نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

شبکه تلویزیونی «پرس تی‌ وی» امروز طی گزارشی از آموزش اعضای سازمان تروریستی منافقین توسط عوامل رژیم صهیونیستی در اردن بمنظور سازماندهی حملات تروریستی در ایران و عراق خبر داد.

 آموزش منافقین توسط اسرائیل در اردن برای انجام حملات تروریستی در ایران و عراق
«پرس تی‌وی» گزارش داد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رژیم صهیونیستی در حال آموزش اعضای گروه تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) در مرز اردن با عربستان سعودی است.

بنابر اعلام شبکه تلویزیونی پرس تی‌وی، هدف اسرائیل از آموزش اعضای مجاهدین خلق (منافقین) سازماندهی و انجام حملات تروریستی از سوی این گروه در ایران و عراق است.
به گفته منابع آگاه که خواسته‌اند نامشان فاش نشود، تروریست‌های گروه مجاهدین خلق (منافقین) در حال آموزش چگونگی و نحوه انجام حملات تروریستی در خاک ایران و عراق هستند و عوامل اسرائیلی آموزش‌های تکنیکی و فن‌آوری اطلاعات (IT) در این خصوص را به آنها ارائه می‌دهند.
بر اساس این گزارش، این نخستین بار است که خبر آموزش تروریست‌های منافقین در اردن و در منطقه مرزی با عربستان سعودی فاش می‌شود.
در اخباری که پیش از این منتشر شده‌ بود، اعلام شده بود که افراط‌گرایان پیش از عزیمت به سوریه و عراق و پیوستن به گروه‌های تروریستی تکفیری نظیر القاعده، جبهه النصره و داعش در اردن آموزش نحوه بمب‌گذاری می‌بینند.
..................
93/09/10
طبقه بندی: اخبار،  اخبار ایران و جهان،  آرشیو 93،  افشاگری،  اسراییل، مجاهدین،  گروه تروریستی، 
برچسب ها: پرس تی‌وی، مجاهدین خلق (منافقین)، آموزش منافقین توسط اسرائیل،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی