نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

طی دو هفته گذشته در دو مرحله ۲۲۳ نفر(۱۱۸ نفر در یک مرحله و ۱۱۵ نفر در یک مرحله) از اعضای تحت اسارت فرقه رجوی در کمپ لیبرتی عراق به «تیرانا» پایتخت آلبانی منتقل شدند.  گفته می‌شود که حدود ۵۰ نفر از این افراد بیمار و کهنسال هستند و ۵۰ نفر دیگر نیز افرادی را شامل می‌شود که نارضایتی آنها از سازمان و درخواست جدایی‌شان …

از ۲۳۳ نفر انتقالی به آلبانی حدود پنجاه نفر بیمار و پنجاه نفر دیگر ناراضی هستند
از ۲۳۳ نفر انتقالی به آلبانی حدود پنجاه نفر بیمار و پنجاه نفر دیگر ناراضی هستند

خبرگزاری های فارس و ایرنا، بغداد
بیست و هشتم نوامبر ۲۰۱۴

انتقال ۲۳۳ نفر از اعضای منافقین به آلبانی/ جزئیات انتقال اعضا به کشورهای دیگر
 خبرگزاری فارس، بیست و هشتم نوامبر ۲۰۱۴
در حالی ۲۳۳ نفر از اعضای منافقین طی ۱۰ روز گذشته به آلبانی منتقل شده‌اند که بیشتر آنها را افراد مریض و کهنسال و ناراضی این سازمان تشکیل می‌دهند.
 به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، طی دو هفته گذشته در دو مرحله ۲۲۳ نفر(۱۱۸ نفر در یک مرحله و ۱۱۵ نفر در یک مرحله) از اعضای تحت اسارت فرقه رجوی در کمپ لیبرتی عراق به «تیرانا» پایتخت آلبانی منتقل شدند.
گفته می‌شود که حدود ۵۰ نفر از این افراد بیمار و کهنسال هستند و ۵۰ نفر دیگر نیز افرادی را شامل می‌شود که نارضایتی آنها از سازمان و درخواست جدایی‌شان سالهاست مطرح بوده و عملاً از مهره‌های سوخته و بی مصرف سازمان به حساب می‌آیند.
 طی دو سال گذشته نیز تعداد ۱۰۰ نفر از اعضای سازمان به آلمان منتقل شده و تحت نظر مقامات امنیتی آلمانی زندگی و فعالیت خود را دارند.
 گفته می‌شود که آمریکا نیز برای پذیرش ۱۰۰ نفر از آنها اعلام آمادگی کرده اما هنوز فعالیتی در این خصوص صورت نگرفته است.
 به گزارش فارس علیرغم اینکه سران سازمان منافقین توانایی جابجایی اعضای خود به اروپا و آمریکا را دارند اما تمایلی به این کار نداشته و تنها افراد غیر قابل استفاده را به بیرون از عراق منتقل می‌کند.
 گفتنی است تمام تلاش سران سازمان منافقین بر این است که شاکله اصلی سازمان در عراق حفظ شده و به آن آسیبی نرسد و دچار فروپاشی نشود.
 انتهای پیام/
 ***
 انتقال گروهی از منافقین کمپ لیبرتی بغداد به آلبانی
 خبرگزاری ایرنا، بیست و هشتم نوامبر ۲۰۱۴
بغداد – ایرنا – براساس گزارش منابعی در عراق، ۲۳۳ تن از اعضای گروهک تروریستی منافقین در دو مرحله طی هفته گذشته، از کمپ لیبرتی بغداد خارج شده و به آلبانی منتقل شدند.
 یک منبع به خبرنگار ایرنا گفت، در میان این گروه ۲۳۳ نفری تعدادی از اعضای ناراضی این گروهک هم حضور دارند که احتمال داده می شود بعضی از آنها در آلبانی از جمع این افراد جدا شوند.
 گروه ۲۳۳ نفری که هفته گذشته بغداد را ترک کرده اند، با هماهنگی کمیساریای عالی امور پناهندگان به آلبانی رفته اند. با اینحال هنوز ۲۵۰۰ تن از اعضای این گروهک در کمپ لیبرتی هستند.
 اعضای منافقین سال گذشته به دنبال سالها پافشاری گروهی از خانواده های قربانیان انتفاضه زمان صدام در سال۱۹۹۱ میلادی در شمال و جنوب عراق، از اردوگاه اشرف به کمپ لیبرتی در اطراف فرودگاه بین المللی بغداد منتقل شدند.
 خانواده های قربانیان انتفاضه عراق، مدارک و اسنادی علیه این گروهک تروریستی مبنی بر مشارکت در سرکوب و قتل فرزندان و عزیزانشان را به دادگاههای صالحه در عراق ارائه و تشکیل پرونده های متعددی داده اند.
 کردها و شیعیان جنوب عراق که می گویند، بیشترین هزینه اقدامات تروریستی اعضای این گروهک را پرداخته اند، با شکایات متعدد در دادگاههای مختلف و برگزاری چندین همایش و کنفرانس طی سالهای گذشته ، تلاش کرده اند سران آن را بخاطر مشارکت در جنایات صورت گرفته توسط ارتش بعثی ، به دادگاه کشانده و به اتهام جنایات جنگی محاکمه کنند.
صدام ، بعد از حمله نیروهای ائتلاف بین المللی برای آزاد سازی کویت در سال ۱۹۹۱ میلادی بزرگترین حرکت اعتراضی ملت عراق موسوم به انتفاضه شعبانیه را در شمال و جنوب عراق توسط کردها و شیعه ها، سرکوب کرد که براساس اسناد و مدارک موجود، ارتش بعث صدام با مشارکت گروهک منافقین دست به کشتار وسیعی زدند.
منافقین، گروه ناراضی اوایل انقلاب، ابتدا علیه جمهوری اسلامی ایران اعلان جنگ مسلحانه و بعد از مدتی نیروهایش را به عراق منتقل کرد که به تازگی خاک ایران را مورد تجاوز قرار داده بود. آنها در طول جنگ تحمیلی هشت ساله ، در کنار ارتش بعثی علیه ایران جنگیدند.

2014/11/28 by Iran Interlink
.........................................

نوید هایی
1393/09/07
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  لیبرتی، آلبانی،  لیبرت نیوز،  اخراج و انتقال، 
برچسب ها: انتقال گروهی از منافقین کمپ لیبرتی بغداد به آلبانی، تیرانا،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی