نوید رهایی از فرقه تروریستی رجوی
خبری، افشاگری، تحقیقی
در راستای مبارزه با تروریسم بین المللی، به سرکردگی رژیم تروریستی امریکا و فرقه تروریستی رجوی؛ وب سایت "نوید رهایی" را با ارسال پیامک به دوستان و آشنایان خود معرفی كنید. مطالب، عكس و اخبار نوید رهایی را در شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها به اشتراك بگذارید، همچنین لینک کردن " نوید رهایی" را در سایت ها و وبلاگ خود و دوستانتان، در دستور کار قرار دهید. با تشکر - نوید رهایی ، ،

مرگ بر رژیم تروریستی آمریکا ، ، " تغییر نام "کاخ سفید" به "پایگاه تروریستی و ترویج تروریسم بین المللی " ، ، مرگ بر رژیم آمریکا ، ، Amerika ölümü ، ، Śmierć Ameryki ، ، Down with America ، ، Morte in America ، ، الموت لأمریكا ، ، Tod nach Amerika ، ، Vdekja në Amerikë ، ، Mort à Amérique ، ، مرگ بر رژیم آمریکا

مرتبه
تاریخ : جمعه 14 آذر 1393
در اساس فرقه رجوی نه برای دانشجو و نه برای غیر دانشجو هیچ ارزشی قایل نیست. و هرآنچه در پیامها و تلوزیون خود از آن حرف میزند هرگز با آنچه بطور واقعی در مناسبات سازمان جاری است مطابقت ندارد! فرقه رجوی فقط یک چیز را خوب میشناسد و آنهم بهر شکل ممکن رسیدن به قدرت است و برای رسیدن بآن از هیچ خیانت و جنایت و دجالگری فرو گذار نخواهد کرد!
همانطور که میدانیم روز 16 آذر روز دانشجو نامگذاری شده است. هرکس که نداند اینگونه میپندارد که مریم رجوی خیلی دلش بحال قشر دانشجو و جوانان میسوزد و خیلی بفکر آنهاست. در صورتیکه این موضوع دقیقا برعکس است! یعنی مریم رجوی نه تنها ذره ای برای دانشجویان بطور خاص که برای هیچ انسانی بطور عام ارزشی قائل نیست و هرچه در این خصوص بگوید فقط و فقط جنبه سیاسی و خوراک دستگاه های تبلیغاتیش را دارد! اگر مریم رجوی روز دانشجو میدانست که چیست و نگران حق و حقوق دانشجویان بود چرا اینهمه دانشجو را از کشورهای خارجی با وعده های خیلی زیبا فریب داد و به عراق کشاند و در جهنم اشرف محبوس کرد و امکان ادامه تحصیلشان را گرفت!؟

چرا به ده ها و صدها نفر از جوانان مردم که مشغول تحصیل بودند وعده کار و درآمدهای آنچنانی داد و آنها را برای گذراندن یک دوره کوتاه آموزش کاری به عراق فرستاد و دیگر تحت هیچ شرایطی اجازه بازگشت را به آنان نداد؟

چرا فرقه رجوی به جوانان میگفت که هر لحظه که اراده کردید و بما اطلاع دادید بلافاصله ترتیب بازگشتنتان به کشوری که از آنجا اعزام شدید را میدهیم ولی به هیچ یک از قولها و وعده هایش عمل نکرد؟! و اصلا چرا در کشور عراق و در زمانیکه نزدیک به 3500 نفر از نیروهایش در بلاتکلیفی مانده بودند برای آنها دوره های عملی برگزار نکرد و اگر کسی هم چیزی بلد بود به آنها میگفت که نبایستی در خصوص علم و علومی که در خارج از مناسبات سازمان یاد گرفته اید مروری داشته باشید که همان ها هم از یادشان برود!؟

چرا بجای اینکه صبح یا شب نفرات را به کندن علف های بیابانهای اشرف به کار اجباری مشغول کنند کلاسهای آموزشی برای بالا بردن سطح و سواد نیروهایش برگزار نکرد؟! بیاد دارم یکبار در مکانی مشغول کار بودم که کتابچه ای که به زبان آلمانی بود را دیدم و وقتی داشتم صفحاتش را ورق میزدم بلافاصله مسئول بالاتر آمد و کتاب را گرفت و گفت چرا سعی میکنی  خودت را به دنیای خارج از مناسبات سازمان وصل کنی و اینکار تو یک ضد ارزش است و کلی سر این موضوع داستان سر هم کرد و خلاصه از من بخاطر یک کتابچه ای که به زبان آلمانی بود و من داشتم آنرا ورق میزدم یک حلقه ضعیف که یک پایش خارج از مناسبات است ساخت!

 بیاد دارم حوالی سال 1368 بود که در لشکر91 که فرمانده وقت آن فاطمه رمضانی(سرور) بود سازماندهی بودیم. یکی از بچه ها که او را تقی صدا میزدیم هم با ما در آن جا بود.تقی  دکترای هوافضا و یکی از کارمندان ناسا در امریکا بود و اینطور که بچه ها میگفتند از رتبه علمی بالایی هم برخوردار بود! بعد معلوم شد که تقی دوست یکی از هوادارن سازمان بوده است و بعد از اینکه آن شخص کلی روی تقی کار کرده و اعتمادش را جلب کرده بود وی را راضی کرده که برای مدت خیلی کوتاه و آنهم برای بازدید به عراق بیاید که بعد از آمدن او را هم نگه داشته بودند! جالب بود که او را هم مانند بقیه افراد به کارهای اجرایی روزانه مجبور میکردند که البته با توجه به موقعیتی که داشت توانست بعد از حدود یک سال به امریکا بازگردد!
 در اساس فرقه رجوی نه برای دانشجو و نه برای غیر دانشجو هیچ ارزشی قایل نیست. و هرآنچه در پیامها و تلوزیون خود از آن حرف میزند هرگز با آنچه بطور واقعی در مناسبات سازمان جاری است مطابقت ندارد! فرقه رجوی فقط یک چیز را خوب میشناسد و آنهم بهر شکل ممکن رسیدن به قدرت است و برای رسیدن بآن از هیچ خیانت و جنایت و دجالگری فرو گذار نخواهد کرد!
 مراد
 
انجمن نجات مرکز فارس
۱۳ آذر ۱۳۹۳
 طبقه بندی: اخبار روز،  آرشیو 93،  استان ها،  آشنایی با فرقه رجوی،  پرونده،  نجات یافتگان، 
برچسب ها: 16 آذر و اراجیف مریم رجوی،
ارسال توسط نوید رهایی
آخرین عناوین

تصویر روز

مرصاد

نوید رهایی


لرستان
قربانیان ترور

شهید قاسم سلیمانی

شهید علی صیاد شیرازی

شهید احمدی روشن، دانشمند هسته ای

شهید داریوش رضایی نژاد، دانشمند هسته ای

 - شهیده فاطمه طالقانی؛ عزیزم به کدامین گناه در آتش دشمنان خدا و خلق سوختی؟

برگزیده
صفحات جانبی
برگزیده
افشاگری

نقض حقوق اعضا

خودسوزی

آلبانی ، تیرانا

گزارش انستیتوی تحقیقات دفاع ملی راند

از احمد رازانی تا نورمحمد بیرانوند

حقوق بشر

جداشدگان

 آقای بهزاد علیشاهی

آقای نادر نادری

خانم آن سینگلتون

 آقای محمد حسین سبحانی

آقای علی اكبر راستگو

خانم بتول سلطانی

 آقای محمد رزاقی

 آقای عبد الكریم ابراهیمی

زنان

 خانواده

فرقه رجوی

شورای تروریستی رجوی

نشریات
اخبار
آرشیو مطالب
نوید رهایی نوید رهایی