نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

محمد تقی عباسیان که از دیرباز به بیماری قلبی دچار بود به راحتی قابل اعزام به آلبانی یا آلمان یا حداقل به بیمارستان های بغداد بود که فرقه رجوی مانع از آن گردید.


محمد تقی عباسیان، بیست و یکمین قربانی رجوی در لیبرتی
اخیرا خبر درگذشت محمد تقی عباسیان از لیبرتی اعلام شد. او بیست و یکمین قربانی این اردوگاه تاکنون می باشد. رجوی که خود مسئول مستقیم این مرگ هاست تا توانسته به بهانه عدم دسترسی به امکانات پزشکی و دارو مظلوم نمائی کرده است. قطعا این آخرین مورد نبوده و موارد دیگری هم حتما در راه هستند. بنیاد خانواده سحر از این بابت اعلام خطر جدی میکند.
 
“عدم دسترسی به دارو” دروغ بزرگی است که مسعود رجوی برای سرپوش گذاشتن بر مرگ های مشکوک در لیبرتی ابداع کرده است. تنها مانع بر سر دسترسی ساکنان اردوگاه لیبرتی به دارو و امکانات پزشکی شخص مسعود رجوی است که تنها طرفی است که به این مرگ ها و به خون بیشتر به شدت نیازمند است. محمد تقی عباسیان که از دیرباز به بیماری قلبی دچار بود به راحتی قابل اعزام به آلبانی یا آلمان یا حداقل به بیمارستان های بغداد بود که فرقه رجوی مانع از آن گردید.
 
خبرهای رسیده از درون اردوگاه لیبرتی، مقر مجاهدین خلق در عراق، حاکی است که عدم شرکت در نشست های موسوم به عملیات جاری به صورت یک جریان تبدیل شده و افراد زیادی از شرکت در این نشست ها سرباز میزنند و از فرامین سرپیچی کرده و لب به اعتراض می گشایند که این موضوع موجب نگرانی مسئولین شده و از این بیم دارند که مسئله به سایر افراد هم سرایت کند. برخی مسئولین حتی از “ویروس سرپیچی” که به شدت مسری است نام برده اند.
 
راه حل این موضوع از دیرباز در فرقه رجوی سر به نیست کردن فرد به اصطلاح مسئله دار و ناراضی بوده است. این موضوع در دستور کار سازمان مجاهدین خلق قرار گرفته و مهدی ابریشم چی از پاریس هدایت آنرا مستقیما بر عهده دارد. به همین دلیل اخیرا مشاهده شده که افرادی که فرمان نمی برند یکی پس از دیگری به طرز مشکوکی فوت می نمایند. اطلاع داریم که قرار است طرح مشابهی را در اروپا و خصوصا در پادگان مریم در پاریس نیز پیاده کنند.
 
در گذشته هم متذکر شدیم که اعلام بیماری در اردوگاه لیبرتی از نظر فرقه رجوی تمارض و مسئله داری محسوب میشود و فرد به جای اینکه برای درمان و مداوا اعزام گردد وارد نشست های ضد بشری سرکوب روانی موسوم به عملیات جاری میگردد. مشخصا تقی عباسیان از زمره کسانی بود که هم مسئله دار بود و هم در نشست ها متهم به تمارض گردیده بود.
 
مرگ های مشکوک در فرقه رجوی مسبوق به سابقه است. در جریان عملیات موسوم به فروغ جاویدان افراد مسئله داری همچون علی زرکش، که زمانی جانشین رهبری سازمان در داخل کشور بود، به دستور شخص مسعود رجوی سربه نیست شدند که این یک مورد بعدا توسط راننده و قاتل او افشا گردید. در پادگان اشرف هم موارد زیادی از این مرگ ها به عنوان خودکشی یا شلیک ناخواسته یا حتی کشته شدن در بمباران های آمریکا و انگلیس اعلام شدند که بعدا مشخص شد تسویه حساب درونی و حذف فیزیکی افراد ناراضی بوده است. حتی مواردی در اشرف تحت شکنجه در سلول های انفرادی به قتل رسیده اند.
 
واقعیت اینست که فرقه رجوی نه تنها از مردم ایران و مردم عراق بلکه از اعضای خود نیز به کرات قربانی گرفته است که موارد اتهامی و شکایات مربوط به این موارد با شهود و ادله کافی در دستگاه قضائی عراق به ثبت رسیده و عاملان و آمران آن از جمله مهدی ابریشم چی تحت پیگرد قانونی قرار دارند.
 
متأسفانه ارگان ها و سازمان های بین المللی و حقوق بشری که به کرات به اثبات رسیده که صرفا سیاسی عمل میکنند در این گونه موارد ساکت و خاموش بوده و حتی زحمت کمترین بررسی را هم به خود روا نمیدارند. این موضوع به راحتی برای مقامات ملل متحد قابل تحقیق است که آیا واقعا ساکنان لیبرتی به دارو دسترسی ندارند یا فرقه رجوی خود مانع جدی بر سر این راه می باشد.
 
بنیاد خانواده سحر بارها و بارها از مجامع بین المللی درخواست کرده تا تیم های حقیقت یاب برای بررسی وضعیت جسمی و روحی ساکنان لیبرتی اعزام نماید. سال گذشته عده ای از دیپلمات های غربی در بغداد از این اردوگاه دیدن کرده و شرایط معیشتی و درمانی آنرا مساعد توصیف نمودند که موجب خشم و غضب سران فرقه رجوی قرار گرفتند. ما بار دیگر ارگان های ذی صلاح بین المللی را برای رسیدگی به وضعیت بیماران این اردوگاه و نجات جان ساکنان آن فرا میخوانیم چرا که مسعود رجوی قصد دارد همه آنها را برای مظلوم نمائی و مطامع جاه طلبانه خود به کشتن بدهد.
منبع خبر:  سایت بنیاد خانواده سحر
....................
نوید رهایی
11 آبان 1393
 طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  نقض حقوق اعضاء،  قربانیان خشونت و ترور ، 
برچسب ها: محمد تقی عباسیان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی