نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 9 آبان 1393
سرکرده منافقین به تازگی در پارلمان فرانسه حضور پیدا کرده است و با بیان ادعایی عجیب گفته است که ایران «پدرخوانده» داعش است.
« مریم رجوی » سرکرده منافقین روز سه‌شنبه هفته جاری در پارلمان فرانسه که نمایندگان زیادی از احزاب مختلف در آن حضور داشتند حاضر شد و مدعی شد که ایران پدرخوانده گروه تکفیری داعش است.

گفته می‌شود مریم رجوی به دعوت کمیته پارلمانی ایران دموکراتیک (CFID) در پارلمان فرانسه حاضر شده بود.

رجوی در ادامه اظهاراتش مدعی شد که رویکرد بسیار نرمی با ایران در پیش گرفته‌اند و گفت که داعش محصول بی‌سابقه جرایم دولت ایران ، « بشار اسد » رئیس‌جمهور سوریه و « نوری المالکی » در عراق و سیاست‌های فرقه‌ای آنها در مقابل بخش وسیعی از جمعیت عراق و سوریه است.

وی در بخشی از اظهارات خود در پارلمان فرانسه به حوادث اسیدپاشی در ایران اشاره کرد و با سوء استفاده از این موضوع گفت: این ماهیت رژیم ایران است که پدرخوانده داعش است و ظلم و استبداد آنها در قبال مردم ایران صدبرابر بدتر از اقداماتی است که داعش مرتکب می‌شود.

این سرکرده گروهک تروریستی منافقین به مسئله هسته‌ای ایران نیز اشاره کرد و گفت: «رژیم ایران در تلاش است تا پروژه تسلیحات هسته‌ای خود را از طریق بهره‌برداری از سیاست دلجویی (غرب) حفظ کند و تمامی تاکتیک‌های فریبکارانه را مورد استفاده قرار دهد.»

او همچنین درباره توافق جامع هسته‌ای ایران اظهار نظر کرد و گفت: «هرگونه توافق باید شامل اجرای بی قید و شرط قطعنامه‌های شورای امنیت ، توقف کامل غنی‌سازی و بازرسی سرزده از تمامی سایت‌ها و مراکز مشکوک باشد و در غیر این صورت مسیر این رژیم برای دستیابی به بمب هسته‌ای بدون مانع باقی می‌ماند.»

مریم رجوی، همان کسی است که در سال 1363 و پس از جدا شدن از مهدی ابریشمچی، بدون گذراندن عده طلاق به عقد مسعود رجوی ، نفر اول سازمان منافقین درآمد.

 
فارس
............................
نوید هایی
09 آبان 1393طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  اخبار ایران و جهان،  تروریست اروپایی (M K O)،  فرانسه، 
برچسب ها: ادعاهای مضحک رجوی در پارلمان فرانسه، جوی، فرانسه، داعش، منافقین،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی