نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 20 آبان 1393
تا قبل از سال 71 فرقه رجوی (منافقین) در عراق و سایر جاهای دیگر ابداً در ماه محرم مراسم عزاداری، نوحه خوانی و سینه زنی نداشتند؛ فقط در روز تاسوعا و عاشورا در یک سالن جمع می شدند و مسعود رجوی برای حاضرین از حماسه عاشورا سخنرانی می کرد؛ یعنی ماه محرم با سخنرانی رجوی ...

سرآغاز عزاداری و سینه زنی در فرقه رجوی!

سرآغاز عزاداری و سینه زنی در فرقه رجوی!


تا قبل از سال 71 فرقه رجوی (منافقین) در عراق و سایر جاهای دیگر ابداً در ماه محرم مراسم عزاداری، نوحه خوانی و سینه زنی نداشتند؛ فقط در روز تاسوعا و عاشورا در یک سالن جمع می شدند و مسعود رجوی برای حاضرین از حماسه عاشورا سخنرانی می کرد؛ یعنی ماه محرم با سخنرانی رجوی در روز تاسوعا و عاشورا بسته می شد. زیرا رجوی علیرغم داعیه پیروی ظاهری از امام حسین (ع)، برپایی مراسم عزاداری حسینی را حرکتی ارتجاعی و مردود می دانست.

از سال 71 ناگهان رهبران فرقه در مقرها دسته سینه زنی و دسته های عزاداری راه انداختند که در آن موقع برای ما سئوال برانگیز شد که چرا قبلا توجهی نداشتند ولی حالا عزاداری می كنند؟
تناقضات بالا گرفت، در این زمینه من گزارشی در وصف عزاداری نوین نوشتم و به مسئولین منتقل کردم كه قطعا به دست رجوی هم رسید.

اگر مراسم عزاداری اعتقادی بود می بایست قبلش هم اجرا می کردیم، اما یک سیاستی پشت قضییه بود که فقط رجوی می خواست تظاهر کند، بله ما هم به این گونه شعائر مذهبی اعتقاد داریم، در حالیکه او عادت داشت نان را به نرخ روز بخورد تا از دیگران عقب نیفتد.

سال ۷۱ رجوی پیام داد، برای اینکه بتوانیم حربه عزاداری حسینی را از دست ر‍ژیم بگیریم، بایستی مراسم عزاداری حسینی را برگزار و آن را در سیما نشان دهیم تا مردم بدانند، مسلمان و شیعه واقعی، ما هستیم!

از آنجایی كه در مناسبات فرقه هیچ کاری اختیاری نیست؛ افراد بدون اجازه رجوی حق ندارند کاری انجام دهند، حرکت خودجوش حتی عزاداری برای امام حسین(ع) ممنوع است!

من یک آقایی را می شناسم از دوستان خودم آدم معتقد و قابل احترامی بود؛ به دلیل اینکه او نمازش را طولانی و با طمانینه می خواند به همین دلیل به او مسئولین گیر داده بودند که چرا نمازش را با آب و تاب برگزار می کند، همیشه از جانب مسئولین بابت همین موضوع زیر تیغ و انتقاد بود.
تا زمان سقوط صدام، اشرف فاقد مسجد و مناره یا حسینیه و تكایا بود، تجمعات در سالن و سوله ها صورت می گرفت، تا اینكه پای شیوخ عرب، حامیان ظاهری و مگسان دور شیرینی به اشرف باز شد، آنها در جستجوی مسجد شهر بودند تا دوگانه ای بجای آورند ولی نیافتند؛ خبر به گوش رهبر عقیدتی و ایدئولوژ‍یك شبه مجاهدین خلق نشان یعنی مسعود رجوی رسید كه رهبرا، شهر و كاشانه ما مسجد و مناره ندارد. شیوخ دوست نما از دیدن شهر بی مسجد، سخت در حیرتند.
رجوی چاره ای ندید جز اینكه تعدادی بنگال قد و نیم قد در ضلع شمال اشرف به صف كند و به بلندگویی مزین نماید تا شاید جلوی سرزنش دوستان و شماتت دشمنان را گرفته باشد. معلوم شد تا آن ایام مجاهدین خلق قرص نماز را خورده و سرم عزاداری را تجویز كرده، مسجد ندیده و از منبر گریخته به سبك پیروان فرادینی و لامذهبان غیر زمینی، مسعود ستایی و بت پرستی در پیش گرفته اند. البته در اسلام انقلابی (بخوانید اسلام آمریكایی) و جامعه بی طبقه توحیدی كه قلعه اشرف تا كمپ لیبرتی یا پایگاه تروریستی مریم در اوورسوراواز بهانه گیری برای ساخت و ساز مسجد و عبادتگاه، انتظاری ارتجاعی و ممنوع است.
اگر عملیات های خونین فرقه تروریستی رجوی در ماه محرم، آتش افروزی، سوت زدن، كف زدن و رقص خیابانی همراه و همگام با اصحاب فتنه را هم به پرونده سیاه منافقین ناب آمریكایی اضافه كنیم، جایی برای نوحه خوانی، سینه زنی و یا نیاز به داشتن مسجد نمی ماند.
21 آبان 93
http://www.theblackfile.com/black.aspx
طبقه بندی: آرشیو 93،  آشنایی با فرقه رجوی،  افشاگری،  ایدئولوژی فرقه مجاهدین، 
برچسب ها: سرآغاز عزاداری و سینه زنی در فرقه رجوی!، منافقیم، محرم، عاشورا، عزاداری، نوید رهایی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی