نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 18 آبان 1393
شكى ندارم كه فریده از همان ابتداى سرنگونى صدام و حزب بعث، بارها مرگ خودش را از خدا خواسته است تا از دست رجوى خلاص شود.  قبل از سرنگونى صدام دیكتاتور عراق، من فریده را خوب میشناختم  و فرمانده محورمان بود و زیاد در رابطه با مشكلات و تصادم با من صحبت داشته، آنزمان واقعاً خیلى فعال و سرحال بود و انگیزه داشت، اما بعد از سقوط دولت قبلى عراق و عدم چشم انداز براى سازمان مجاهدین، روحیه او خیلى پائین آمده بود.
 فریده ونایى، قربانى دسیسه هاى شیطانى رجوی

 عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 09.11.2014


باز هم قساوت و جنایت رجوى در حق افراد تشكیلاتش قربانى دیگرى گرفت و خانم فریده ونائى، یكى از زنان مسئول و مجرى بدون چون و چراى او در پیش برد خط و خطوطش را فداى مطامع خویش نمود.

رجوى تا نهایت پستى و رذالت از خصیصه زنانگى و عاطفى او براى مهار و زنجیر كردن افراد تشكیلات، سوء استفاده كرد ( مخصوصاً مردان) و او نیز عیناً سیاست و خط رجوى در تشكیلات حیطه مسئولیتش را پیاده میكرد.

در سال ٧٣ فرمانده محور ٧ مركز ١٠ ارتش به اصطلاح آزادیبخش بود.  در زمان مسئولیت او بسیارى از نفرات تحت مسئولیتش را روانه شكنجه گاه و زندان خودساخته رجوى فرستاد كه از جمله این حقیر هم جزء آن نفرات بودم كه به دستور همین خانم، روانه زندان و شكنجه گاه رجوى شدم.

بگذریم. حال او رفته است و از شر رجوى در این دنیا خلاص شده. اما آنچه كه قابل تأمل است، جفتك انداختن خانم و آقاى رجوى به دولت عراق و داد و بیداد از اینكه ممانعت دولت عراق باعث مرگ وى شده است.

براى آنهائى كه با ماهیت رجوى آشنایى دارند، شك و شبهه اى نیست. اما آنهائى كه از دور نظاره گر و مستمع این اراجیف رجوى هستند، شاید بلحاظ عاطفى سمت و نظرى همسو با او گرفته و به اشتباه بیفتتد. من بعنوان عضوى كه بیش از نصف عمرم را درون این تشكیلات شیطانى و مخوف گذرانده ام، یادآور میشوم كه نه تنها دولت جدید عراق از ابتدا خواهان فرستادن افراد تشكیلات از عراق به كشورهاى اروپایى شده است و در رأس آنها افراد غیر سالم و بیمار كه اولویت میبود، اما رجوى نه تنها در انتقال سنگ اندازى میكرد، حتى مریضها را به بیمارستانهاى عراق نمیفرستاد  و ترس از جدا شدنشان از مناسبات را داشت، بلكه به هزار بهانه و ترفند رو میآورد و در دستگاه تبلیغاتى شیطانى اش میدمید و مظلوم نمایى میكرد و دولت عراق را مقصر قلمداد مینمود،  در صورتى كه تماما مسئول و مقصر خود رجوى است و براى اینكه شخص خودش را حفظ كند، افراد را در عراق نگه داشته و قربانى نیات شوم و پلید خود میكند.

شكى ندارم كه فریده از همان ابتداى سرنگونى صدام و حزب بعث، بارها مرگ خودش را از خدا خواسته است تا از دست رجوى خلاص شود.  قبل از سرنگونى صدام دیكتاتور عراق، من فریده را خوب میشناختم  و فرمانده محورمان بود و زیاد در رابطه با مشكلات و تصادم با من صحبت داشته، آنزمان واقعاً خیلى فعال و سرحال بود و انگیزه داشت، اما بعد از سقوط دولت قبلى عراق و عدم چشم انداز براى سازمان مجاهدین، روحیه او خیلى پائین آمده بود. در چند مورد باهاش سر و كار داشتم،  دیدم آن فریده سابق نیست و آن شور و نشاط گذشته رو ندارد، افسرده و خسته روحى بود و به شدت از وضعیت موجود رنج میبرد. البته براى اسیران تشكیلات رجوى آرزوست كه در همان وضعیت از دست رجوى خلاص شوند و چاره اى جز انتظار مرگ ندارند و چنین مرگى را براى خود غنیمت میشمارند، اینرا من از خودم میفهمم و با تجربه اى كه در زندان رجوى دارم و بارها براى رهایى از فشار روحى و جسسمى، از خدا مرگ خودم را میخواستم، ولى توان و اراده براى خلاص شدن از تشكیلات را نداشتم و فكر میكردم كه دیگر دنیایى غیر از آنچه سازمان ترسیم میكند، وجود ندارد.  ولى بعد از اینكه اخبارى از كمیساریاى پناهندگى بصورت مخفیانه و محفلى، كسب كردم به خود جرأت داده و از چنگ رجوى خودم را خلاص كردم و وقتى به دنیاى آزاد قدم گذاشتم، فهمیدم در چه منجلابى گیر افتاده بودم و چگونه رجوى با تزویر و شیادى ذهن ما را كار گرفته و تشكیلات شیطانى درست كرده و با خط و خواسته اش تراز نموده و در ید اختیار خود قرار داده است و هر طور كه می خواهد طبق نظرش شكل میدهد.
"پایان"طبقه بندی: آرشیو 93،  آقای عبدالكریم ابراهیمی،  جداشدگان از فرقه رجوی،  افشاگری،  پرونده،  نجات یافتگان،  زنان، 
برچسب ها: فریده ونایى، قربانى دسیسه هاى شیطانى رجوی، عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی