نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1393
نماینده دبیرکل سازمان ملل از پیشنهاد جدید دولت عراق برای اخراج مجاهدین از این کشور خبر داد.

پیشنهاد جدید دولت عراق برای اخراج مجاهدین

 به گزارش بی باک، "نیکولای ملادینوف" فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق از ارائه پیشنهادات "جدید" به منظور اخراج گروه تروریستی مجاهدین از عراق خبر داد.

 به گزارش بی باک، "نیکولای ملادینوف" فرستاده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور عراق از ارائه پیشنهادات "جدید" به منظور اخراج گروه تروریستی مجاهدین از عراق خبر داد.

 

وی اظهار داشت: دولت جدید عراق پیشنهادات تازه‌ای برای اخراج گروه تروریستی مجاهدین به سازمان ملل و مقامات آمریکایی ارائه داده است تا موضوع اخراج این گروه از بن‌بست فعلی خارج شود.

 

ملادینوف بدون اشاره به جزئیات پیشنهادات دولت عراق تصریح کرد: اخراج عوامل این گروه از عراق به همکاری همه کشورهای جهان نیاز دارد ؛ منتها فعلا این پرونده به بن بست خورده و پیشرفت محسوسی صورت نگرفته است اما امیدواریم پیشنهادات جدید دولت عراق بتواند گره این پرونده را باز کند.

 

فرستاده ویژه سازمان ملل در امور عراق بر پایبندی سازمان ملل بر تعهد انتقال عوامل این گروه به کشور ثالث تاکید کرد و گفت: سازمان ملل در قبال انتقال این گروه  به خارج از عراق متعهد است.

 

 دولت عراق با توجه به جنایات فراوانی که اعضای گروه تروریستی مجاهدین مرتکب شده اند و با توجه به افزایش فشارهای مردمی برای پایان دادن به حضورشان در عراق، در اولین مرحله برای اخراج آنها، اردوگاه اشرف را از وجود آنها پاکسازی کرد و تروریست ها این گروه را به پایگاه لیبرتی در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد منتقل کرد.

 

قرار بود اعضای این گروه تروریستی ظرف یک سال از اردوگاه ترانزیتی لیبرتی به خارج از عراق منتقل شوند اما تاکنون به علت کارشکنی مقامات آمریکایی این انتقال صورت نگرفته است؛ هرچند تعدادی از اعضای گروه نفاق پیش از این در قالب گروهای ٥٠ و ١٠٠ نفره خاک عراق را ترک کرده‌اند.


منبع خبر: رسانه های ایران

....................................

انجمن نجات

چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  اخراج و انتقال،  سازمان ملل،  مواضع دولت عراق، 
برچسب ها: انجمن نجات، اخراج مجاهدین، عراق، نیکولای ملادینوف،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی