نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1393
رجوی به بهانه اینکه ممکن است که بچه ها(800 تن) در این جنگ آسیب ببینند آنها را به اجبار از پدران و مادرانشان جدا کردند و به کشورهای اروپایی فرستادند! از آنجایی که استارت انقلاب پوشالی سازمان را زده بودند و قصد ادامه آنرا هم داشتند این بچه ها می توانستند باعث نزدیک شدن پدران و مادرانشان شوند و از اینرو آنها را بنوعی دک کردند!

حوالی سال 1369 بود که که صدام با حمله خود به کشور کویت آشوبی را در منطقه بپا کرد و از آنجا بود که لشکرکشی امریکایی ها و متحدانشان به منطقه آغاز شد.  بدنبال این داستان وبعد از اینکه ارتش امریکا و متحدانش برای تهاجم به عراق و عقب نشاندن آن از کویت نیرو به منطقه اعزام می کردند.
رجوی فرصت را غنیمت شمرد و به بهانه اینکه جنگ میشود و ممکن است که بچه ها(800 تن) در این جنگ آسیب ببینند آنها را به اجبار از پدران و مادرانشان جدا کردند و به کشورهای اروپایی فرستادند! از آنجاییکه استارت انقلاب پوشالی سازمان را زده بودند و قصد ادامه آنرا هم داشتند این بچه ها میتوانستند باعث نزدیک شدن پدران و مادرانشان شوند و از اینرو آنها را بنوعی دک کردند!
واقعیت این داستان اینبود که تعداد زیادی از والدین اساسا راضی به این جدایی نبودند ولی سازمان بدون در نظر گرفتن رضایت آنها دست به این کار زد.

تعداد زیادی از این بچه ها بعد از فرستاده شدن به خارج از کشور به خانه جوانان که در کشورهای اروپایی مخصوص فرزندان بی سرپرست است سپرده شدند و بعضا هم توسط خانواده های هواداران سپرده شدند. اما خلاء عاطفی چیزی که برای سازمان به  هیچ عنوان مهم نبود در این بچه ها شکل گرفت بطوریکه تعدادی از آنها به راه های خلاف و بعضا اعتیاد کشیده شدند! بعد از اینکه آنها به سن 18- 19 سالگی هم رسیدند باز همان بچه ها را با فریب دادن به عراق منتقل کردند و به آنها گفتند که شمارا برای ملاقات با والدینتان به عراق میبریم و بعد از مدت کوتاهی بازمیگردانیم ولی آمدن همان و باز نگشتن همان! بسرعت آنها را وارد یکانهای رزمی کردند و لباس نظامی پوشاندند و وارد نشستهای باصطلاح انقلاب من درآوردی خودشان کردند و سرنوشتشان را باز ناخواسته تغییر دادند و براهی که هرگز خودشان انتخاب نکرده بودند کشاندند که محصول این تغییر سرنوشت کشته و مجروح شدن بسیاری از آنها در ماموریتها و دیگر جنگ ها و درگیریهای آنها بود!
این افراد که اکنون سن شان از سی هم بیشتر شده است در ابتدا آمدنشان بهمراه خانواده هاشان به عراق ناخواسته بود بعد جدا شدنشان از خانواده هایشان باز ناخواسته بود و بعد هم بازگرداندنشان به عراق هم ناخواسته بود. و تماما توسط رجوی و فرقه دیکتاتوری آن برایشان تصمیم گیری میشد. بسیاری از آنها در صحبتهای خصوصی و تنهایی که برای  خود من میکردند میگفتند که هرگز راضی به بازگشتن به عراق نبودند و توسط مسئولین فرقه در اروپا و امریکا فریب داده شده اند و ماندنشان هم از روی خواست خود نیست ولی راهی جز ماندن ندارند!
مراد

منبع: انجمن نجات مرکز فارس
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳
طبقه بندی: آرشیو 93،  استان ها،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  نجات یافتگان،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: فرقه رجوی بچه ها را از والدینشان جدا کرد؟، انجمن نجات مرکز فارس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی