نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 10 مهر 1393
اینجانب ذبیح الله قادری 85 ساله  ساکن ایران، گیلان، رشت، خشکبیجار، روستای چوکده هستم. من پیر مردی 85 ساله و مریض با چشمانی ضعیف  و مبتلا به  بیماری دیسک کمر هستم و انتظار دارم  که  برای آخرین بار هم شده  فرزندم محمد قادری را از  نزدیک  ببینم. فرزندی که میبایستی عصای پیری ام می شد فرزندی که  الفبای سیاست را نمی داند  و در دام  افکار  پلید سازمان  مجاهدین  به اصطلاح  حامی خلق اسیر شد.


 نامه سوزناک یک پیرمرد به خانم ناوی پیلای
نامه سوزناک یک پیرمرد رنجکشیده شالیکاربه کمیسرحقوق بشرسازمان ملل متحد خانم ناوی پیلای


سرکار خانم ناوی پیلای کمیسر محترم حقوق بشر سازمان ملل متحد

باسلام و احترام

اینجانب  ذبیح الله قادری 85 ساله  ساکن  ایران ، گیلان، رشت ، خشکبیجار، روستای چوکده هستم. پسرم بنام محمد قادری متولد سال 1344 پس از9 ماه از انجام  خدمت  مقدس سربازی درسرحدات مرزی ایران، در تاریخ 02/9/1366 در یکی از حملات وحشیانه نیروهای صدام حسین جنایتکار به ایران که سازمان  مجاهدین  خلق نیز درآن شرکت داشتند، به اسارت سازمان مذکور درآمده و تا کنون به مدت 26سال و 10 ماه در اسارت  فکری و مغزشویی  عوامل  سازمان مجاهدین ضد خلق  به ریاست مسعود رجوی خائن  قرار دارد.

پسرم  تحصیلات  عالی  نداشت  و فقط  پنج  کلاس ابتدایی را به  پایان  رسانیده  بود و درهمه امور کارهای  کشاورزی به من کمک می کرد و تصمیم  داشت  پس از اتمام  دوره سربازی،  به ادامه  کار کشاورزی و پرورش  ماهی  بپردازد.  همسرم پس از 12 سال  دوری از فرزندش  با گریه و زاری و چشم  براهی نهایتاٌ در تاریخ 11/11/1381 فوت نمود .
من پیر مردی 85 ساله و مریض با چشمانی ضعیف  و مبتلا به  بیماری دیسک کمر هستم و انتظار دارم  که  برای آخرین بار هم شده  فرزندم را از  نزدیک  ببینم. فرزندی که میبایستی عصای پیری ام می شد فرزندی که  الفبای سیاست را نمی داند  و در دام  افکار  پلید سازمان  مجاهدین  به اصطلاح  حامی خلق اسیر شد.

بارها  خواب  دیدم  که   پسرم  از چنگال سازمان  مخوف  مجاهدین در کمپ اشرف ولیبرتی عراق  به  ایران  باز گشته  که  با گریه  از خواب  بیدار و متوجه  شدم که رویایی  بیش نبود . سرکار  خانم  پیلای کمیسر محترم  حقوق بشر، قطعاٌ  شما نیز فرزند دارید ومیدانید که دوری و تصرف افکار ومحبت  فرزند دلبند  توسط  افراد  غیر  چه  رنج  و اندوه  سهمگینی  به والدین تحمیل  می کند. شما را به هر کسی  و به هر چیزی که می پرستید  سوگند میدهم  و خواهشمندم  و استدعای عاجزانه  دارم  ترتیبی اتخاذ  فرمائید  که  فرزندم به ایران و به آغوش خانواده باز گردد .

با تشکر فراوان از مساعدتی که مبذول می فرمائید : حقیر ذبیح الله قادری  پدر محمد
قادری  اسیر درچنگال سازمان  مجاهدین  خلق -  بتاریخ 05/7/1393 .

آدرس منزل مسکونی :  ایران، استان  گیلان، شهرستان  رشت، بخش خشکبیجار روستای چوکده تلفن 01324390246

منبع: انجمن نجات مرکز گیلان
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۳

.................................
نوید رهایی
10 مهر 1393طبقه بندی: آرشیو 93،  اخبار،  اخبار ایران و جهان،  استان ها،  حقوق بشر،  خانواده اسرای فرقه رجوی،  نامه خانواده ها ، 
برچسب ها: ذبیح الله قادری، محمد قادری، ناوی پیلای، ایران، گیلان، رشت، خشکبیجار،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی