نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

منابع عراقی از جدیدترین اقدام ضد دینی و اخلاقی گروهك داعش در مجبور كردن زنان متاهل موصلی به طلاق از همسرانشان برای تصاحب آنها از سوی سركرده های داعش پرده برداشتند.

به گزارش پایگاه المسله، یك منبع امنیتی عراقی اعلام كرد: گروهك داعش زنان موصل و برخی دیگر از شهرهای تحت اشغال خود را مجبور به ازدواج با سركرده های این گروهك می كند.

این منبع افزود: تروریستها داعش زنان متاهل را مجبور به طلاق از همسرانشان برای به عقد درآوردن آنها با سركرده های داعش در اقدامی مغایر با شریعت دین مبین اسلام كه داعشی ها مدعی آن هستند، می كنند.

به گفته این منبع امنیتی بیشتر درخواستهایی كه در این زمینه به نیروهای امنیتی می رسد این است كه زنان موصل و برخی دیگر از شهرهای عراقی از این اقدامات ضد دینی و ضد اخلاقی داعش رهایی پیدا كنند.

این منبع بیان كرد: داعشی ها زنان را می ربایند تا همسران آنها را در برابر عمل انجام شده قرار دهند.سركرده های اصلی داعش بیشترین تمایل را به زنان زیبا نشان می دهند و آنها را در صورتی كه متاهل باشند مجبور به طلاق می كنند.گواه این موضوع یكی از زنان موصل كه از زیبایی،پایگاه اجتماعی، فرهنگی و مادی خوبی برخوردار بود و وادار كردن همسر این زن به طلاق آن است.این زن مانند بسیاری دیگر از زنان موصل نتوانسته بود بگریزد زیرا داعش فرزند كوچكش را گروگان گرفته و تهدید كرده بود در صورت فرار، فرزندش را خواهد كشت.

این منبع تاكید كرد: بسیاری از زنان داعش از این ازدواج ها گریخته اند و برخی نیز پس از رد و بدل شدن میان سركردگان داعش خودكشی كرده اند.
 ‎................
1393/08/15


طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی، 
برچسب ها: داعش، زنان موصل، طلاق،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی