نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

آقای نادر نادری

در سالروز تاسیس سازمان در تولت های عمومی پارک ملت در قسمت توالت های فرنگی عکس خواهر مریم را نصب کردن و مورد استقبال هموطنان قرار گرفته به دلیل کمبود دستمال توالت یا در باغ وحش تهران بزرگ بروشورهای خواهر مریم با تراکت های همراه آن پخش شده و مورد خنده میمون ها قرار گرفته ...

آخه مردک نصب عکس های مریم قجر در تولت های عمومی شد حمایت؟
سرگیجه رجوی در پی شکست های متعدد توسط جداشدگان یا عدم سلامت عقلانی

هرکس ذره ای سواد سیاسی داشته باشد خوب می داند که رجوی الان در کدام مرحله حیاتی است البته عدم سلامت عقلانی بهترین فرصت برای تغییر ساختار رهبری و بهتر بسته شدن پرونده سازمان است و هم برای رجوی بهترین فرصت برای تخفیف در مجازات است.
این مردک آنچنان از حمایت خلق قهرمان حرف می زند انگار که روزانه تظاهرات میلیونی در حمایت از او و ملکه بی تاج تخت در ایران برپا است. البته چرا حمایت های هست که نمی شود کتمان کرد مثلا در سالروز تاسیس سازمان در توالت های عمومی پارک ملت در قسمت تولت های فرنگی عکس خواهر مریم را نصب کردن و مورد استقبال هموطنان قرار گرفته به دلیل کمبود دستمال توالت یا در باغ وحش تهران بزرگ بروشورهای خواهر مریم با تراکت های همراه آن پخش شده و مورد خنده میمون ها قرار گرفته.

آخه مردک نصب عکس های مریم قجر در تولت های عمومی شد حمایت؟ جالب این جاست که با آب تابی هم اعلام کرده که در بخش تولت های فرنگی. چه شوق و ذوقی هم می کنند. توی این ۳۰ سال راستی یک مورد حمایت عمومی در ایران به اسم شما شد؟ کدام خلق قهرمان؟
در این سی سال گذشته حتی گروه های چپ مارکسیستی حرکت ها و حمایت هایی داشتن اما حتی یک مورد مردم ایران از شما حمایت نکردند. اگر اینقدر مطمئن هستی که مورد حمایت مردم ایران هستی و پایگاه مردمی داری یک تظاهرات صد نفره به اسم خودتان راه بیندازید همان مردم کوچه بازار که حتی مخالف رژیم هستند لت پارشان می کنند. تجربه اش را که داری در زمان عملیات های داخله اکثر تیم ها توسط مردم عادی دستگیر شدن یا عملیات عقیم شد، بطوری که مردم ایران را در نشست های طعمه لعن نفرین می کردی، تهدید می کردی.

وقتی میگم عدم سلامت عقلانی شک ندارم. آخه کدام تحلیل تو درست بود؟ یادت هست که دستتو گذاشته بودی روی کلت اهدائی صدام حسین می گفتی کاری خواهم کرد که رفسنجانی و ... پا برهنه سر برهنه بیایند اشرف و به شما التماس کنند (حساب آن کوره است برای فلان خودش ) دیدی که نه رفسنجانی پا برهنه آمد نه ... نه معذرت می خواهم یادم نبود خودشان وقت نکردن بیآیند سفیرشان را فرستادن خدمت شما به قرارگاه اشرف.

شما دامن پوشیده بودید نشد بخدمت شما شرف یاب شوند همین چند روز پیش بود که سفیر ایران در عراق با یک لبخند پر معنا در اشرف عکس انداخته بود اما پا برهنه سر برهنه هم نبود با کت شلوار برند گران قیمت هم تشریف آورده بودن خدمت شما برای التماس که رژیم را سرنگون نکنید .

زرشک با یک طرم طرقی هم آمار می دهی که کسی درخواست جدا شدن نداده با یک مارش درخواست جدائی. صفر درخواست رفتن به کشور ثالت. یک نفر اخراجی. یک نفر پس این هواپیما های که ۱۲۰ نفر را میاورد از کدام سازمان جدا شده؟ نکند از سازمان مجاهدین خلق شاخ افریقا جدا شدن؟ هنوز جوهر پیام شما خشک نشده هواپیما ها حرکت کردن به چه چیز می بالید.

سازمانی که مردمی باشد هیچ وقت از آن کم نمی شود به او افزوده می شود سازمان مردمی و انقلابی و دمکراتیک رویش و سبزینگی دارد به او افزوده می شود نه به اینکه خوشحال باشد که تعداد کمی جدا شدن در این ۱۴ سال یک مورد پیوستی داشتی تو که از حمایت و محبوبیت سازمان در میان مردم ایران دم می زنی سازمانی که رویش ندارد پس مردمی نیست حتی طبق آماری که می دهند دوستان داعشی شما که وحشی ترین گرو شناخته شده اند محبوبیت شان از شما بیشتر است طبق آمار بدست آمده توسط رسانه های غربی اعلام شده ماهیانه هزار پانصد نفر به آنها می پیوندند. همین داعشی ها که تفاله های شما بودن و در شکل گیریشان نقش بسزایی داشتید فکر کنم با این پیام اگر کلمه به کلمه اش دقت کنیم روزها جای بحث دارد و می توان شمارش معکوس مرگ دیکتاتوری تو و آن زن هدیه شده ات را به شمارش انداخته منظر باش همین نفرات رسیده به آلبانی چطور طومارت را در هم خواهند پیچید چون چشمشان به دنیای بیرون باز شد و تمام شد سیطره تشکیلاتی گشتاپوی تو و سازمانت منتظر باش

نادر نادری، وبلاگ آیندگان، فرانسه
.....................
11 آذر 1393طبقه بندی: آرشیو 93،  جداشدگان از فرقه رجوی،  پرونده،  نجات یافتگان،  آقای نادر نادری، 
برچسب ها: نادر نادری، وبلاگ آیندگان، فرانسه،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی