نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

گروه تروریستی داعش پس از بستن مدارس استان رقه در سوریه، در حال شستشوی مغزی و آموزش کودکان برای انجام عملیات تروریستی است. برخی از خانواده‌های سوری به اجبار کودکان خود را در اختیار داعش قرار داده‌اند، و برخی از این کودکان نیز از مناطق مختلف سوریه ربوده شده اند.

داعش کودکان را 45 روزه شستشوی مغزی می‌دهد
داعش کودکان را 45 روزه شستشوی مغزی می‌دهد
 
به تازگی فیلمی از آموزش کودکان سوری در اردوگاه‌های داعش در رقه منتشر شده است.
در این فیلم، ده ها کودک نقاب دار در حمایت از داعش فریاد می‌زنند و با ابوبکر بغدادی سرکرده این گروه تروریستی بیعت می‌کنند.
گروه تروریستی داعش پس از تصرف رقه، مدارس این استان را بست و به ارعاب ساکنان آن پرداخت.
روزنامه "القدس العربی" چاپ لندن تأکید کرد که برخی از خانواده‌های سوری به اجبار کودکان خود را در اختیار داعش قرار داده‌اند، و برخی از این کودکان نیز از مناطق مختلف سوریه ربوده شده اند.
بر اساس این گزارش، داعش اردوگاه‌هایی را برای کودکان زیر 16 سال اختصاص داده است که بیشتر آنها در شهر "طبقه" در حومه غربی رقه قرار دارد.
داعش در هر دوره آموزشی، به 250 تا 350 کودک نحوه استفاده از بمب، ساخت مواد منفجره و استفاده از انواع سلاح را می‌آموزد، و بسیاری از آنان را هم برای عملیات انتحاری آماده می‌کند.
نخستین دوره آموزشی معمولا 45 روزه است که طی آن کودکان کاملا شستشوی مغزی می شوند، و تفکرات افراطی این گروه تروریستی را می آموزند.
پس از آن کودکان به مدت 3 ماه به یکی از اردوگاه های آموزش نظامی فرستاده می شوند تا استفاده از انواع سلاح و مهمات و بمب را بیاموزند.
در این اردوگاه‌ها مربیان کودکان را برای وظایف مختلف تقسیم بندی می کنند؛ به صورتیکه برخی از آنان برای حملات انتحاری، برخی برای ساخت بمب، و برخی هم برای جنگیدن آموزش می بینند.

 العالم

1393/09/08طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  منافقین، داعش، تكفیری، سلفی،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: شستشوی مغزی، داعش، كودكان،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی