نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 11 آذر 1393
یکی از گزاره ها این است که در یکی از حملات موشکی به مقرهای منافقین بخشی از صورت مسعود رجوی دچار سوختگی شده و چهره ای مشمئز کننده از وی ساخته است.

ریزش گسترده ساختار انسانی منافقین با حضور خانواده‌ها در عراق

اعتراف سازمان به شکنجه روانی بودن حضور خانواده ها برای آنها خود گویای این مسئله است که چه لطماتی از این حیث به سازمان وارد می شود ...

چرا چهره مسعود رجوی را دیگر کسی نمی بیند؟

آفتاب: به نقل از موسسه راهبردی دیده بان، یکی از مسائل مهم مربوط به گروهک تروریستی منافقین، پنهان شدن مسعود رجوی از فضای عمومی و پادگان های آنها است.
در این خصوص اظهارت نظرات متفاوتی صورت پذیرفته و بعضاً در مواردی خود سازمان هم موج سواری هایی را به بهانه اخباری چون کشته شدن رجوی صورت داده است.

با این حال آنچه قریب به واقعیت است تلفیقی از دو گزاره می باشد که در ذیل به آن اشاره می کنیم:
اول اینکه رجوی پس از قرار دادن مریم عضدانلو بعنوان شخص اول سازمان برای نیروها؛ با اصطلاح رئیس جمهور برگزیده مقاومت و قرار دادن خودش بعنوان رهبر ایدئولوژیک نشان داد که قرار است تمام ماهیت گروهک را در شخصیت خودش خلاصه نماید، لذا با رفتن در قاب "غیبت" بعنوان فردی دست نیافتنی برای اعضای سازمان، سعی کرد ماهیت شخصیتی خودش را ماورایی تعریف نماید.

به گزارش تسنیم، گزاره دیگر که ضمن اینکه جدای از مسئله ابتدایی نیست و در واقع تکمیل کننده آن به نظر می رسد این است که در یکی از حملات موشکی به مقرهای منافقین بخشی از صورت مسعود رجوی دچار سوختگی شده و چهره ای مشمئز کننده از وی ساخته است.
رجوی در واقع با دو مورد مذکور همواره خودش را در پس پرده ای قرار داده و ابهامی دست ساز را ایجاد کرده است که نیاز به پنهان شدن دارد.
موجی مردمی علیه گروهک منافقین در عراق در حال شکلگیری است که نهایتا منجر به اخراج جمعی اعضای سازمان بصورت کلی در عراق خواهد شد،این مسئله حداقل مشخص می کند که آیا رجوی در عراق ساکن بوده است یا خیر و در عین حال محدوده حضور وی را در کشورهای احتمالی به نمایش میگذارد.

11 آذر 93

سه شنبه، 11 آذر 1393


ریزش گسترده ساختار انسانی سازمان با حضور خانواده‌های اعضا در عراق

به گزارش موسسه راهبردی دیده بان،مدیران گروهک تروریستی منافقین از زمان ورود به عراق بالاخص پس از عملیات مرصاد که برنامه های روانی ای را تحت عنوان انقلاب ایدئولوژیک طراحی کردند تا همه زمینه هایی که احتمال تهییج نیروها برای جداشدن از سازمان را ایجاد می کند،از بین ببرند.

این رویه از جداکردن شیرخواره های اعضا گرفته تا گروگان‌گیری فرزندان برای مجبور کردن به انجام امور و طلاق اجباری ... به وضوح مشخص شد.

در خصوص ارتباط اعضای سازمان با خانواده هایشان در ایران نیز همواره تلاش شده است تا جدای از قطع نگه داشتن کامل ارتباط،طرح هایی برای اعضا به نمایش بگذارند که فکر جدا شدن از سازمان هم نکنند،بعنوان مثال با سند سازی برای افراد نشان می دادند که خانواده های آنها در ایران توسط نیروهای به اصطلاح مذهبی کشته شده اند و یا مورد تعرض هایی قرار گرفته اند تا بگونه ای هم بهانه ای برای ماندن آنها جور نمایند و هم انگیزه آنها را برای اعمال تروریستی افزایش دهند،حتی برخی جداشده هایی که وارد ایران شدند باورشان نمی شود که خانواده ای برای آنها متصور باشد.

با این حال در سالهای اخیر حرکتی خودجوش از سوی خانواده های اعضای سازمان صورت گرفت که نهایتا موجب شد بیش از 800 نفر از اعضای سازمان در سالهای اخیر فرار کرده و به ایران پناه بیاورند.

در هیچ برهه ای از تاریخ سازمان حتی در زمان حضور آمریکایی ها در عراق چنین ریزشی اینگونه ملموس نبوده است چرا که برخی خانواده ها برای نجات فرزندانشان حدود چهارسال پشت دیوار اشرف زندگی کردند.

در روزهای اخیر زمزمه هایی دال بر سفر دوباره برخی خانواده ها به عراق نگرانی گسترده ای را برای سازمان ایجاد کرده است تا جایی که سایت منافقین در مطالب گسترده ای اشاره می کنند:"حکومت از بهمن ماه 88 تا دی ماه 90 با اعزام گروهی از مزدورانش به عراق زیر عنوان خانواده ساکنان اشرف، و استقرار آنها در کنار اشرف با 320 بلندگو به‌صورت شبانه روزی به شکنجه روانی ساکنان مشغول بود. این اقدام ضدبشری به کمک عوامل اطلاعاتی رژیم در سفارتش در بغداد صورت می‌گرفت."

اعتراف سازمان به شکنجه روانی بودن حضور خانواده ها برای آنها خود گویای این مسئله است که چه لطماتی از این حیث به سازمان وارد می شود.
................
نوید رهایی
11 آذر 1393طبقه بندی: آرشیو 93،  افشاگری،  پرونده،  سران فرقه رجوی،  نقض حقوق اعضاء،  نقض حقوق خانواده ها، 
برچسب ها: رجوی، ریزش نیرو، شکنجه روانی، خانواده،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی