نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 1 آبان 1393
حمله و هجوم وحشیانه گروهك تروریستی داعش در عراق و سوریه، كشتار مردم، سربریدن خودی و بیگانه، به آتش كشیدن هر خانه و كاشانه، تداعی جنایات بیرحمانه منافقین ضد خلق در دهه 60 است ...

نوید رهایی

منافقین ضد خلق، داعش صفتان دهه 60

حمله و هجوم وحشیانه گروهك تروریستی داعش در عراق و سوریه، كشتار مردم، سربریدن خودی و بیگانه، به آتش كشیدن هر خانه و كاشانه، تداعی جنایات بیرحمانه منافقین ضد خلق در دهه 60 است.

افشاگری محمد طاهر تیموری عضو تیم تروریستی:
من محمد طاهر تیموری فرمانده واحد ویژه منافقین هستم. در ابتدا لازم است که توضیح بدهم که خطوطی که ما مجری آن بودیم از طرف مسئولان یا افراد بالای سازمان داده می شد، در اینجا سه نمونه از این نوع عملیات را ذکر می کنم.

خط این بود که صاحبان دستفروشی ها و مغازه ها و ماشین هایی که عکس امام یا شهید بهشتی یا شهید آیت را دارند حتما باید ترور شوند. شغل و کار صاحب مغازه هم مهم نبود فقط ترور مهم بود.
بعد از سرقت موتور در سطح شهر گشت می زدیم و هر جا که با چنین مکانهایی برخورد می کردیم با پارک کردن موتور و وارد شدن به مغازه، صاحب مغازه را به شهادت می رساندیم. (1)

به ما گفته بودند که بعد از ترور محل نیز باید به آتش کشیده شود. ولی در نمونه هایی که ذکر می کنم و موارد آن زیاد است بعلت موفق نشدن خودمان این مکانها به آتش کشیده نمی شد، البته بعد از اینکه به خانه تیمی بر می گشتیم مورد ایراد مسئولمان قرار می گرفتیم که چرا محل به آتش کشیده نشد یا جسد چرا به آتش کشیده نشد؟

- تاریخ هشتم شهریور ۶۱ واحد محمد صائب در منطقه دلگشا، خیابان بهبهانی کوچه جعفری مغازه ای عکس مقامات جمهوری اسلامی را زده بود من و فردی به اسم علی بعد از اینکه موتور را از خیابان جابری سرقت کردیم به گشت زنی پرداختیم وقتی که به این مغازه برخورد کردیم با پارک کردن موتور، وارد مغازه شدیم. بعد از صاحب مغازه که جوانی حدود ۲۵ – ۲۶ ساله بود خواستیم تا از لوازم مغازه اش به ما بدهد که به محض برگشتن صاحب مغازه از پشت سر به طرفش تیر اندازی کردیم و بعد از شهادت وی، از محل متواری شدیم.

- تاریخ نهم شهریور ۶۱ واحد میر معین فر در منطقه نارمک خیابان وهاب خود من با فردی به اسم علی بعد از سرقت موتور با گشت زدن در همان منطقه به مغازه سبزی فروشی برخورد کردیم که دارای عکس بود وقتی که موتور را جلوی مغازه پارک کردیم وارد مغازه شدیم و در یک موقعیت مناسب به طرف فردی که حدود ۲۵ – ۲۶ ساله بود تیر اندازی کردیم و بعد از ترور از محل متواری شدیم.

- در تاریخ دهم شهریور ۶۱ خیابان نظام آباد کوچه اسفند، خود من با علی حدود ساعت ۱۱:۳۰ – ۱۲:۰۰ بعد از سرقت موتور به گشت زنی پرداختیم. با یک مغازه پارچه فروشی برخورد کردیم که عکس مقامات جمهوری اسلامی داشت از صاحب مغازه که بیرون بود خواستیم به داخل مغازه بیاید وقتی که صاحب مغازه آمد در موقعیتی که پیش آمد به طرفش تیر اندازی کردیم و بعد از ترور از محل متواری شدیم. در این رابطه بعداً گفتند اصل فقط ترور نیست بلکه همزمان با ترور به آتش کشیدن جزء یکی از وظایف اصلی مان است که باید حتماً انجام بدهیم، ولی به علتی که خودمان از ترسی که به علت جمع شدن مردم حزب الله داشتیم فقط با تیر اندازی و ترور از محل متواری می شدیم.
01 آبان 1393طبقه بندی: آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  عملیات تروریستی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: منافقین ضد خلق، داعش صفتان دهه 60، داعش، سی خرداد 60، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی