نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

سایت این فرقه در اقدامی بی شرمانه که حاکی از ماهیت و خوی تروریستی عوامل آن است شهادت باشنده را "هلاکت" خطاب کرد.

حمایت منافقین از ترور مقام فرمانداری ایرانشهر

سایت این فرقه در اقدامی بی شرمانه که حاکی از ماهیت و خوی تروریستی عوامل آن است شهادت باشنده را "هلاکت" خطاب کرد.

گروه بین الملل، انجمن دفاع از قربانیان تروریسم : فرقه ترروریستی منافقین با اشاره به ترور معاون اجتماعی فرمانداری ایرانشهر از این حادثه تروریستی حمایت کرد.
سایت این فرقه در اقدامی بی شرمانه که حاکی از ماهیت و خوی تروریستی عوامل آن است شهادت باشنده را "هلاکت" خطاب کرد.

به گزارش بولتن نیوز، عوامل فرقه منافقین پیش از این نیز به دفعات از جنایات گروه ههای تروریستی چون جندالله و جیش العدل حمایت کرده بود. آنها در جریان گروگان گیری 5 سرباز ایرانی از سوی داعش که در زمستان سال گذشته اتفاق افتاد تنها کسانی بودند که با آزاد شدن سربازان مخالفت می کردند.
سایت های وابسته به فرقه همچنین از ترور دادستان زابل توسط گروه تروریستی جیش العدال که آبان ماه سال گذشته وی داد نیز اظهار خوشحالی می کرد.. این فرقه همان زمان ترور موسی نوری را اقدامی تحسن برانگیز دانست که توسط فرزندان غیور مردم سیستان و بلوچستان صورت گرفته است.

حمایت منافقین از ترور مقام فرمانداری ایرانشهر

علاوه بر این در مورد دیگر وب سایت و شبکه تلوزیونی منافقین در پیامی که به مسعود رجوی   منتسب بود، ضمن همدردی با شانزده تن از تروریست های جیش العدل به جرم ترور مرزبانان جمهوری اسلامی ایران در سیستان و بلوچستان که در آبان ماه سال گذشته مجازات شدن، آنها را برادران خود خوانده و از حمایت منافقین توسط جیش العدل اعلام خشنودی کردند.
این در حالی اتفاق می افتد که هیچ گروه، سازمان و یا دولتی حتی آمریکا و دول اروپایی در اطلاق نام تروریست بر جیش العدل و جند الله و محکومیت آنان تردید ندارند.

به نظر کارشناسان امر، خوی و ماهیت تروریستی منافقین یکی از دلایل اصلی حمایت این فرقه از گروه های تروریستی و جنایات این گروه در جنوب شرق ایران است. بر این اساس عوامل فرقه  که خود به دلیل اظمحلال تشکیلات تروریستی شان توان دست زدن به اقدامات تروریستی را ندارند از هر گروهی که بتواند جنایات آنها را ادامه دهد حمایت می کنند.
..................
نوید رهایی
1393/07/21طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  سوریه،  خیانت ، 
برچسب ها: حمایت منافقین از ترور مقام فرمانداری ایرانشهر، منافقین، ترور، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی