نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : شنبه 8 آذر 1393
   قرآن های بمب‌گذاری شده داعش در عراق

کمیته امنیتی در شورای استانداری «دیالی» از کشف شمار زیادی از قرآنهای بمب‌گذاری شده داعش در مناطق آزاد شده «السعدیه» و «جلولاء» خبر داد.
   قرآن های بمب‌گذاری شده داعش در عراق

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، کمیته امنیتی در استان «دیالی» عراق از کشف چندین قرآن بمب‌گذاری شده از سوی تکفیری‌های داعش در برخی مساجد خبر داد.

شبکه العربیه به نقل از «سید صادق الحسینی» رئیس کمیته امنیتی در شورای استانداری دیالی نوشت که این کمیته پس از آزادی دو منطقه «السعدیه» و «جلولاء» و در هنگام گشت‌زنی و بررسی موقعیت‌ها در مناطق آزاد شده به دلیل احتمال وجود کمین‌هایی از سوی تروریست‌ها و مین‌گذاری‌ها، این قرآنهای بمب‌گذاری شده را کشف کرد.

وی افزود: این بمب‌گذاری‌ها بیانگر روحیه جنایتکارانه تکفیری‌ها و اهانت به مقدسات به بهانه دستیابی به اهداف تخریبیشان است. زیرا کار گذاشتن بمب در قرآنها اهانت به قرآن و دین حنیف اسلام است.

بر اساس این گزارش، چند تیم متخصص مواد منفجره مسئولیت خنثی کردن بمب‌های کار گذاشته شده در این قرآنها را برعهده گرفته است.

نیروهای امنیتی عراق و پیشمرگه موفق شدند در 24 نوامبر گذشته، دو منطقه السعدیه و جلولاء را کاملا از دست تکفیری‌ها آزاد کنند.

خبرگزاری فارس
........................
1393/09/08

طبقه بندی: آرشیو 93،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  اخبار،  اخبار ایران و جهان، 
برچسب ها: قرآنهای بمب‌گذاری شده داعش،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی