نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

بررسی و محاسبه آمار و ارقام  و ارزش دسته گلهای به سرقت رفته توسط تیم های گل ربای مجاهدین خلق در فرانسه و دیگر كشورهای اروپایی كار دشواری است و نیاز به تحقیق و تفحص زیاد دارد. لازم است كه کشورهای آسیایی و هر كوی و برزن و قبرستانی كه احتمال گذر گل ربایان رجوی به آنها وجود دارد، با استفاده از آخرین فناوری های روز كنترل و محافظت شوند ...
حامیان دروغین خلق، رهزن بی مروت دهر، ننگ می كارند و رسوایی درو می كنند.
مجاهد ان سر گردنه، كیف قاپان هر محله، فتنه انگیزان عمله، بزهكاران دیروز وسارقان امروز به جان و مال، آبرو و حیثیت مردم رحم نكرده و نمی كنند، حتی به حریم اموات تجاوز كرده و قطره آبی یا شاخه گلی را كه بازماندگان به روح عزیزانشان هدیه كرده اند، را می دزدند تا سبد سبد گل ، طبق طبق حلوا و شیرینی مسروقه را به پای پر عجوزه فولا زره ، مریم  رجوی سراپا گره بریزند.
 
یک خانم  فرانسوی که هر هفته بر سر مزار همسرش در قبرستان شهر «اورسواز»  سبد گل می گذاشت، به طور اتفاقی متوجه می شود که پس از ترک قبرستان، سبد گل وی ناپدید می شود.
زن فرانسوی با استفاده از فناوری‌های نوین راز سرقت‌های متعدد از قبرستان‌ها را فاش کرد.
روزنامه فیگارو از گشوده شدن پرونده‌ای در دستگاه‌های انتظامی و قضایی شهر «اورسوراواز» خبر داده که بر اساس آن رد سرقت‌های شبانه از قبرستان‌های این شهر در محل اسکان اعضای گروهک منافقین یافت شده است.
همه چیز از زمانی شروع شد که یکی از ساکنان این منطقه متوجه ناپدید شدن گلدان‌های گل روی قبر همسرش شد. زن 59 ساله فرانسوی بعد از تکرار این اتفاق از فناوری‌های جدید کمک گرفت تا بتواند سارق گل‌ها را بیابد و این بار گلدان‌ها را به ردیاب‌های جی‌پی‌اس مجهز کرد.
ماجرا زمانی جالب‌تر شد که زن فرانسوی با تعجب متوجه شد که این گلدان‌های دزدیده شده در مناطق تحت کنترل سازمان مجاهدین ایران (منافقین) قرار داده شده‌اند.
او به همراه ماموران انتظامی وارد این منطقه شد و دو گلدانی که در آنها جی‌پی‌اس جا گذاشته بود را شناسایی کرد.
پلیس، با بازبینی تصویر دوربین های مداربسته قبرستان و پیگرد سارقان گل، متوجه می شود این گل ها به ساختمان محل استقرار مریم رجوی، سرکرده گروهک تروریستی منافقین، منتقل می شود.

روزنامه‌"فیگارو" گزارش داد: پس از شکایت یک شاهد، بررسی دوربین‌های مدار بسته قبرستان و تعقیب سارقان گل، معلوم شد که این گل‌ها به ساختمان محل استقرار مریم رجوی منتقل می‌شود.

یکی از اعضای گروهک منافقین بعد از مراجعه ماموران مدعی شد که این گلدان‌ها را از سوپرمارکت خریداری کرده اما وقتی متوجه وجود جی‌پی‌اس‌ها شد ادعای خود را پس گرفت و راز سرقت‌ها برملا شد.

سال های پیش هم اعضای گروهک منافقین مستقر در اروپا و آمریکا، براساس دستور سرکردگان این گروهک که گفته بودند «هزینه های خود را باید شخصا تامین کنید»، اقدام به سرقت از فروشگاه های مختلف مواد غذایی می کردند که شماری از آنها دستگیر شدند.
شهر «اورسورواز» در 35 کیلومتری شرق فرانسه، محل استقرار گروه منافقین در این کشور است.
این مناطق از سال 1980 محل اسکان اعضای گروهک منافقین است و مریم رجوی سرکرده این گروهک سال‌ها قبل توسط پلیس فرانسه در همین محل بازداشت شده بود.

از سال 1980 ( ورود مسعود رجوی به فرانسه ) تا كنون 1768 هفته گذشته است، بررسی و محاسبه آمار و ارقام  و ارزش دسته گلهای به سرقت رفته توسط تیم های گل ربای مجاهدین خلق در فرانسه و دیگر كشورهای اروپایی كار دشواری است و نیاز به تحقیق و تفحص زیاد دارد. لازم است كه كشورهای آسیایی و هر كوی و برزن و قبرستانی كه احتمال گذر گل ربایان رجوی به آنها وجود دارد، با استفاده از آخرین فناوری های روز كنترل و محافظت شوند، چون هیچ بعید نیست كه تیمهای سارق مسلح رجوی به دیگر قبرستان ها نیز دستبرد انقلابی زده باشند و به عبارتی جیب اموات را از هدایای بازماندگان خالی كرده باشند. از این رو جا دارد كه واژه «گل گیت » را نیز به فرهنگ فرقه مافیایی وآبرو باخته رجوی بیفزاییم.
 13 مهر 93طبقه بندی: آرشیو 93،  فرانسه،  افشاگری،  پرونده، 
برچسب ها: زدی گل از گورستان اوور سوراواز،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی