نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 10 آبان 1393
تونی کارتالوچی؛ نویسنده و محقق ژئوپولیتیک گفت: اغراق نیست اگر بگوییم آمریکا سازمان‌های تروریستی مثل القاعده یا به‌اصطلاح دولت اسلامی را ایجاد کرده است و این جریان درواقع حقیقتی است که اسناد بسیاری مؤید آن است.

 آمریکا تولیدکننده تروریسم در جهان است

آمریکا تولیدکننده تروریسم در جهان است
آمریکا تولیدکننده تروریسم در جهان است

تونی کارتالوچی   

پایگاه خبری‌تحلیلی «گلوبال ریسرچ» در مقاله‌ای به‌قلم «تونی کارتالوچی» با اشاره به حمایت آمریکا از تروریست‌ها در جای‌‌جای عالم و جریانات منطقه این حمایت‌ها را مستقیم، عمدی و بی‌تردید خواند.

این نویسنده و محقق ژئوپولیتیک همچنین با اشاره به سخنرانی ماه گذشته ژنرال هیو شلتون رئیس پیشین ستادمشترک ارتش آمریکا در جمع منافقین در پاریس، این سخنرانی را آشکارترین و عجیب‌ترین اعلام وفاداری به تروریسم تاکنون نام برد.

وی افزود: هیو شلتون روبروی تروریست‌های مجاهدین‌خلق و همتایان وهابی آن‌ها که در سوریه می‌جنگند قرار گرفت و باحالتی عصبی به آن‌ها وعده حمایت مادی، سیاسی و استراتژیک آمریکا داد.

مجاهدین خلق سال‌ها در لیست گروه‌های تروریستی وزارت خارجه آمریکا قرار داشت؛ ولی از همان موقع از حمایت‌های مالی و تسلیحاتی آمریکا برخوردار بود و پناهگاه امنی در این کشور برای خود ایجاد کرده بود.

وی سپس به جنایات منافقین علیه ایران اشاره کرده و می‌گوید: مجاهدین خلق در طول چند دهه علیه دولت و ملت ایران حملات تروریستی وحشیانه، ترورها و جاسوسی‌های فراوانی انجام داده است.

وی افزود: تا به امروز تروریست‌های مجاهدین خلق مخالفان سیاسی‌شان و اهداف غیرنظامی را در ایران ترور کرده‌اند و برنامه آمریکایی‌اسرائیلی  ترور دانشمندان هسته‌ای را اجرا کرده‌اند.

وی همچنین ضمن اشاره به حملات این گروهک تروریستی علیه آمریکایی‌ها به ذکر چند نمونه ازترورهای شهروندان آمریکایی به دست گروهک تروریستی منافقین پرداخت.

هابیلیان
..................................
نوید رهایی
1393/08/10
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  آمریكا،  افشاگری،  پرونده،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  وزارت خارجه امریكا ، مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی،  دیدگاه،  نگاه،  گروه تروریستی،  لیست تروریستی،  مجاهدین از نگاه دیگران، 
برچسب ها: تونی کارتالوچی، گلوبال ریسرچ، آمریکا تولیدکننده تروریسم، هیو شلتون، نوید رهایی، تروریست امریكایی، داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی