نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که با اخراج پسمانده‌های سازمان از عراق و افشای آخرین معادلات درونی سازمان منافقین ابعاد جدید از فضاحت منافقین رقم بخورد.
بحرانی که این روزها گروهک تروریستی منافقین تلاش خود را برای مقابله با آن صرف می کند، مسئله جداشده‌ها هستند.

در بین جدا شده‌ها افرادی که در اروپا به سر می‌برند توانسته‌اند همواره موجی حقوق بشری را برای مقابله با این گروهک ترویستی ترتیب دهند و برنامه های سازمان که در راستای مهندسی افکار عمومی با حمایت دولت‌های اروپایی صورت می پذیرد را دچار اختلال نمایند.

در یکی از آخرین جلسات جدا شده های منافقین با نهادها و سازمان های اروپایی مطرح شده است:

ما با توجه به شناخت از وضعیت نقض حقوق بشر در پایگاههای رجوی در هر جا که باشند ضمن دادن هشدار به مجمع حقوق بشر خواهان رسیدگی به وضعیت کسانی هستیم که سالهاست دسترسی به دنیای آزاد و مطبوعات و حتی خانواده ندارند و مورد سوء استفاده این گروهک تروریستی قرار گرفته‌اند.

این رویه در روزهای اخیر شدت یافته و زمزمه هایی شنیده می شود که با اخراج پس مانده های سازمان از عراق و افشای آخرین معادلات درونی سازمان منافقین ابعاد جدیدی از فضاحت منافقین رقم بخورد.

قالب بسته و فضای صرفاً نظامی و جاسوسی محیطی فرسایشی را برای اعضای سازمان ایجاد کرده است و اگر چه آنها در طی سالیان اخیر دچار اعمال تروریستی و غیر انسانی شده‌اند ولی به هر حال حاضرند خود را در محضر دادگاهی عادلانه در منظر افکار عمومی قرار دهند.
..........................
01 مهر 1393
دیده‌بانطبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  حقوق بشر،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: دیده‌بان، موج جهانی حقوق بشری علیه گروهک تروریستی منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی