نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

وقتی قبیله رجوی گزیده راه نجاتی نداشته باشند، وقتی با دست و پای باز شده و بدون حصار هم نتوانند از شر و شرارت رجوی بگریزند، چه بهتر طبیب و اطباء را بر بالین آنها بخوانند و یا حداقل چند دعانویس، رمال و جن گیر را از هندوستان به کمک بطلبند، چون برای حل یک مسئله راه حل های بسیاری وجود دارد ...
سایت بیانیه نویس شورا وابسته به فرقه مخرب رجوی، حرف و حدیثی ندارد جز اینکه از نیازمندیهای لیفتراکی، نفتی و نمکی اهالی لیبرتی بگوید و برای بیمار نمایان رو به موت و حذف همراهان مترجم نشانشان شیون و زاری راه بیندازد.

به نوشته ی شورا: مأموران عراقی در امور انتقال بیماران لیبرتی به بیمارستان بغداد، کارشکنی می کنند، گویا طرفین از مهمان تا میزبان همه سنگ اندازو شکننده کار و بار همدیگرند و در این بیان کسی واسطه و میانجیگری نمی کند.

از قرار معلوم تمام دوهزار و چندصد نفری که در کمپ ترانزیت موقت لیبرتی باقی مانده اند همه بیمارند و اکثراً سرطانی تشریف دارند. لذا بهتر است تابلوی ورودی لیبرتی را به کمپ سالمندان بیمار تغییر دهند و فکری برای شفای عاجل آنها نمایند. به جای انتقال بیماران به بیمارستانهای بغداد، چه بهتر دکتر و پرستاران عراق و شبه جزیره عربستان تا اقصی نقاط عالم را به لیبرتی فراخوانند تا برای رضای خدا مریضای لاعلاج را مداوا نمایند. وقتی قبیله رجوی گزیده راه نجاتی نداشته باشند، وقتی با دست و پای باز شده و بدون حصار هم نتوانند از شر و شرارت رجوی بگریزند، چه بهتر طبیب و اطباء را بر بالین آنها بخوانند و یا حداقل چند دعانویس، رمال و جن گیر را از هندوستان به کمک بطلبند، چون برای حل یک مسئله راه حل های بسیاری وجود دارد.

و اما در رابطه با مشکل زبان عربی و مسئله مترجمان همراه بیماران، از قرار معلوم هر بیمار یک همراه و دو مترجم و یک مسئول سیار دارد تا همه در پوشش بیمارستان فعالیت سیاسی تروریستی، منطقه ای و فرامنطقه ای را به پیش ببرند، مرده شور کسی را ببرد که با گذشت سی سال اقامت در عراق هنوز به زبان مادری حرف می زند و نتوانسته است هفته ای یک کلمه عربی را حفظ کند تا برای روز مبادا به کار ببرد (البته شکی نیست که اهالی لیبرتی تاکنون عربی را دست و پا شکسته یاد گرفته اند و به حقه بازی رجوی می خندند و خوب می دانند که مترجم و تیم همراه همه ظاهرسازی و بهانه اند). اصلاً بیماری در کار نیست چون اگر لازم باشد کسی مداوا شود یا بمیرد و سربه نیست شود، احتیاجی به مداوایش نیست و یا راه و روشی عاقلانه در پیش می گیرند و مریضان را به اروپا اعزام می کنند، ولی صحبت چیز دیگری غیر از بیمار و دوا است، سرطانی که سراپا وجود رجوی را در برگرفته و دست بردار نیست.
 در این میان عراقی ها هم درس رجوی را خوانده و از نقشه های شوم و شیطانی او خبر دارند. پس مته به خشخاش گذاشتن و به جیغ و فغان واداشتن رجوی بی مورد نیست. مستحق و سزاوار نداشتن لیفتراک و دیوار تی وال و آفتابه و لگن توالت است.

دلیلی وجود ندارد که یک گروهان همراه یک بیماری که عربی را مثل بلبل حرف میزند، بروند، چون در آشفته بازار تروریستی عراق و بغداد، کنترل و نظارت بر تردد و فعالیت تروریست های به ضامن شده ی رجوی مشکل است. باید حسابی ارتباط رجوی را با داعش و ماعش و بعثی ها قطع کرد.

در بیانیه شورای شر آمده است: روز 1 آذر(22 نوامبر) مأموران عراقی مجدداً مانع رفتن بیماران به دو بیمارستان شدند. این در حالی است که بیماران در این روز قرارهای از پیش تعیین شده داشتند و با سوختن این قرارها آنها مدت ها باید در انتظار قرارهای بعدی بمانند.

ادبیات خبررسانی رجوی ها حکایت از جابجایی کلمات تیم های عملیاتی، بیماران، قرارهای تروریستی با قرارهای از پیش تعیین شده و سوختن به جای لغو نوبت دارد. با خواندن دو سطر از نوشتار رجوی و کمی دقت به ماهیت واقعی و اهداف پشت پرده آنها در رابطه با اعزام تیم های تروریستی و مخرب از لیبرتی به بغداد، اجرای قرار با دیگر گروههای تروریستی و سوختن قرار عملیات آنها به علت جلوگیری و کارشکنی مأموران عراقی پی می بریم. اگر مسئله بیمار و مریض است پس سوختن قرار و مدارش برای چیست، اینجاست که دم خروس رجوی بیرون می زند و خودش را افشاءِ می کند.

ما بارها گفتیم و نوشتیم تنها راه پاکسازی خاک عراق و منطقه، جارو کردن گروههای تروریستی و اخراجشان به خاک کشورهایی است که از آنها حمایت می کنند. رجوی و لشگر بیمارش همه پیشکش و هدیه به اروپایی ها و اوباما، مردم عراق سزاوار این همه بدبختی و آسیب دیدن از رجوی نیستند.
..................
نوید رهایی
1393/09/12طبقه بندی: آرشیو 93،  لیبرت نیوز،  مجاهدین از نگاه دیگران،  نگاه، 
برچسب ها: اعزام تروریست، لیبرتی به بغداد، بیمار، مترجم همراه، نوید رهایی، تروریست،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی