نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 17 آبان 1393
در درون سازمان مجاهدین خلق ایران! نیز همان گونه که در دوران هیتلر زنان به کمک ماشین ترور و کشتار هیتلر یاری رساندن؛ زنانی که اغلب از سطح سواد و تحصیلات کافی برخودار نبودند و تا آن زمان کاملا به طور عادی در دورن سازمان سپری میکردند و اکثرا در ایران نقش زن خانه دار را داشتند، این زنان به ماشین کشتارو ترور رجوی یاری رساندن و متاسفانه تا کنون به ابعاد آن توجه لازم نشده است.


زنانی که رجوی را یاری دادند
زنانی که رجوی را یاری دادند

اخیرا کتابی با نامHitlers Furies "الهگان انتقام هیتلر" خواندم که خواندن آن را به تمامی دوستان پیشنهاد میکنم.

این کتاب نقش جدی زنان در کمک به ماشین  سرکوب و کشتار هیتلررا بررسی می کند واین سوال اساسی را مطرح می کند که چرا در هیچ کجا به این نقش اساسی اشاره ایی نشده و حتی بعد از شکست هیتلر موردی از دستگیری و مجازات این زنان دیده نشده است.

متاسفانه در دنیای معاصر نیز مورد مشابه آن دیده میشود. در درون سازمان مجاهدین خلق ایران! نیز همان گونه که در دوران هیتلر زنان به کمک ماشین ترور و کشتار هیتلر یاری رساندن این زنان به ماشین کشتارو ترور رجوی یاری رساندن و متاسفانه تا کنون به ابعاد آن توجه لازم نشده است.

هر چند نقش مسعود رجوی به عنوان رهبر و تصمیم گیرنده اصلی در این فرقه را نمی توان نادیده گرفت ولی آنچه در این سالیان بسیار کم به آن پرداخته شده نقش زنان در یاری رساندن به این فرقه مخرب و پیشبرد ترور و کشتار توسط این گروه است.

زنانی که از طبقات مختلف اجتماعی به سازمان مجاهدین پیوسته بودند تا سال 1368 از چنان شانسی در سطح رهبری سازمان برخوردار نبودند .

بعد از انتصاب مریم عضدانلو به عنوان مسئول اول سازمان مجاهدین توسط مسعود رجوی راه برای حضور زنان در رده های فرماندهی و رهبری باز شد.

تفاوت اصلی این بودکه در دوران هیتلر تفکیک انسانها به برتر و پست تر ( نژاد آریایی ) باعث شد که عده ایی تحت تاثیر این ایدئولوژی منحط به کشتار انسانها اقدام کنند.

در درون سازمان مجاهدین  با این سخن که زنان به دلیل سالیان فشارو روح مردانه حاکم بر جهان شانس ارتقاء نداشته اند وهم اکنون به کمک برادر مسعود! زمان حکومت زنان فرا رسیده سنگ بنای اصلی ایدئولوژی فرقه رجوی بنا گذاشته شد.

از آن پس مردان به موجوداتی نرینه و وحشی تبدیل شدندن که باید تقاص قرنها را پس دهندو این چنین بود که هر زنی در درون سازمان مجاهدین از جنس مرد تنفر بیشتری داشت ( البته به جز مسعود رجوی به عنوان رهبر عقیدتی!) به مدارج بالاتری ارتقا پیدا میکرد.

این زنان که در شراکت در اعمال رجوی شانس ارتقای اجتماعی خود را می دیدند نه تنها در مقابل اعمال رجوی به اعتراض بر نخواستند ؛بلکه خود به آمران و عاملان جنایت و کشتار در درون فرقه تبدیل شدند.

زنانی که اغلب از سطح سواد و تحصیلات کافی برخودار نبودند و تا آن زمان کاملا به طور عادی در دورن سازمان سپری میکردند و اکثرا در ایران نقش زن خانه دار را داشتند به یک باره با پست های حساس فرماندهی و رهبری و از لحاظ شخصی با امکانات ماشین شخصی و حفاظت و ... مواجه شدند و انسانیت خود را به سادگی فروختند.

زنانی مانند رقیه عباسی و مهوش سپهری و مریم عضدانلو و.... که شاهد بودیم چگونه تغییر هویت دادند و به موجوداتی تبدیل شدند برای پیشبرد خطوط منحط رجوی.

هر چند نقش تبلیغات و تزریق ایدئولوژی فرقه مجاهدین بر زنان را نباید نادیده گرفت چرا که با کمک همین تبلیغات بدون وقفه و شبانه روزی ،این زنان که تا چندی قبل همسران و یا مادرانی با  احساس بودند را به انسانهایی بی تفاوت به سرکوب ،توحش و کشتار تبدیل کرد و بسیاری از مرزهای انسانی را در درون آنان شکست.

هرچند نباید از این امر غافل ماند که تعداد کمی از این زنان در مقابل مسعود رجوی و ایدئولوژی منحط او سر خم نکردند که متاسفانه  تعداد آنان اندک است و بخشی با وی همدست شدند و بخشی نیز خود آمر و عامل جنایت شدند. زنانی که مسعود رجوی و مریم عضدانلو از آنان به عنوان الگو ، بینه و یا همردیف یاد میکنند.

باشد روزی که  تک تک این آمران و عاملان جنایت و کشتار در برابر تاریخ و مردم ایران زمین پاسخگو باشند.

علیرضا میرعسگری

5 نوامبر 2014
.......................................
نوید رهایی
17 آّبان 1393طبقه بندی: آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  زنان،  نجات یافتگان،  آقای علیرضا میر عسگری، 
برچسب ها: علیرضا میرعسگری، زنانی که رجوی را یاری دادند، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی