نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 3 آذر 1393
رجوی طی یک سخنرانی صوتی که برای اسیران نگون بخت لیبرتی پخش شد به ارعاب اسیران لیبرتی وتهدید جداشدگان و منتقدین سازمان پرداخت و به اسیران لیبرتی دستور باقی ماندن درلیبرتی تا مرگ آخرین نفر را داده است!

رجویرجوی

باید به رجوی جنایتکار گفت دیرنخواهد بود روزی که پاسخگوی جنایات خود خواهی بود و اسیران نگون بخت لیبرتی و خانواده های آنها به همراه جدا شدگان ترا به محاکمه خواهند کشاند.

تهدید به قتل جدا شدگان توسط رجوی و ابراز سوزش از شکست خوردنش

رجوی طی یک سخنرانی صوتی که برای اسیران نگون بخت لیبرتی پخش شد به ارعاب اسیران لیبرتی وتهدید جداشدگان و منتقدین سازمان پرداخت و به اسیران لیبرتی دستور باقی ماندن درلیبرتی تا مرگ آخرین نفر را داده است!
رجوی در این سخنرانی صوتی که درپناهگاه امن وی ضبط شده بود درحالیکه مثل همیشه دربیرون میدان بود به اسیران نگون بخت لیبرتی دستور داد که باید مانند امام حسین بجنگند وکشته بشوند . رجوی این جنایتکار و شکنجه گر وخائن به میهن درحالیکه شکست خورده و درمانده بود فریاد می کشید و بخود می پیچید و آسمان وریسمان را بهم می بافت . وی که تمام تحلیل ها وگفته هایش اشتباه ازآب درآمده است به هر خس وخاشاکی چنگ می زند و اینکه مالکی از نخست وزیری به مشاورنخست وزیری تبدیل شده است را پیروزی خود می نامد وبه خودش تبریک می گوید، این تبریک گویی رجوی نشانه استیصال وی وشکست وی است . رجوی دراین سخنرانی ،که تا کنون  درسایت های اصلی فرقه مجاهدین منعکس نشده است  وفقط ازتلویزیون فرقه وسایت های فرعی منعکس شده است ،عکس های جدا شدگان را بنمایش درآورد وبه تهدید آنها مبادرت کرد و با وقاحتی بی سابقه دستور کشتن و «به کیفر شایسته و به جزای عمل رساندن یک یک» جدا شدگان سازمان و شورا را سر داد  .
باید به رجوی ودستگاه سرکوب وشکنجه اش گفت زهی خیال باطل، شما فقط اسیران لیبرتی را درچنگال خود دارید اگرلحظه ای دست ازشستوی مغزی ودربند کشیدن آنها بردارید وبگذارید آنها آزادانه فکرکنند ویک نامه ازخانواده ودوستان خود دریافت کنند ویا تلفنی ازبستگان خود داشته باشند وازعواطف گرم خانوادگی برخوردارشوند وکمی آزادی را احساس کنند دیگرتن به اسارت دستگاه سرکوب وشکنجه تو نمی دهند چه رسد به جداشدگان وفراریان ازچنگال تو که تصمیم گرفته اند آزاد زندگی کنند. آنها هرگز مرعوب تهدیدات تو و دستگاه شکنجه ات نخواهند شد وهمچنان به افشاگیری علیه تو و فرقه مخرب و کنترل ذهن و جسم تو، همت خواهند گماشت. رجوی همیشه اسیران فرقه اش را تهدید کرده بود اگرشکست بخورد جدا شدگان راخواهد کشت . دراین سخنرانی ازسوزش و بهم پیچیدن رجوی مشخص شد که چگونه سخت شکست خورده است که به تهدید وقیحانه و بی سابقه و دستور کشتن و «به کیفر شایسته و به جزای عمل رساندن یک یک» جدا شدگان سازمان و شورا می کند . ازآنجا که خودش همیشه فراری بوده است وهیچگاه پاسخگوی جنایاتش نبوده است ، دستور دادن و قمپز درکردن برایش راحت وبدون درد سر است . رجوی دراین سخنرانی برای مغزشویی اسیران لیبرتی ازاعدام ریحانه جباری وزنانی که اسید پاشی شده بودند سوء استفاده کرد، درحالیکه باید به رجوی گفت مگردر داخل اسارتگاه اشرف خودت نبودی که مرجان اکبری این دخترجوان با آرزوهایش را مجبور به خودکشی کردی ؟ مگر تو نبودی که مهری موسوی این زن قهرمان را زیر مشت ولگد گرفتی ودرنهایت به او قرص سیانور خوراندی ؟ مگر تو نبودی که زن قهرمان مینو فتحعلی را کشتی و اسمش را بعنوان کشته های بمباران امریکایی ها درتلویزیون خودت اعلام کردی ؟ و به کشته دادن های دیگر...وجنایات دیگرازجمله دستور به خودسوزی های 17ژوئن نمودی ، مگرتو دستور خود سوزی دخترجوان و نگون بخت ندا حسنی را ندادی ؟ مگر تو دستور خود سوزی زن بیمار صدیقه مجاوری را ندادی ؟ مگراین 2خانم در اثر دستور تو به خودکشی جزغاله نشدند ؟ مگر مرضیه باباخانی و چند ده مرد دیگر در کشورهای اروپایی  بدستور تو خودسوزی نکردند؟ که چهره ها وبدنشان به شکل دلخراشی سوخت وآسیب های فراوانی دیده اند که روزگار را علی رغم صدها عمل جراحی با زجر سپری می کنند ،اینها وبسیاری از جنایات پنهان وآشکار تو از جمله جدا سازی واسیر کردن دختران وپسران وفرزندان از والدین وخواهران و برادارانشان توسط شخص جنایتکار و بیرحم توانجام گرفته ومی گیرد و چگونه است درحالیکه مادران و پدران درفراق عزیزانشان وبرای آزادی آنها ازلیبرتی روزشماری ولحظه شماری می کنند ونگران ازتهدیدات جدی نسبت به حفاظت جان عزیزانشان هستند ،بجای انتقال اسیران لیبرتی به کشورثالث ولی تو مستمرمانع تراشی می کنی و دستوربه ماندن درقتلگاه لیبرتی وکشته شدن آنها تا آخرین نفرمیکنی !
باید به رجوی جنایتکار گفت دیرنخواهد بود روزی که پاسخگوی جنایات خود خواهی بود و اسیران نگون بخت لیبرتی و خانواده های آنها به همراه جدا شدگان ترا به محاکمه خواهند کشاند.
زهراسادات میرباقری
منبع خبر:  انجمن نجات مرکز تهران
......................................
نوید رهایی
03 آذر 93

طبقه بندی: آرشیو 93،  تهران،  زنان،  خانم زهرا سادات میرباقری،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: سوز و گداز رجوی و تهدید جداشدگان، رجوی، جداشدگان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی