نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 26 آبان 1393
در نظام جمهوری اسلامی، نگاه به موضوع حقوق بشر برگرفته از آموزه‌های اسلامی و ارزش‌های دین مبین اسلام است. رسانه‌های غربی از همان ابتدای انقلاب اسلامی با دادن شعار نقض حقوق بشر در ایران سعی بر مخدوش کردن چهره این نظام داشتند ...

حقوق بشر غربی آغشته به اغراض سیاسی است
رییس کل دادگستری استان کرمان:


حقوق بشر غربی آغشته به اغراض سیاسی است

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، یدالله موحد در جمع مردم بم گفت: امروز ارادت و همت بلند شما مردم عزیز در برپایی مراسم سوگواری امام حسین (ع) در روز عاشورا موجب افتخار شیعه و مردم استان کرمان شده است که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

امروزه در کنار مسائل مربوط به مذاکرات هسته‌ای، استکبار جهانی جنجال دیگری را با وارد کردن اتهامات واهی در خصوص نقض حقوق بشر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به صورت برنامه ریزی شده‌ای دنبال می‌کند.

35 سال پیش در ایران یک انقلاب عظیم با هدایت و رهبری مرجع بزرگ دینی حضرت ایت الله امام خمینی (ره) پیروز شد و متعاقب آن یک نظام سیاسی نوین شکل گرفت.

موحد با بیان اینکه ماهیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ظلم ستیزی، مبارزه با استکبار و مقابله با سلطه‌جویی در نظام بین‌الملل است، گفت: طبیعی است چنین تجربه ارزشمندی با این هویت به ذائقه استکبار جهانی خوش نخواهد آمد؛ لذا به دشمنی با این نظام مقدس پرداختند و انواع توطئه ها و دسیسه ها را بکار بردند تا این تجربه و الگوی جهانی را منزوی و نابود کنند.

استکبار جهانی در ابتدای انقلاب با تجهیز و پشتیبانی از گروهای تجزیه طلب سعی بر اداره و تجزیه نقاطی از کشور را داشت و همزمان گروهک های تروریستی و الحادی و منافقین را تشکیل و سازماندهی کردند تا در مقابل این ملت قیام مسلحانه داشته باشند و دست به ترور شخصیت ها و اندیشمندان برجسته این کشور زدند به خیال واهی که می توانند به بنیان های فکری و اندیشه های این نظام آسیب وارد کنند.

استکبار جهانی پس از مایوس شدن از اقدامات مسلحانه داخلی خود در ابتدای انقلاب با تجهیز رژیم بعث عراق اقدام به حمله نظامی علیه ملت ایران نمودند و پس از آن شروع به تحریم های ظالمانه و ضدحقوق بشری خود برای جلوگیری از نفوذ و اثربخشی این انقلاب در سرتاسر جهان کردند.

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: رسانه‌های غربی از همان ابتدای انقلاب اسلامی با دادن شعار نقض حقوق بشر در ایران سعی بر مخدوش کردن چهره این نظام داشتند.

جمهوری اسلامی ایران در تمامی مقاطع به صورت مستند و مستدل و با دلایل کافی به استکبار جهانی پاسخ داده است، اما به رغم دادن پاسخ‌های قانع‌کننده غرب همچنان بر طبل اتهام زنی خود علیه کشور ایران می‌کوبد.

موحد در خصوص تاریخچه اعلامیه جهانی حقوق بشر سازمان ملل متحد گفت: پس از جنگ جهانی دوم یکسری از کشورها که پیروز جنگ بوده اند کمیسیونی تشکیل دادند و یک بیانه سی ماده ای را به مجمع عمومی سازمان ملل متحد ارائه و مورد تصویب قرار دادند.

وی ادامه داد: این اعلامیه بر اساس فکر و اندیشه‌های امانیسمی غرب شکل گرفت و ارزش‌ها و باورهای سایر ملت‌ها خصوصا دولت‌های اسلامی در آن جایگاهی ندارد.

موحد عنوان کرد: نگاه حقوق بشر در نظام جمهوری اسلاامی ایران، یگ نگاه الهی و مبتنی بر ارزش‌ها و باورهای اعتقادی است.

وی افزود: حقوق بشر یک کرامت و فضلیت الهی است که خالق هستی به انسان هدیه کرده و در آیه لقد کرمنا بنی ادم در سوره اسراء بر این موضوع تاکید شده است.


وی گفت: متاسفانه حقوق بشر غربی به اغراض سیاسی آغشته شده و با دسته‌بندی دنیا به سه گروه دوست، رقیب و دشمن، ملت‌هایی که در مقابل استکبار جهانی ایستاده‌اند متهم به نقض حقوق بشر می‌شوند.

این مقام قضایی گفت: تاسف برانگیز این است که کشورهایی همچون آمریکا که جنایات آن در سرتاسر دنیا بر کسی پوشیده نیست به عنوان پرچم دار حقوق بشر در دنیا است.

موحد اعلام کرد: اتهام‌زنی درباره نقض حقوق بشر در ایران حلقه‌ایی از توطئه‌های استکبار جهانی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است و ملت فهیم ایران باید با هوشیاری و تدبیر این توطئه دشمن را نیز خنثی کنند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: تلاش داریم در این سفر از نزدیک مسائل و مشکلات قضائی شهرستان را دنبال کنیم و نقاط قوت را تقویت و مشکلات و موانع را با برنامه ریزی مرتفع نماییم تا همکاران بتوانند خدمات قضایی با کیفیت بالاتری را به مردم ارائه نمایند.

وی دو مقوله امنیت و عدالت را مورد تاکید قرار داد و گفت: برقراری عدالت و امنیت موجب توسعه معنوی در هر جامعه‌ای می‌شود.

وی خطاب به قضات و مسئولین امنیتی شهرستان بم گفت: امنیت مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند و اجازه ندهند عناصر و افرادی دست به اقداماتی بزنند که موجب سلب امنیت و آرامش مردم گردد وبایستی از تمام امکانات بهره جست تا امنیت را به مردم هدیه نماییم.

موحد خاطر نشان کرد: سرعت، دقت و قانون مداری در رسیدگی به پرونده‌ها باید سرلوحه کار قضات و مسئولین قضایی استا قرار گیرد.
......................
نوید رهایی
26 آبان 1393


نگاهی به مبانی فکری «داعش»


(تعداد کل صفحات:232)      [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [...] 
طبقه بندی: اخبار ایران و جهان،  حقوق بشر،  آرشیو 93، 
برچسب ها: حقوق بشر، دادگستری كرمان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی