نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

خانم زهرا سادات میر باقری و آقای حامد صراف پور تصمیم به زندگی مشترک گرفتند. دو عزیزی که به همت خود و با فهم درون مایه فرقه ای تشکیلات رجوی و پس از فراز و نشیب های بسیار با پیوند مبارک و فرخنده ی ازدواج در کنار هم قرار گرفتند و روزهای خوب با هم بودن را تجربه خواهند کرد ...
 

 تبریک به مناسبت ازدواج خانم زهرا سادات میر باقری و آقای حامد صراف پور

پیوندتان را با تقدیم هزاران گل سرخ تبریک میگویم


تبریک انجمن نجات به مناسبت ازدواج خانم زهرا سادات میر باقری و آقای حامد صراف پور


با خبر شدیم خانم زهرا سادات میر باقری و آقای حامد صراف پور تصمیم به زندگی مشترک گرفتند . دو عزیزی که به همت خود و با فهم درون مایه فرقه ای تشکیلات رجوی و پس از فراز و نشیب های بسیار با پیوند مبارک و فرخنده ی ازدواج در کنار هم قرار گرفتند و روزهای خوب با هم بودن را تجربه خواهند کرد.
   
پیوندتان را با تقدیم هزاران گل سرخ تبریک میگویم و زندگی پر از عشق و محبت را برایتان آرزو میکنم.

***
متن نوشته آنها در شروع زندگی مشترک:

با درود دوستان عزیز

چندی است در کنار شما حضور نداشتم. امروز به آگاهی شما عزیزان می رسانم که در هفته گذشته من و خانم زهرا میرباقری تصمیم گرفتیم که با هم زندگی مشترک داشته باشیم. شاید بسیاری از شما ایشان را بشناسید، اینجانب نیز ایشان را از 20 سال پیش از نزدیک می شناسم همچنانکه با برادر و دو خواهر وی که همچنان در کمپ لیبرتی اسیر سیاستهای ضدبشری و ضدایرانی رجوی هستند آشنایی نزدیک داشته ام. برادر بزرگ زهرا (اسماعیل) یکی از قربانیان قدرت طلبی رجوی و از اعدام شدگان سال 1367 می باشد و همانطور که قبلاً به آگاهی رسانیده بودم برادر بزرگ من نیز از قربانیان سلسله قتل های خیابانی توسط یک گروه مافیایی وابسته به امام جمعه شهر بود که وی نیز غیرمستقیم قربانی سیاستهای خشونت بار و تروریستی رجوی در تابستان 1360 گردید. رجوی با شروع جنگ مسلحانه و ترورهای کور و دسته جمعی، فضای اجتماعی را در آن شرایط جنگی که بین ایران و عراق حاکم بود به هرج و مرج کشانید و گروه های خشونت طلب بنیادگرای وابسته به حکومت را فعال کرد و زمینه را برای قتل های زنجیره ای آماده ساخت و برادرم یکی از این قربانیان بود.
همچنین، هر دو بیش از ربع قرن از عمر خود را به اسم مبارزه و در راهی که تصور می کردیم به جاده دمکراسی، آزادی و برابری ختم خواهد شد طی طریق کردیم، و البته در طول راه بود که متوجه شدیم مسعود رجوی جز یک خیانتکار و قدرت طلب که بخاطر رسیدن به کرسی ولایت مطلقه خود حاضر به هر جنایتی خواهد بود نیست، و از روزی که به این مسئله پی بردیم، با پذیرش ریسک زیاد از قرارگاه اشرف فرار کردیم. و از قضای سرنوشت هر دو پا به اروپا گذاشتیم، هرچند که هدف ما از ابتدا ایران بود و سعادت مردم و کشورمان... و اگر جز این بود از همان دهه 60 امکان زندگی در اروپا و آمریکا برای ما مهیا بود و هرگز به عراق نمی رفتیم که پای در این مسیر دشوار و خونین بگذاریم و از آنجا به میهن برگردیم.
در هرصورت، پس از نزدیک به ربع قرن برای هر دوی ما این امکان فراهم شد که مجدداً به عنوان یک پناهنده سیاسی در اروپا بسر برده و از یک زندگی نسبتاً آرام و خوب برخوردار باشیم و در کنار آن، متناسب با امکانات و توان خود به روشنگری و آگاهیبخشی نسل های جوان بپردازیم... و البته تا جایی هم که به ما برمی گشت، در اروپا نیز ساکت نمانده و در حدی که توان و درک ما ایجاب می کرد به افشای جنایت ها و خیانت های رجوی و فرقه مافیایی وی پرداختیم و نگذاشتیم دیگر هموطنان ما در دام شعارهای پر زرق و برق این فرقه تروریستی-مافیایی گرفتار شوند و همین مسئله خشم سران فرقه را برانگیخته بود و بارها و بارها علیه ما مطلب نوشتند و از سیل تهمتها و حملات رسانه ای و فیزیکی آنان نیز در امان نبودیم... ملاحظه می کنید که سرنوشتی بسیار نزدیک به هم داشته ایم و هر دو دردی مشترک در زمینه های مختلف داشته ایم. لذا برای من، خانم زهرا میرباقری گزینه ای ارزشمند و مناسب بود.
لازم است یادآوری کنم که جداشدگان از مجاهدین نقشی کلیدی در افشای این فرقه رجوی و فرقه های مشابه داشته و با اینکار گام مهمی برای نسل جوان در مسیر رسیدن به دمکراسی برداشته اند چرا که ما معتقدیم رجوی بزرگترین سد رسیدن مردم ایران به مسیر دمکراسی بوده است و بدون گذار از اینگونه فرقه ها و جریانات مشابه رنگارنگ سیاسی-مذهبی-اجتماعی نمی توان رنگ و بوی دمکراسی را احساس کرد. همانطور که اشاره کردم، همسرم زهرا، دو خواهر و یک برادر دیگر در لیبرتی دارد و طبعاً آنان نیز چه در گذشته و چه به طور اخص امروز بخشی از خانواده من محسوب می شوند، همانطور که برای همه جداشدگان اینگونه بوده و هست و ما همه اسیران لیبرتی را (بجز شکنجه گران و سرکوب گران) خانواده خود می دانیم و در این چند سال هم تلاش اصلی ما رهایی آنان از بند رجوی بوده است. لذا، ما همچنان اولویت را به نجات خانواده خود از چنگال فرقه رجوی داده و در این مسیر تلاش خواهیم کرد. و این یک وظیفه انسانی و ملی نیز محسوب می شود که همه جداشدگان به آن واقف هستند.
با توجه به آنچه گفته شد، من و زهرا تصمیم گرفته ایم برای ادامه تلاش های خود و برای زندگی کردن، ایران را برگزینیم. لذا هر دو آگاهانه از امتیازات موجود در اروپا دست کشیده و در ایران زندگی خواهیم کرد. امید که بتوانیم با کمک همدیگر برای رهایی دوستان خویش و همچنین در حد امکان، برای آگاهی نسل جدید گام برداریم و بی تردید دست از تلاش برنخواهیم داشت. امید که راههایی هرچه بهتر و بیشتر برای آگاهیبخشی و برای رهایی اسیران لیبرتی باز شود.
من همچنان در فیسبوک با شما هستم و خواهم بود و در عین حال که خود برای ادامه کار ایران را برگزیده ایم، اهمیت حضور همه شما دوستان در خارج از کشور را می دانیم. چه دوستان جداشده و چه دیگر دوستان با عقاید مختلفی که در فضای مجازی و حقیقی مشغول تلاش هستید تا آگاهی نسل جوان را بیشتر و بیشتر کنید، کاری پر ارزش انجام می دهید. حضور شما در خارج از ایران بسیار ارزشمند و ضروری است. بخصوص دوستان بسیار عزیزی که همزمان با افشای تحجر و بنیادگرایی، تهدیدات جهان سرمایه داری و صهیونیسم و ترفندهای این دستگاه را برای مردم پدیدار می کنند، کاری بسیار مهم بر دوش دارند که شاید در داخل ایران قادر به انجام آن نباشند. بویژه که خیل خودفروشان و وطنفروشان در خارج برای سالیان دراز اوضاع را به دست گرفته بودند و قدمی جز در راستای جنگ و تحریم ملت و کشورمان برنمی داشتند. لذا بخوبی می دانم که حضور شما عزیزان وطنپرست و مردم دوست در خارج از ایران ضروری و حیاتی است. بی تردید من هم از شمایان هر روز درسهای تازه و مسائل تازه ای می آموختم و می آموزم. همه ما با کمک همدیگر جهان را تغییر داده و خواهیم ساخت.
طبعاً آنچه گفتم خطاب به دوستان خارج از کشور بود، دوستان بسیار ارزشمند و والایی که در داخل ایران نیز مشغول آگاهیبخشی هستند کاری بس مهم انجام می دهند که بسیار حیاتی و کلیدی است. اما وظیفه دوستان خارج کشور، از بعد دیگر بسیار مهم است چرا که همزمان باید با دو دستگاه مهیب در ستیز باشند و آگاهی بدهند. یعنی هم باید دستگاه جنگ افروز و جنایتکار غرب و سرمایه داری را افشا کنند و هم انبوه توهین و تهمت مواجب بگیران سازمانهای امنیتی بیگانه را تحمل کنند و در عین حال از طرف برخی متحجرین داخلی هم تحت فشار باشند و این کار بسیار سخت است و خودم در این مدت بخوبی لمس کرده ام. اسم بردن از همه شما عزیزان که از همه سو تحت فشار هستید "تا گواهی درد را به چشم جهانیان پدیدار کنید" ساده نیست. خود می دانید که چه کسانی را می گویم و خطاب من به کدامین شما عزیزان است. اختلافاتی با همدیگر داریم اما می دانیم که این اختلاف چندان مهم نیست و مهم این است که یک هدف مشترک برای انسانیت و برای کشورمان داریم و آن رسیدن به پیشرفت و برابری و رفع تبعیض ها و نابرابری ها و نفی استثمار است. همه ما ایران را و مردم ایران را دوست داریم و در عین حال برای کل بشریت خواهان صلح و سعادت هستیم. از استثمار و استعمار نوین بیزاریم و به کل هستی عشق می ورزیم.
شاد و پیروز باشید
حامد صرافپور
21 مهر 1393
برابر با 13 اکتبر 2014
...............................

منبع: انجمن نجات
سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  تهران،  زنان،  خانم زهرا سادات میرباقری،  آقای حامد صرافپور، 
برچسب ها: حامد صرافپور، ازدواج خانم زهرا سادات میر باقری و آقای حامد صراف پور،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی