نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مریم قجر فراموش کرده است که در سال 2003 به افرادی که برای خودسوزی در جلوی دادگاه پاریش ثبت نام و اعزام شده بودند بنزین و کبریت می داد یا نفری را مأمور ریختن بنزین به سر و روی سوژه نگونبختی همچون ندا حسنی و بعد کبریت زدن و به آتش کشیدن او کرد.

مدعیان دروغین حقوق بشر در کمین شکار لحظه ها

اخیراً خط اسیدپاشی را در پیش گرفته، طرفدار زنان شده و فراخوان تجمع و اعتراض می دهد، غافل از اینکه پرونده سیاه و تاریک خود که لبریز از موارد فاحش نقض حقوق بشر به ویژه زنان است را بیاد آورد.
پشت پرده نفاق،

مدعیان دروغین حقوق بشر در کمین شکار لحظه ها

حامیان دروغین حقوق بشر، دست طولایی در نقض حقوق بشر دارند و سالها در کمین شکار لحظه ها و سوءِ استفاده از سوژه ها بوده و هرگز از اهداف شوم خود کوتاه نمی آیند، بخشی از فعالیت های سیاسی و منابع مزدوری منافقین را تشکیل می دهند. فرقه ای که خود دستش تا مرفق به خون مردم آغشته است، ناباورانه سنگ مردم را به سینه می زند. رجوی، روزگاری مدافع خلق از کرد، عرب و بلوچ تا ترکمن و مازندرانی بود، ولی لحظه ای هم از ترورهای خونین دست بر نمی داشت! پرونده 17000 ترور توسط فرقه تروریستی منافقین به رهبری مسعود رجوی نشان می دهد که حوزه جنایات داعشیون مستعمل از گذشته تا حال سراسر ایران بوده است.
 
رجوی ها از طرفی ترور می کنند و تروریست ها را به قتل و جنایت تشویق می کنند، از سوی دیگر کوچکترین مورد حقوق بشری را با بزرگنمایی مسئله روز می کنند و جهانی را می فریبند.
 
بحران اسیدپاشی در اصفهان شامل بخشی از اخبار داخلی و خارج از کشور است. موضعگیری رجوی و آتش افروزی (اسیدپاشی و ریختن نمک بر زخم) منافقین در ایران بر کسی پوشیده نیست، آنها پرونده حقوق بشری خود را فراموش کرده اند و به دروغ سنگ زنان ایرانی را به سینه می زنند.
 ما سریال خودسوزی زنان در جریان دستگیری مریم قجر در فرانسه را از یاد نبرده ایم و خوب می دانیم که رجوی ها با حداکثر شانتاژ، به هر جنایتی دست زدند تا مریم قجر عضدانلو را از زندان فرانسه آزاد نمایند. دیدیم که چگونه ندا حسنی در آتش سوخت و چه سان مریم قجر اعضای فرقه را هیزم معرکه خود کرد و ذره ای خم به ابرو نیاورد. داوطلبان اجباری که برای خودسوزی اعتراضی آماده شده بودند، حکایت از جنایتی عظیم داشتند که شخص مسعود رجوی کنترل و نظارت اهداف شیطانی و ضد بشری را بعهده داشت.
 
خوی و خصلت شیطانی و ضد بشری رجوی ایجاب می کند که برای کسب قدرت و ثروت، جاه طلبی از هیچ جنایت و خیانتی دریغ نکند. برای آزادی مریم قجر از زندان پاریس، خودسوزی زنان و دیگر اعضاء را به راه انداخت. برای بازگشت به ایران، دست به عملیات های نظامی زد که همه آنها به شکست ذلت بار ختم شدند، وقتی تمام تیرهایش به سنگ خورد و امید و امکان حمله نظامی را از دست داد، عملیات های تروریستی راهگشایی را آغاز نمود که باز به بهای ریختن خون انسان های بیگناه بدون نتیجه گیری به شکست انجامیدند.
 
به موازات تحرکات پوچ و عملیات های پوشالی، جاسوسی، مزدوری و ایران ستیزی را در پیش گرفت که جاسوسی های اتمی نیز در این راستا بودند، ولی نه با سوختن مردم و اعضای فرقه به اهداف شومش رسید و نه مزدوری برای بیگانگان گرهگشای بن بست های مرگبارش شد. امروز هم می بینیم که از فرط ذلت و استیصال به فتنه گری و آشوب طلبی روی آورده و بلندگوی تبلیغاتی بحران های خودساخته داخل کشور شده است، از شاخی به شاخ دیگر می پرد. گاه حامی دراویش می شود و بعد هوادار تروریست های معدوم یا فریب خوردگان جاسوس می گردد، حوزه جیغ و فغان رجوی مختص به یک یا چند مورد نمی شود، در هر زمینه ای فعال است تا نمک بر زخم مردم بپاشد و نیش خود را بزند.
 
اخیراً خط اسیدپاشی را در پیش گرفته، طرفدار زنان شده و فراخوان تجمع و اعتراض می دهد، غافل از اینکه پرونده سیاه و تاریک خود که لبریز از موارد فاحش نقض حقوق بشر به ویژه زنان است را بیاد آورد.
مریم قجر فراموش کرده است که در سال 2003 به افرادی که برای خودسوزی در جلوی دادگاه پاریش ثبت نام و اعزام شده بودند بنزین و کبریت می داد یا نفری را مأمور ریختن بنزین به سر و روی سوژه نگونبختی همچون ندا حسنی و بعد کبریت زدن و به آتش کشیدن او کرد.
 حالا هم جنایاتش را تکرار می کند، به یقین با توجه به شناخت و سوابق سیاهی که از فرقه ضد بشری رجوی داریم احتمال اینکه رجوی تیم های تروریستی مجهز به آلات و ابزار اسیدپاشی را به اصفهان اعزام کرده باشد بعید به نظر نمی رسد، چون از گرگ صفتی رجوی هرچه بگوییم کم است.
 
سرکرده ی نفاق، نه برای جان افراد خودی ارزشی قائل است و نه سوختن زنان اصفهانی در زیر باران اسید او را متأثر می کند. تحت هر شرایطی اوضاع را ناامن، بحرانی می خواهد. با هرج و مرج و آشوب زنده است. چه در عراق یا ایران و خاورمیانه، تروریست هایی با زندگی انگلی و وابسته که ریشه در بحران و ناامنی دارند، جان و مال و خون مردم را پلی برای عبور و فرار به جلو می خواهند. در این بین شاید افراد ساده لوحی پیدا شوند و تحت تأثیر تبلیغات دروغ و فریبنده رجوی ها قرار گیرند و با خود فکر کنند که فرقه تروریستی منافقین مدافع حقوق بشر و طرفدار زنان قربانی اسیدپاشی شده اند! ولی باید نگاهی به پشت چهره ی نفاق انداخت و دید که منافقین ضد بشر در کمین شکار لحظه ها و آرامش و آسایش مردم ایران ایستاده اند، دستشان تا مرفق به خون مردم آغشته است و خود مروج و مشوق ترور اسیدی، گلوله باران و به خاک و خون کشیده مردم هستند.
 16 آبان 93
پرونده سیاه

 

 طبقه بندی: حقوق بشر،  آرشیو 93،  افشاگری،  زنان،  پرونده، 
برچسب ها: خط اسیدپاشی، مدعیان دروغین حقوق بشر در کمین شکار لحظه ها، منافقین، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی