نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

این بار نیز انگلستان چماقی بر سر رجوی ها فرو آورد. مریم قجر که سرمست آن خیالات بود، عزم سخنرانی در انگلیس را نیز در سر می پروراند. و گویا به دنبال فرصت مغتنمی برای خزیدن به جیب پالتوهای لردهای انگلیسی بود. ولی نشد که بشود …

پای مریم رجوی در آستانه ورود به انگلستان قلم شد
 
صدای آخ … را ما هم شنیدیم. صدا، صدای سوزش و درد، مهر ورود ممنوع بر پیشانی مریم قجر به انگلستان بود.
رجوی در یکی از نشست های عمومی که داشت، می گفت: اگر با انقلاب ایدئولوژیک نیایید (یعنی اگرسرسپرده نباشید) سوسک می شوید (یعنی خسرالدنیا و الاخره می شوید). ما که به همه چیز فرقه رجوی پشت کردیم و عطایش را به لقایش بخشیدیم . و سوسک هم نشدیم. ولی سئوال این است ، رجوی که بانی این بحث بود چرا از جلگه سوسکان خارج نمی شود ؟!
 
مریم قجر که به پشتوانه دلارهای سیاه در دادگاه فرانسه تبرئه شد، سرمست از خیالات واهی بازگشایی درهای جهان، برای چندمین بار خود را آلت دست لابی اسرائیلی – آمریکایی قرار داد و سناریوی تکراری ساخت سلاح اتمی در ایران را درشوهای تبلیغاتی که البته خوراک تلویزیونهای اقماری همان لابی هاست را پیاده کرد و خود را به تمام و کمال عرضه نمود .
 
سخنان مقام آمریکایی که گفت : ” رجوی مسائلی را دررابطه با ایران مطرح کرد که به هیچ وجه عرفا ما نمی توانستیم به ایران نسبت دهیم . ” فراموش شدنی نیست .
 
سیاست چماق و هویج این لابی ها درس های فراموش نشدنی به رجوی داده است ولی تمایل عجیب و غریب این فرقه برای عرضه کردن خود جای بسی تعجب است !!!
 
این بار نیز انگلستان در پی آن هویج فرانسه، چماقی بر سر رجوی ها فرو آورد. مریم قجر که سرمست آن خیالات بود، عزم سخنرانی در انگلیس را نیز در سر می پروراند. و گویا به دنبال فرصت مغتنمی برای خزیدن به جیب پالتوهای لردهای انگلیسی بود. ولی نشد که بشود …
 
صدای آخ … را ما هم شنیدیم. صدا، صدای سوزش و درد، مهر ورود ممنوع بر پیشانی مریم قجر به انگلستان بود.
 
دادگاه تجدید نظر و دادگاه عالی انگلیس نسبت به حکم تجدید نظر اعلام کردند : رای اعلام شده ” عادلانه” و ” مناسب” بوده است.
 
” لرد سامپشن” از مخالفان تجدید نظر در حکم، طی سخنانی گفت: ” انگلیس بیش از ۱۵۰سال با ایران روابط دشواری داشته است. شاید با گذشت زمان خیلی موارد حل شوند اما چنین مواردی به غرور ملتی با فرهنگ باستانی نظیر ایران آسیب می رساند”.
 
” لرد نوبرگر” رییس دادگاه عالی انگلیس نیز در این زمینه اظهار داشت: ” تصمیم وزارت کشور در عدم مجوز ورود به مریم رجوی غیر قانونی نبوده است” .
 
باشد، که درسی فراموش نشدنی برای وطن فروشان فرو مایه باشد.

حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران
هفدهم نوامبر ۲۰۱۴

 ..............................
نوید رهایی
27 آبان 93طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  حامیان اروپایی رجوی،  حامیان فرقه رجوی، 
برچسب ها: دادگاه عالی انگلیس، حسینی، انجمن نجات، مرکز تهران،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی