نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1393
 یازده سال پیش در روز هفده ژوئن، دفتر مریم رجوى در پاریس که منبع اصلى پولشوئى و تخلفات دیگر در اروپا بود، توسط نیروى امنیتى فرانسه مورد شناسائى و هجوم قرار گرفت و شخص مریم رجوى و تعدادى از کادرهاى دربارش، دستگیر و زندانى شدند ...

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس

بسته شدن پرونده ۱۷ ژوئن در فرانسه، آغاز سراشیبى و سقوط و نه پیروزى ادعایى رجوى

درست یازده سال پیش در روز هفده ژوئن، دفتر مریم رجوى در پاریس که منبع اصلى پولشوئى و تخلفات دیگر در اروپا بود، توسط نیروى امنیتى فرانسه مورد شناسائى و هجوم قرار گرفت و شخص مریم رجوى و تعدادى از کادرهاى دربارش، دستگیر و زندانى شدند.

رجوى با شانتاژ و قلدرى از آزادى در فرانسه، سوء استفاده و با هدایت افرادش به خودسوزى، دست اندرکاران پرونده را مرعوب خواست خود کرد تا در نهایت باعث این شد که تمام افراد از زندان آزاد شوند، ولى این پرونده همچنان مفتوح باقى ماند.

رجوى هم تا حال از همین پرونده مظلوم نمائى و سوء استفاده هاى تبلیغاتى فراوان کرد و در درون تشکیلاتش خوراک ایدئولوژى از آن ساخته و با تحریف و قلب واقعیتهاى مسأله به نفع خود و دستگاهش، داد پیروزى سر میداد و در تقویم رسمى سازمان، این روز را به انتخاب خودخوانده مریم رجوى به ریاست جمهورى، گره زد و سه روز را بعنوان تعطیل رسمى اختصاص داد و هر سال به این مناسبت جشن و سرور راه مى انداخت و سرگرمى افرادش را در تشکیلات فراهم میکرد تا اینکه لابى گرى پول پرستان و با خرج دلارهاى باد آورده، پرونده پولشوئى و تخلفات دیگر مریم رجوى و سران جانى اش در قضائیه فرانسه و از همه مهمتر سیاست استفاده قدرتهاى غربى در استفاده ابزارى از دم و دستگاه رجوى، کار خودش را کرد و پرونده مختومه اعلام شد و عدالت و حقانیت در این پرونده، سر بریده و اهداف سیاسى بر آن غالب گردید.

اما نکته قابل توجه اینجاست که رجوى براى گرم نگهداشتن تنور وجودى خود که بعد از سقوط اربابش صدام حسین، خاموش شده است به هر پارامترى که به هر نحوى اسمى از سازمانش در آن باشد، چه ظفر و پیروزیهاى دروغینى که دست و پا میکند و به خورد اسیرانش میدهد و از سمت دیگر تاخت و تاز به افراد جدا شده از تشکیلات جهنمى اش و تهدید و ارعاب مخالفینش را در پیش میگیرد.

باید به این رذل زنباره و هیولاى آدمخوار، یادآور شد که دیگر محال است مرده را زنده کرد، به خیال باطل تو اینرا یک پیروزى عظیم براى به اصطلاح مقاومت خود ساخته ات قلمداد میکنى و چنان بر طبل و شیپور و هلهله و شادى میکوبى که انگار تمام جهان در برابر خانم مفلوکت در فرانسه، سر تعظیم فرود آورده و مطیع تشکیلاتت شده اند.

اما بدان، شاید بتوانى با این شیوه افراد اسیرت را روحیه داده و مدتى کله آنها را در دیگ تشکیلات – ایدئولوژیکى ات بپذى. ولى به هیچ عنوان نخواهى توانست از عدالت بگریزى . اگر فکر میکنى که تو و دستگاه تروریسم ات حق است، پس چرا معطل هستى؟ از سوراخ موش بیرون بیا! تا ببینیم تو پدرخوانده تروریسم هستى یا جدا شدگان از تشکیلاتت، مزدور و محکوم به فنا و نابودى؟!

“پایان

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوسطبقه بندی: آرشیو 93،  آقای عبدالكریم ابراهیمی،  جداشدگان از فرقه رجوی، 
برچسب ها: 17 ژوئن، دستگیری مریم، بسته شدن پرونده ۱۷ ژوئن در فرانسه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی