند و در باره وضعیت سیاسی سوریه و عراق و منطقه می تواند نظر بدهد و اصولا مگر می تواند معیاری درست داشته باشد. به نظر من پرداختن به این موضوعات تنها رد گم کنی و شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت ظلم و ستم هایی است که در این دوران به اعضای خویش روا داشته و در درجه بعد برای حفظ روحیه و نگهداری اعضای به جان آمده در لیبرتی می باشد که اقدام به چننین سیاستی می نماید.

- با قدردانی از آقای نادری برای شرکت در این مصاحبه از ایشان تشکرمی کنم.

- مجددا از وقتی که در اختیارم گذاشتید من هم متشکرم
........................
31 شهریور 1پ393


نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی

http://www.nasimerahaee.mihanblog.com

نظر، دیدگاه، انتقاد و پیشنهاد شما در باره مطالب، فیلم و مستند چیست؟

در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، بالاخص فرقه جهنمی رجوی ؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک (SMS) به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید.

ارسال مطلب به ایمیل دوستان و آشنایان را فراموش نکنید.

پست های "نوید رهایی " را در شبكه های اجتماعی به اشتراك بگذارید.

اشتراك گذاری در فیس بوك - كلوب - بالاترین - توئیتر - Frend Feed - Tech norat - اشتراك گذاری در Delicious و به طور عمومی در Google توصیه كنید.

برای اطلاع رسانی، آگاهی دادن به نسل جوان و خنثی نمودن توطئه شیطانی و نقشه های شوم فرقه مخرب و ضد بشری رجوی؛ لینک کردن " نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی" در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان را در دستور کار قرار دهید.

با تشکر
نوید رهایی

ارسال به :  فیس بوك

لینک دریافت نوبد رهایی روی موبایل

 http://nasimerahaee.mihanblog.com/post/1753

برچسب:

نوید رهایی، آلبانی، مرگ بر آمریكا، روز دانشجو، لانه جاسوسی، جداشدگان شورا، یغمایی، قصیم، روحانی، عیسی آزاده، لیبرتی آلبانی، دگردیسی در مجاهدین، راهیان نور، لیبرتی، جاسوس، ترور، تروریست، منافق آمریكایی، تروریست آمریكایی، سوریه، العالم، ارتش، آزادیبخش، سوریه، القاعده، موساد، ترکیه، اسراییل، حزبالله، حماس، غزه، نوری المالکی، جلال طالبانی، شورای رهبری مجاهدین، نسیم رهایی، انجمن نجات، اعلام جدایی، آزادی، فرقه تروریستی، فرقه رجوی ، بان كی مون، بهارعربی، پارلمان اروپا، سازمان مجاهدین، شبكه اجتماعی، فیس بوك، توییتر، نلسون ماندلا، اخراج، لیبرتی، ترانزیت موقت، میهن، اعتصاب غذا، داعش، القاعده، مسعود كشمیری، گروهك تروریستی، وهابی، سلفی، اردن، ارتش مختار، اندروید، فن آوری، موبایل، تلفن همراه، تبلت، دانلود، دانلود نرم افزار، اندروید، فن آوری، موبایل، تلفن همراه، تبلت، دانلود برنامه، کردکشی، انتفاضه، جلولا، بعثی، صدر، کاظمین، سامرا، نجف، بعقوبه، رمادی، خالص، دیالی، کوت، دبس، سلیمانیه، تکریت، موصل، اربیل، مروارید، کردستان، اقلیم کردستان، بصره، نجات، رهایی، آزادی، لیبرتی،شعر، شاعر، داستان، خاطره، خاطرات، کتاب، نامه، پیک، شعر نو، دریاچه، لاله، عملیات، فروغ، مرصاد، چلچراغ، مهران، تهران، خبر، اخبار، نادر نادری، مریم سنجابی، ندای حقیقت
 

طبقه بندی: آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری،  مصاحبه، 
برچسب ها: سایت ندای حقیقت، نادر نادری، مریم سنجابی، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی