نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 4 آذر 1393
از قرار معلوم کنترل لیبرتی به خاطر کوچکی آن به شکلی که در اشرف میسر بود امکان پذیر نیست و خبرها به سرعت پخش میشوند و رهبران فرقه با این جداسازی ها تلاش میکنند تا ارتباط افراد را با یکدیگر به حداقل ممکن برسانند ...

نوید رهایی: کمپ لیبرتی

خبرهای رسیده از درون اردوگاه لیبرتی، محل استقرار نیروهای فرقه رجوی در عراق، حکایت از هرچه سخت تر شدن ضوابط داخلی و محدودیت ها دارد. لازم به ذکر است که این اردوگاه در مقایسه با پادگان اشرف بسیار کوچکتر است اما با این حال در داخل آن و بین یکان های مختلف تقسیم بندی و حصار کشی شده و هر کس بخواهد از یک یکان به یکان دیگر برود باید حین عبور فرم ویزا با امضای بالاترین مسئول یکان مربوطه را در دست داشته باشد.
 
 مسئولین در این رابطه توضیح داده اند که این کار بخاطر جلوگیری از محفل زدن و گسترش بحث های مسئله داری صورت گرفته است. از قرار معلوم کنترل لیبرتی به خاطر کوچکی آن به شکلی که در اشرف میسر بود امکان پذیر نیست و خبرها به سرعت پخش میشوند و رهبران فرقه با این جداسازی ها تلاش میکنند تا ارتباط افراد را با یکدیگر به حداقل ممکن برسانند. در ضمن مسئولین به شدت کنترل میکنند تا افراد به غیر از با مسئول خود با کس دیگری صحبت نکنند و اگر مشاهده شود که دو نفر رابطه دوستانه برقرار کرده اند فورا یکان یکی از آنها را تغییر میدهند.
 
 یکی از بهانه های فرقه رجوی برای مرگ های مشکوک در اردوگاه لیبرتی عدم دسترسی به دارو و امکانات درمانی است. تاکنون بیش از ۲۰ نفر در این اردوگاه فوت نموده اند که سازمان علت را نبودن تجهیزات پزشکی عنوان نموده است. این موضوع از جانب بنیاد خانواده سحر پیگیری شد و مشخص گردید که دولت عراق سه بیمارستان را برای مداوای بیماران ساکن لیبرتی معین کرده است که آنها میتوانند هر زمان که بخواهند فرد بیمار را با امکاناتی که دولت عراق فراهم کرده است به یکی از این بیمارستان ها منتقل نموده و در صورت نیاز بستری کنند.
 
 در این خصوص سازمان عمدا از این امکانات استفاده نمیکند و مسائل امنیتی را بهانه قرار داده و مانع انتقال بیماران به بیمارستان های مشخص شده در بغداد می گردد. هدف از این کار هم بر همگان روشن است چرا که مسعود رجوی اعتقاد دارد مرده افراد سود بیشتری از زنده آنان دارد. از نظر او اگر این افراد که عمدتا مسئله دار هستند از لیبرتی بیرون بروند و زنده بمانند، با وی ضدیت خواهند ورزید اما اگر بمیرند میتواند از خون و جنازه آنها سوء استفاده تبلیغاتی نموده و مظلوم نمائی کند.
 
 موضوع دیگری که در خصوص فرقه رجوی در عراق قابل توجه است میزان منفور بودن این فرقه در میان مردم این کشور است. هرچه ماهیت و عملکرد این فرقه بیشتر برملا میگردد میزان تنفر مردم عراق از این فرقه هم بیشتر میگردد. بعد از حمایت آشکار سازمان مجاهدین خلق از فرقه تروریستی موسوم به داعش که مردم بیگناه عراق را به خاک و خون کشید، خشم و نفرت مردم این کشور از فرقه رجوی ابعاد بیشتری گرفت به طوری که مطلع شدیم اخیرا مردم مانع از دفن مردگان این فرقه در قبرستانی در کربلا شدند و آنان مجبور گردیدند اجساد خود را در خانقین به خاک بسپارند.
 
منبع: سایت بنیاد خانواده سحر
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ طبقه بندی: اخبار،  آرشیو 93،  افشاگری،  آشنایی با فرقه رجوی،  لیبرت نیوز، 
برچسب ها: زندگی در اردوگاه لیبرتی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی