نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مجاهدین خلق (منافقین آمریكایی) به این امید هستند که پیروزی جمهوری خواهان در کنگره روند گفتگوهای هسته ای را تغییر دهد و در بهترین حالت مذاکرات را متوقف کند. در حالی که آخرین دور گفتگوهای هسته ای در مسقط پایتخت عمان در حال انجام است تا زمان آغاز به کار جمهوری خواهان منتخب کنگره ی جدید ، فرصت زیادی باقی است ...

 شادی منافقین آمریكایی از پیروزی جمهوری خواهان کنگره

جیره خواران رجوی، كاسه لیسان اوور سور اواز، دوستان مریم قجر
 شادی منافقین آمریكایی از پیروزی جمهوری خواهان کنگره
  
با اعلام نتایج انتخابات میان دوره ای کنگره ی امریکا ، جمهوری خواهان با کسب اکثریت کرسی های کنگره کنترل را به دست گرفتند تا عرصه را بر دمکرات و به ویژه رئیس جمهوری منتخب آن ها باراک اوباما در دو سال آخر ریاست جمهوری اش تنگ تر کنند. این انتخاب می تواند به معنای سرسختی بیشتر در سیاست خارجی و عدم تعهد جمهوری خواهان به دیپلماسی و مذاکره با ایران باشد. پس جای شگفتی نیست که سازمان مجاهدین خلق و بازوی تبلیغاتی اش شورای ملی مقاومت از سیطره ی جمهوری خواهان برکنگره ابراز خرسندی کنند چراکه جمهوری خواهان همان جناح جنگ طلبی هستند که همواره مدافع تحریم های بیشتر علیه ایران و استفاده از گزینه ی نظامی هستند.
تا چندی پیش قدرت حاکم بر امریکا یعنی دولت و کنگره ازآن حزب دمکرات بود و اکنون دست کم بخشی از قدرت به حزب جمهوری خواهان اختصاص یافته است. در میان جمهوری خواهان کنگره و وکلای آن ها فهرست نسبتاً طولانی از حامیان و لابی کننده های مجاهدین خلق یافت می شود . دانا روراباکر ، ایلنا راس لتینن از جمله جمهوری خواهان پر سر و صدا و سرسخت مدافع مجاهدین خلق و استفاده از آن ها برای فعالیت های ایذایی و نظامی و جاسوسی برای بی ثبات کردن ایران هستند. در میان نمایندگان سابق که اکنون پول می گیرند تا در حمایت از مجاهدین سخنرانی کنند نیز، بیشتر جمهوری خواهان به چشم می خورند ، برای نمونه پاتریک کندی نماینده ی جمهوری خواه سابق ، اکنون دوران بازنشستگی خود را در نشست ها و کنفرانس های مجاهدین با پر کردن جیب هایش از دلارهای آن ها می گذراند . تام ریج ، رودی جولیانی ، فرن تاونسند و مایکل موکزی از دیگر چهره های سابق جمهوری خواه هستند که همواره بر کوس جنگ علیه ایران زده اند و در حمایت از مجاهدین خلق داد سخن سر داده اند.
مجاهدین خلق به این امید هستند که پیروزی جمهوری خواهان در کنگره روند گفتگوهای هسته ای را تغییر دهد و در بهترین حالت مذاکرات را متوقف کند. در حالی که آخرین دور گفتگوهای هسته ای در مسقط پایتخت عمان در حال انجام است تا زمان آغاز به کار جمهوری خواهان منتخب کنگره ی جدید ، فرصت زیادی باقی ست. بنابراین در حال حاضر قطعی است که نتیجه ی انتخابات تأثیری بر مذاکرات فعلی نخواهد داشت. هر چند که رئیس جمهوری امریکا تأکید کرده است که اگر به توافق مناسبی با ایران برسد کنگره را با خود همراه خواهد کرد.
در پی سال ها تلاش و لشکرکشی لابی های مجاهدین در راهروهای کنگره ی امریکا و هزینه کردن مبالغ هنگفت رشوه به نمایندگان کنگره به ویژه از میان نومحافظه کاران و جمهوری خواهان بود که در سپتامبر 2012 وزارت امور خارجه امریکا تحت فشار کنگره ، نام این گروه را از فهرست سازمان های تروریستی خارجه حذف کرد. چندی پس از خروج از لیست سیاه ، شورای ملی به اصطلاح مقاومت دفتر خود در نزدیکی کاخ سفید را بازگشایی کرد و اکنون با پیروزی جمهوری خواهان ، دفتر تبلیغاتی مجاهدین رونق تازه می گیرد و ادعاهای تکراری و اتهام زنی های دوباره و دوباره  درباره ی برنامه ی هسته ای ایران ، از سر گرفته می شود.
روز جمعه ، 16 آبان ، در نمایش تبلیغاتی تازه شان مجاهدین --که به زعم خودشان کنفرانس مطبوعاتی بود ولی بازتابی از آن در رسانه ها  مشاهده نشد – ادعا کردند که دو مخزن انفجاری در سایت پارچین وجود دارد. (دست کم تا زمان نگارش این مقاله ، بازتاب قابل توجهی در رسانه ها و نهادهای مرتبط با برنامه ی هسته ای ایران دیده نشده است.)
به نظر می رسد که تلاش های تبلیغاتی مجاهدین خلق و هزینه های سرسام آور لابی هایشان به این سادگی به ثمر نخواهد نشست. به هر روی اگر توافقی که با ایران می شود ، از سوی اوباما و مجموعه ی حزب دمکرات قابل دفاع باشد ، اکثریت جمهوری خواه هرگز یارای مقابله با آن را نخواهد داشت. به علاوه افکار عمومی امریکا به شدت مخالف جنگ است.
با توجه به تهدید فعلی داعش در شرایط ویژه ی منطقه خاورمیانه و همچنین حسن نیت ایران ، هرگونه توافقی برای دوطرف برد- برد محسوب می شود ، صرف نظر از این که کدام حزب برنده ی انتخابات امریکا باشد. تنها بازنده ی این داستان مجاهدین و فرصت طلبان و جنگ طلبانی هستند که به هر بهایی خواهان سرنگونی حکومت ایران هستند.
 مزدا پارسی
منبع: انجمن نجات مرکز فارس
..........................................
1393/08/20

طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  آمریكا،  افشاگری،  پرونده،  خیانت ،  آمریکا ، فرقه مجاهدین،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: منافقین آمریكایی، جمهوری خواهان کنگره،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی