نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منصور عباس خانی سال 65 به عنوان رزمنده به جبهه رفته بود و در حالی كه زخمی شده بود به اسارت عراقی‌ها درآمد. وی هفت ماه در اسارت نیروهای عراقی بود و عراقی‌ها در این مدت كوچك‌ترین اقدام درمانی برای وی انجام نداده بودند. پس از این هفت ماه نیروهای سازمان به اردوگاه اسرا رفته بودند و با وعده درمان وی را با خود به اشرف برده بودند.
محمد عباس خانی، برادر منصور عباس خانی یكی دیگر از فریب خوردگان سازمان است. وی در خصوص شیوه جذب منصور در سازمان می‌گوید: منصور سال 65 به عنوان رزمنده به جبهه رفته بود و در حالی كه زخمی شده بود به اسارت عراقی‌ها درآمد. وی هفت ماه در اسارت نیروهای عراقی بود و عراقی‌ها در این مدت كوچك‌ترین اقدام درمانی برای وی انجام نداده بودند. پس از این هفت ماه نیروهای سازمان به اردوگاه اسرا رفته بودند و با وعده درمان وی را با خود به اشرف برده بودند.
عباس خانی به ملاقات با برادرش در سال 82 اشاره كرد و افزود: سال 82 ملاقات كوتاهی با وی در داخل كمپ اشرف داشتیم. ما در این ملاقات یكی سی دی برای وی بردیم تا از شرایط خارج از كمپ آگاه شود اما موقع ورود به كمپ، این سی دی را از ما گرفتند. موقع ملاقات نیز یكی از اعضای سازمان در كنار منصور نشسته بود و وی درست نمی‌توانست حرف بزند اما ما در ملاقات از وی خواستیم كه به ایران برگردد، اگرچه وی توجهی نكرد.
عباس‌خانی ادامه داد: هنگام این ملاقات، همسرم شماره‌های خانه و موبایلمان را برای وی نوشت و به زور در داخل جیب او گذاشت اما وی مدام می‌گفت كه نیازی به این شماره‌ها ندارد. اگرچه چندی بعد وی یك تماس كوتاه تلفنی با ما داشت و از ما خواست كه دیگر به كمپ اشرف نیایند.
برادر این عضو فریب‌خورده گروهك منافقین در ادامه افزود: بعدها از جداشدگان سازمان فهمیدیم كه منصور سه بار از كمپ اشرف فرار كرده بود و هر سه بار در لحظه آخر دستگیر شده است. جداشدگان می‌گفتند كه وی شش ماه در قرنطینه بوده و اجازه صحبت و ملاقات با هیچ‌كس را نداشته و پس از آزادی نیز دچار افسردگی شدید شده است.
وی با بیان اینكه منصور هم اكنون در كمپ لیبرتی به سر می‌برد، ادامه داد: واقعاً ما تا سال 82 به هیچ وجه گروهك منافقین را نمی‌شناختیم و حتی فكر می‌كردیم كه منصور مرده است اما پس از این ملاقات تلاش‌های خود را برای نجات وی آغاز كردیم.

..................................
نوید رهایی
15 مهر 93طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: منصور عباس خانی، محمد عباس خانی، فریب، اسیر، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی